škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Paspas Kağıdı Yaptıralım

Mert · 425 · 115421

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Paspaspaspaspaspaspaspaspas:favo1:

Paspas kağıtlarının üst ve alt kısımlarına detailingturkey logosu basılırsa herkes kendine göre küçük olan taraf kağıdını kesip ayarlayadabilir. Yıkamacı ön tarfa koyduğu büyük boy kağıdı ikiye bölüp arkalara onlardan koyuyordu.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ses soluk yok diyorsunuz ama sizde araştırma yapın. Firmalardan fiyat alın,internetten ilanlara bakın tek bir kişiye atmayın yükü :)
Ayrıca,paspas kağıdı olayını çook büyütmeyin gramajı yüksek olsun yeter. Süslü püslü yaptırırsanız basmaya kıyamazsınız :)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Mert;319801
Ses soluk yok diyorsunuz ama sizde araştırma yapın. Firmalardan fiyat alın,internetten ilanlara bakın tek bir kişiye atmayın yükü :)
Ayrıca,paspas kağıdı olayını çook büyütmeyin gramajı yüksek olsun yeter. Süslü püslü yaptırırsanız basmaya kıyamazsınız :)

Mert 285 tl gibi bir fiyat alınmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam gmmert abi nin mesajındaydı şimdi onun elinden alıp bunu yapalım demek ayıp olur ayrıca hala 285tlden daha az bir rakam gelmedi foruma(5000 adet için)

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekoo;319642
selam arkadaşlar kafa karıştırmak istemiyorum, geçenlerde faceden otopaspas yıldırım diye bi firma beni eklemiş. bende 40x50 125 gr. fiyatı istedim.
3000 adet için 185 tl fiyat verdiler. sadece faceden mesajlaştım. kimdir nedir bilmiyorum fiyat karşılaştırması için örnek olsun istedim. bilginize...

Bektaş bey 40*50 5000 ad için fiyat isteyebilirmisininz.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;319874
Mert 285 tl gibi bir fiyat alınmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam gmmert abi nin mesajındaydı şimdi onun elinden alıp bunu yapalım demek ayıp olur ayrıca hala 285tlden daha az bir rakam gelmedi foruma(5000 adet için)

Berkay farklı fıyatlar almak daha mantıklı gelıyor.Ben galerıcı bır arkadastan daha fıyat alması ıcın rıca ettım ama daha cevap gelmedi

Sizde fiyat alabiliyorsanız ıyı olur uygun olan yere yaptırmış oluruz.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Listedeki arkadaslar resimlere bakıp yorumlarını yaparlarsa karar almak kolaylaşır.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence detailingturkey logolu olan çok iyi.Beyaz üzerine de olabilir yada direk kraft üzeride olabilir.Ben her şeye kabulum sonuçta.Tek talebim büyük boyutta olması

Çevrimdışı fairstar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burock;320000
Bence detailingturkey logolu olan çok iyi.Beyaz üzerine de olabilir yada direk kraft üzeride olabilir.Ben her şeye kabulum sonuçta.Tek talebim büyük boyutta olması

:+1::)

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40x50 ölçüsü uygun gözüküyor, arka için ayrı ön için ayrı ölçü yaptırmak uğraştırıcı olur bence gerek yok.

Renk olarak Gri kağıd üzerine Beyaz veya mavi DetailingTurkey logosu güzel olabilir. Eğer Renkli olması maliyeti çok arttıryorsa normal de olabilir.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bekoo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gmmert;319996
Bektaş bey 40*50 5000 ad için fiyat isteyebilirmisininz.

yeni gördüm hemen mesaj atıyorum faceden....

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence arkaya 35*45 olculerınde yaptırmak ıyıv olur.Tek seferde aradan cıkm ış olur.

Çevrimdışı bekoo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mehmet gelen cevap
Alıntı
''merhaba 5000 ad..290 tl  sevkiyat için de 5-10 lira kdv ekliyoruz.
 toplam 300 tl.nakliye size ait.20-25 tl de nakliye tutar.''
budur... bilginize..