škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul-Eceabat-Erikli yol macerası...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
memleketim yaa... :)
çanakkale den gelirken keşan dan sola erikli ye döndükten sonra hiç biryere sapmadan dümdüz gidersen enez e vararsın, orası da benim memleket işte.
geçen hafta ben de enez deydim, dönüşü babaeski üstünden yaptığımdan tekirdağ da köfte olayına giremedik ne yazık ki... :(
yukarıda çanakkale yolunda tepeden bir foto çekmişsin, tam o noktada seyir halinde foto çekeyim derken yoldan çıkacaktım nerdeyse...
hey gidi günler, 3 bayan arkadaşla bozcaada ya festival e gitmiştik, tabi bekarken... :)
çok güzel paylaşım olmuş...
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2011, 09:54:01 Gönderen: Sertan_c »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Enez'e uğrıyıcaktık ama mesafe var ve zamanımız kısıtlı olduğu için artık başka bir zamana kaldı :) çok güzel gezilesi yerler :) Seyir halinde foto çekmekde tehlikeli iş :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ah ulan ah! illa götürtçeniz beni dimi oralara :D valla süper daha 100 resim daha koysan açıklamalı olarak hiç sıkılmadan okurum Gökçen :).

Yanlız şunu diyim ben bida Erikliye gitmem ama Çanakkaleye giderim.Günlüğüne 150 TL den aşağı istemiyolar Eriklide.Bir kere gittik 2 saat gezip orda geri geldik.O gün full araba kullanmak zorunda kaldım ama çok eğlenceliydi yolculuk.Yollar çok yormuyor.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2011, 11:44:50 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
enez de dublex villalar 3+1 gecelik 90-100 lira, pansiyonda oda+kahvaltı 70-80 lira kişi başı... 3 çift villada kalınca kişi başı gecelik 16 liraya gelir ki o da bedava yani...
tek ve en üyük sıkıntı ne yazık ki sivrisinek çok çok çok fazla var..
hele bu sene çeltik ekilmiş komple trakya da, gece 1 saatlik sürüşten sonra durup ön camı yıkamak zorunda kaldık, önünü göremeyecek hale geliyor resmen...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçen sene İÜ Enez kampında 1 hafta boyunca sinekçe ısırılmadan tatil yaptık. Bu sene kamp tadilat yüzünden kapalı, yoksa yine orada olurduk bu dönem.

Seneye kısmet :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hafif rüzgarlı bir havaya denk gelmişsiniz demek ki hocam, yada çok şanslısınız...
her yıl olurdu sinek ama bu yıl çok abartı var...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;248869
hafif rüzgarlı bir havaya denk gelmişsiniz demek ki hocam, yada çok şanslısınız...
her yıl olurdu sinek ama bu yıl çok abartı var...

Çadırın içinde farkettim bizimkiler için katlettim 3 tane, sinekliği örterkende vııııy yapıp içeri girmeye çalışıyodu, arabanın içinde ise hiç sivrisinek yoktu ne hikmettir anlamadım camıda ful açıktı, vanilya scents sokmadı içeri galiba :hanz:  

yoldada 3 kez silecekleri çalıştırdım. :) tedbirli olmazsanız bütün yazlık mekanlarda var bu kan emiciler normaldir, :) benim yazlarım akrabalar, memleket dolayısıyla hep trakya bölgesinde geçtiği için tedbirimi alırım :)

Çevrimdışı hurd@cı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok zevkli bir yolculuk olmuş belli :)
bizde ağustos ayının sonu gibi bayramdan önce istanbula gidicez aydından,ama bu sefer çanakkaleden geçesim var orları gezesim var,sanırım bir tek abide deki çalışma görüntüyü bozmuş,

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hurd@cı;248918
Çok zevkli bir yolculuk olmuş belli :)
bizde ağustos ayının sonu gibi bayramdan önce istanbula gidicez aydından,ama bu sefer çanakkaleden geçesim var orları gezesim var,sanırım bir tek abide deki çalışma görüntüyü bozmuş,

Aynen şansıma işte :) o yüzden abideyi pek fotoğraf çekemedim etrafınıda örtmüşlerdi.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah ne muradın varsa versin

nerelerden yol yapmışlar nerelerde savaşmışlar ne zaman sonra torunlar oralarda hala atalarını yad ediyorlar.

gezenden gezdirenden gezmeye imkan verenlerden allah razı olsun

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yakıt degerleri cok iyi masallah nazar degmesin.Ayrca çanakkele herkesin bir rehber eşliginde mutlaka gidip görmesi anlaması ve dua etmesi gereken bi yer.Öğrenci fırsat bulup gitmistim rehber anlatım yaparken bazı yerlerde gözyaşlarınızı tutmanız gerecekten bir hayli zor oluyor.Allah hepsinin üzerinden rahmetini esirgemesin.