škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ocativa A5 Radyo düğmesi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sezaica

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba

Octavia A5 Radyosunda bulunan ortadaki yuvarlakaçma kapama ses düğmesinden arıyorum ankarada parçacılarda bulamadım bir türlü yardımcı olacak var mı acaba?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sezaica;248663
Arkadaşlar merhaba

Octavia A5 Radyosunda bulunan ortadaki yuvarlakaçma kapama ses düğmesinden arıyorum ankarada parçacılarda bulamadım bir türlü yardımcı olacak var mı acaba?
sevgili sezai bey,öncelikle foruma bir tanıtım girizgahı yaparak bunu daha sonra sorsan daha iyi bişi yapmış olurdun.Ayrıca foruma gelişiden dolayı hoşgeldiniz diyeyim ben.Bahsettiğiniz düğmeyi ostim de ikinci el çıkma satan yerlerde bulabilirsiniz.yenisi pahalıdır.bu konuda sana şahkan oto yardımcı olacaktır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı sezaica

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam

Arkadaşım haklısın....

Öncelikle herkese merhaba foruma dün katıldım 5 aydır Octavia kullanıyorum umarım hayırlı olur.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işin zor bu düğmeyi müstakil bulamazsın
ama ivedik veya ostim çıkmacılarında parçalanmış kazalı bi teypten sökebilirsin ancak.
tek olarak alabileceğini sanmıyorum kazalı ve teyp ünitesi kırık işe yaramaz bişeye bakacaksın ancak.

Çevrimdışı F.AKİN09

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba ben mpi A5 kasa octavia sw aldım iyi yaptığımı düşünüyorum ama 24.000 tl tüplü kazıklandım mı acaba?

Çevrimdışı F.AKİN09

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
forum da da yeniyim cevap yazarsanız sevinirim

06lkn66

• Ziyaretçi
model yılını aracın kaza boya durumunu rengi gibiözelliklerinide yazarsanız tahmini bi fiyat söylenebilir

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar almanaya dan yazan yakup hocamız vardı octi a5 kasa mpi almıştı biraz önce görüştük kendisiyle interneti yokmuş,cd çaları trak koymasına rağmen çalmıyormuş.error diyormuş nasıl ve ne yapmalıdır sorun nedir sizce?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı yakup2503

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaslar tekrar merhaba nihayet internete tekrar kavusabildim.Muhammet hocamin belirtttigi gibi cd calara en 3 tane orjinal cd koydum (track)ama hicbirini kabul etmedi okumaya calisti ve cd error hatasi verdi bilgisi olan varsa ve bizimle paylasirsa inanin cok sevinirim.VESSELAM