škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam Açma Sorunu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar..
Geçenlerde bir sorunla karşılaştım, sizlerle paylaşmak fikirlerinizi almak istiyorum..
Aracı çalıştırdım, camların hepsini açıp içerideki sıcak havadan kurtulmak istedim, ön camların ikisinide açtım sonra arka camları açmak istedim ama bir türlü açılmadı.. Şimdi diyeceksiniz orada kilit tuşu var kesin ona bastın diye ama basılı ve basılı olmayan konumda da bir türlü camlar açılmadı.. Yola çıktım halen açılmıyor, arkaya geçip kendi cam tuşlarını denedim gene açılmadı.. Dünde benzer sorunu ön yolcu camında yaşadım.. Araca bindim kendim camımı, arka iki camı açtım ama yolcu camını bir türlü açamadım.. Aracı stop ettim ve kumandadan tüm camları indirdim ve ondan sonra normale döndü.. Bugün servise uğradım durumu anlattım bilgisayara bağladılar ama herhangi bir sorun uyarısı almadıklarını söylediler.. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?? Değerli görüşlerini bekliyorum..

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bazen sistemin kafası karısıyor.Bende de abs asr hatası vermisti ama kendiliginden düzeldi

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bizim de geçenlerde ön sağ cam açık kaldı kapanması aracı açıp kapatında düzeldi beyin sapıtıyor sanırım :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bazan otomatik tamamen açma veya kapatma fonksiyonu bile çalışmayabiliyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;249659
Nadir olursa sorun yok
O kim? Camı açmak için onu mu çaarcaz ki?:rm::hanz::D:kiki::knp::xx::aman:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;249682

Nadir bizim ofis boy, diğer tabiriyle meydancı  :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;249689
Nadir bizim ofis boy, diğer tabiriyle meydancı  :D
Ooo!!! Tarlalar da yeşillendi mi bari?!:rm::hanz:

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.. Umarım bundan sonra olmaz, zaten olursa ilk iş o haldeyken servise götürüp göstermek.. Bakalım ne diyecekler o zaman.. :D

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;249682
Her zaman ki gibi Uğur kardeşimiz güzel bir espri patlatmış da!
,,, geçen gün de benim roomster' de yaptı, camları açtım tekrar kapamaya çalıştım, titreyerek, kapatır gibi yapıp, kapatmadı. Bekledim bir daha denedim derken kapandı şimdi korkarak, açıp, kapıyorum, havalar ısınmaya başladı muhakkak camları açacağız da ters bir yerde denk gelip de kapanmassa o zaman ne yapacağız . Bu konu da bilgisi olan var mı?
kazasız sürüşler.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anahtarı kilide takıp kapatmayı dene  ;)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;364979
Anahtarı kilide takıp kapatmayı dene ;)
Merhaba İrfan Hocam, sıcak hava da arabada camları kapatmak için beklmemek istememiştim.
İndikten sonra camları kapatmak için farkında olmadan dediğinizi yapmıştım, şu an için çalışıyor ama tekrarlarsa gene dediğiniz şekilde bilinçli olarak deneyerek açar kaparım.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2012, 09:14:04 Gönderen: hiko »

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
cam otomatigi konusunda servis bana yıkamacıların kapı içlerine basınçlı su tuttugunu bununda cam motorlarındaki sistemi bozdugunu söyledi

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demirhan;365338
cam otomatigi konusunda servis bana yıkamacıların kapı içlerine basınçlı su tuttugunu bununda cam motorlarındaki sistemi bozdugunu söyledi
İşin garip tarafı, arabayı yıkamacıya teslim ederken, camları kapatmak istediğim zaman ortaya çıktı. Yıkadıktan sonra olsaydı ilk aklıma gelecek olana dediğiniz gibi su kaçması olacaktı, ama daha önceki yıkamalardan etkilenmiş olabilir de....
teşekkürler.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bazen benimde sürücü camında oluyor ben kapatıyorum hemen akabinde 4/3 oranında aşağıya iniyor zannedersem camların kuvvet sınırlaması ile ilgili bi sorun.kışın daha sık oluyor. servis tozun ve çamurun etkileyeceğini söyledi..2 gün öncede bütün uğraşlarıma rahmen kapanmadı sonra kendikendine düzeldi.