škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ne yapmam gerek?Yardım lütfen.

dgn · 24 · 6418

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

4 temmuzda telefonumu servise verdim bana en geç 10 gün içinde size teslim edecez denildi.14 gün oldu benim aramam dışında bana geri dönülmedi.Bugün şalter attı kavga dövüş telefonun istanbulda olduğunu öğrendim bana bundan hiç bahsedilmedi.Ankarada halletcez denildi.Ve telefondaki adama bağırınca yüzüme kapattı telefonu gidin mahkemeye verin şeklinde.telefon halen daha onlarda.

Şikayetvar.com a yazdım.Sizce ne yapmalıyım?Mahkemeye kadar giderim problem değil.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o size telefonu kapatan ökuz kımse öyle bır hakkı yok.musterı kapatmadan o kaoatamz telefonu.
bende bugun aldım telefonumu genpaya vermıstım.istanbula yollamıslar ama bana demedıler.ınternetten baktım tel ıstanbulda hemen msj yazdım genpaya bana demeden yolladınız ıstanbula haberım olsa bırakmazdım telefonu fln dedım baktım bı kaç gun snra elımde telefon.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sırf istanbula gitmesin diye teleses ankara merkezlerine götürdüm telefonu.Onlar ise yine istanbula göndermiş.Bana diyolar ki arizatakibi.comdan bakın telefonun nerde olduğuna bişey azmıyor o sitede ben sizden soruyorum diyorum adamlar bizde ordan bakıyoruz diyolar.

O telefonu kapatan öküzde harbi öküz o tahminim istanbuldadır onun burdaki arkadaşını dövecen oda gitsin istanbuldaki arkadaşını dövsün.Tepemi attırdılar ya..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamir süresi 30 iş günü olduğundan her türlü beklemen gerekiyor o 10 gün desin sana verdiği servis makbuzunun illaki bir yerinde yazar en fazla 30 iş günü diye ama bu onların elinde hemen yapıpta verebilir yada 1 haftada olmuyorsa 30 günde o tamamen onlara kalmış.. Şikayetvar a yazdığına göre sana kesin dönerler kafana takma :) Bu arada telefonun markası neydi?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makbuzun üstünde yazmıyor 30gün diye.Telefonu alırken söyleselerdi bari 30 gün diye ona göre hazırlardım kendimi.

Telefonda Nokia C7:)

Çevrimdışı hasanmustafa

• Sniper
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
verdiğin servisin telefonunu, arıza kabul formunu varsa görüştüğün
kişiyi bana mail at ilgilenmeye çalışayım

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasanmustafa;250386
verdiğin servisin telefonunu, arıza kabul formunu varsa görüştüğün
kişiyi bana mail at ilgilenmeye çalışayım

Atıverdim abi özelden:)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğan, en geç 10 gün içerisinde size bilgi veririz demişlerdir, zaten 30 gün içerisinde yapamazlarsa yenisini veya parasını vermek zorunda kalırlar, ,, onun için geçici de olsa uyduruktan yapıp, 30 gün süreyi geçirmeden makinen yapıldı diye sana verirler, sen erteasi gün olmamış diye tekrar geri götürüsün taaa ki 3. kez aynı hatadan şikayetci olursan işte o zaman gene yenisini veya parasını vermek zorunda kaldıkları için, bu süreyi doldurmadan sana makinen geri gelir. Ben nokia da yaşadım, aynı makine üretimden kalktığı için bana faturadaki bedeli ödemişlerdi.
Kolay gelsin, sadece makbuzları ve faturayı kaybetme yeter.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haklısın Hikmet Abi.Ama sadece tuş kilidi takılcak demetteki telefoncular 1 dakka içinde yapıp veriyor telefonun içinin açılmasına bile gerek yok.Ben sırf garanti yüzünden verdim.

Çevrimdışı hasanmustafa

• Sniper
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hikmet bey
dediğiniz gibi yapan uyanık servisler var  30 iş günü dolmadan
yapılmış gibi ürünü yollayıp zaman kazananlar oluyor. Hatta
bizim gibi büyük elektronik firmalara bile yapmaya çalışmışlardı
Ama kurumsal yerlere artık öyle yapamıyorlar. Ben de senin cihazlarını  
müşterye tavsiye etmem satışını azaltırım teşhire koymam diyince  takla  atmaya başlıyorlar :)
doğan telefonsuz kalırsan ben sana nokıa 6600 veririm cep gelene kadar üzülme ok
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2011, 17:37:13 Gönderen: hasanmustafa »

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasanmustafa;250422
hikmet bey
dediğiniz gibi yapan uyanık servisler var  30 iş günü dolmadan
yapılmış gibi ürünü yollayıp zaman kazananlar oluyor. Hatta
bizim gibi büyük elektronik firmalara bile yapmaya çalışmışlardı
Ama kurumsal yerlere artık öyle yapamıyorlar. Ben de senin cihazlarını  
müşterye tavsiye etmem satışını azaltırım teşhire koymam diyince  takla  atmaya başlıyorlar :)
doğan telefonsuz kalırsan ben sana nokıa 6600 veririm cep gelene kadar üzülme ok

delikanlı adam ya :D

doğanım üzülme, benim geçen haziranda değişim kararı verdiler eylülde ancak tel verdiler, 2 kere gittim tartıstım elemanlarla
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde htc arızalandı ilk önce mail attım htc ye hafta içi servise göndericem bakalım ne yapacaklar umarım kısa sürer..

Çevrimdışı cominizm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar böyle durumlarda sanayi bakanlığının http://www.sanayi.gov.tr sitesini tavsiye ederim
sitedeki http://www.sanayi.gov.tr/Online/Default.aspx bu adreste müşteri şikayetleri bölümünde şikayetinizi iletirseniz etkili oluyor.
bir arkadaşım burdan ilettiği şikayet neticesinde hem oyalayıp tamir etmedikleri telefonun yenisini aldı, hem de firmaya sanayi bakanlığınca ceza kestirdi.
sanayi bakanlığı da neticeyi şikayet eden tüketiciye iletiyor.. "şu şu nolu başvurunuz sonucu şu firmaya şu kadar ceza kesilmiştir" diye..

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cominizm;251143
arkadaşlar böyle durumlarda sanayi bakanlığının http://www.sanayi.gov.tr sitesini tavsiye ederim
sitedeki http://www.sanayi.gov.tr/Online/Default.aspx bu adreste müşteri şikayetleri bölümünde şikayetinizi iletirseniz etkili oluyor.
bir arkadaşım burdan ilettiği şikayet neticesinde hem oyalayıp tamir etmedikleri telefonun yenisini aldı, hem de firmaya sanayi bakanlığınca ceza kestirdi.
sanayi bakanlığı da neticeyi şikayet eden tüketiciye iletiyor.. "şu şu nolu başvurunuz sonucu şu firmaya şu kadar ceza kesilmiştir" diye..
çok guzel bır uygulama.

sızın telefonunuz hayla gelmedıgı  dgn bey ?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;251161
çok guzel bır uygulama.

sızın telefonunuz hayla gelmedıgı  dgn bey ?

Geç gördüm mesajı kusura bakmayın.

şikayetvar.com a mesaj bırakmıştım 2 gün sonra bi hışımla geri döndüler etekleri tutuşmuş şikayet var a şikayet edince.2 gün önce aldım.