škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

i40, Sonata'nın yerini alıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde yolda mini picanto'yu gördüm.Adamlar fena yapmış minicik arabayı bile..

Bu koreli her defasında daha iyi üretimler yaparken skoda ise her seferinde birşeyler kırpmaya çalışıyor.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hyundai'lerin son tasarımları harika kalite olarak nasıl acaba dıştan göründügü gibiyse mükemmel olur valla

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Skoda'ları umutla bekliyoruz. Belki korelilerden bişeyler kaparlar...

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;250458
Yeni Skoda'ları umutla bekliyoruz. Belki korelilerden bişeyler kaparlar...
Gecenlerde skoda yetkilisi türkiye pazarında hyundai ye ciddi rakip olacaklarnı acıkladı

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonatadan sonra i40 ayrı bi segment gibi duruyor. Hyundai basamakları tırmanmaya başladı, şu fotoğrafdaki SW nasıl desem one one one ! :ok:

Alıntı yapılan: mygokhan;250424
Geçenlerde yolda mini picanto'yu gördüm.Adamlar fena yapmış minicik arabayı bile..

Bu koreli her defasında daha iyi üretimler yaparken skoda ise her seferinde birşeyler kırpmaya çalışıyor.

Picanto güzel abi, beğendiğin kadar var istanbulun yollarında çok görmeye başladım tatlı araba :ok:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında zor bi şey de değil, şu güçlü yan profil çizgisi moda artık. C serisinden 3 serisine, Yeni Hyundai'lerden yeni C3'e çoğu araçta benzer biçimde var ve görselliğe ciddi etkisi var. Bununla beraber yine yeni Hyundai'lerdeki gibi ya da Fiesta'daki, Citroen'lerdeki gibi iddialı ön farlar, güzel bir stop grubu, al sana tasarım.

Aslında öğrencilerin bile neler çizdiği bir çağdayız, CAD, CAM almış başını gidiyor, kötü tasarım yapmak zor olanı diye düşünüyorum. Güzele de herkes güzel diyor, mesela SuperB'i kötü yapmışlar diyen var mı? O zaman bir araç çıkarılmadan önce en azından 10-20 kişiye soracaksın, 4-5 tanesi kararsızsa iyi değil demektir.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;250507
...Aslında öğrencilerin bile neler çizdiği bir çağdayız, CAD, CAM almış başını gidiyor, kötü tasarım yapmak zor olanı diye düşünüyorum...
İyi de o CAD-CAM dediğin naneye o tasarımı çızıktıran gene  bir insan ve kendi beğenileri, mahalle baskısı gibi bir sürü etmeni içeriyor.:wnk:
. Güzele de herkes güzel diyor, mesela SuperB'i kötü yapmışlar diyen var  mı?...
Arka tasarımını çok fazla beğenmediğini bildiren bir sürü yorum var forumda.:wnk:
...bir araç çıkarılmadan önce en azından 10-20 kişiye  soracaksın, 4-5 tanesi kararsızsa iyi değil demektir.
Araç piyasaya çıkmadan önce mühendisler grubu ile mutlaka estetik yanlarını da gözönüne alan bir grup çalışıyordur.:wnk:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ön farlarını begenmedım o ney oyle ya :kus2:
ayrıca accent eraya flnda benzıyor hıc hoş bısey degıl.ya erayı degıs ya İ40 ı

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;250579
İyi de o CAD-CAM dediğin naneye o tasarımı çızıktıran gene  bir insan ve kendi beğenileri, mahalle baskısı gibi bir sürü etmeni içeriyor.:wnk:

Arka tasarımını çok fazla beğenmediğini bildiren bir sürü yorum var forumda.:wnk:

Araç piyasaya çıkmadan önce mühendisler grubu ile mutlaka estetik yanlarını da gözönüne alan bir grup çalışıyordur.:wnk:

Uğur abi kendimi yetenek yarışmasında hissettim :kork2:

Seni de ayşe özyılmazel ile everek mi :++::++::++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;250673
Uğur abi kendimi yetenek yarışmasında hissettim :kork2:

Seni de ayşe özyılmazel ile everek mi :++::++::++:
:++::++::++::++::++::++::++::++:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araç süper olmus fakat gerek iç tasarım gerek de arka tarafı insignia sports tourer a çok benziyor bence