škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

passat 1 adım daha geri düştü

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
autoshow sıtesıne gırdım testlere bakıyodum passatla jettayı kıyaslamıslar  passat gerılıyormu ney :) komıgıme gıttı acıkcası paylasmak ıstedım :)

buyrun:http://www.autoshow.com.tr/jetta-passati-gecebilecek-mi-HaberDetay/1684.aspx

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb ile 5.20 nin kıyaslandığı bir dünyada Passatla Jettanın kıyaslanması pek anormal değil bence :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;251119
Superb ile 5.20 nin kıyaslandığı bir dünyada Passatla Jettanın kıyaslanması pek anormal değil bence :)

5.20 araba mı ya adam A6 ile kıyaslamış :D

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;251120
5.20 araba mı ya adam A6 ile kıyaslamış :D
kıyaslamısya sız ona bakın.gecen arabayı yıkatmaya getırdık sanayıye orda bı ford vardı yabancı plaka adamın bırı arabayı ınceledı ınceledı en son babamın yanına geldı ya dedı bu ne böyle ben A8 kullandım bukadar genıs degıldı. superb ın hakkı bu ama passata yapılan ayıp olmus be :)

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hatta adama dedımkı A8 bılmeme ama A6 dan genıstır superb.aynen sunu dedı:A6 da arabamı?
ICımden dedım DEgıldır :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superbin genişliğinden başka avantajını söyleyebilecek olan varmı acaba? :)
Herkesin dilinde bir genşlik.
Açıkçası Superbi çok seven biriydim ama fanatizm dolu yorumlar yüzünden soğudum.
Ayrıca öyle çok bir gösterişi vs yok,içine oturuyorum,sonra bizim Passata gçiyorum,dünya varmış diyorum.Zevk meselesi.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saçma. octavia ile superB i kıyaslama gibi birşey bu, abi kardeş onlar, sırf konu olsun diye karşılaştırma yapmışlar :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;251128
Saçma. octavia ile superB i kıyaslama gibi birşey bu, abi kardeş onlar, sırf konu olsun diye karşılaştırma yapmışlar :)
:ok::ok:

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;251126
Açıkçası Superbi çok seven biriydim ama fanatizm dolu yorumlar yüzünden soğudum.
Ayrıca öyle çok bir gösterişi vs yok,içine oturuyorum,sonra bizim Passata gçiyorum,dünya varmış diyorum.Zevk meselesi.

bişey demedım passat da kalıte araba ama zaten passatla superb arasında ufak tefek farklar var elektronık el frenı dugmelı hıll holder fln.bunların yanında supern ın artısı ıse dız mesafesı arabalar zaten aynı araba superbın artısı genıslıgı :)

ama dedıgınız gbı zevk meselesı

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
passatın tasarımını jettaya golfe.amaroka benzetirlerse olacağı bu ,daha çokadım geriye düşer..polo ile karşılaştırılır..aynı face ,aynı direksiyon,aynı konsol..nereye kadar..
Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cornelius09;251254
passatın tasarımını jettaya golfe.amaroka benzetirlerse olacağı bu ,daha çokadım geriye düşer..polo ile karşılaştırılır..aynı face ,aynı direksiyon,aynı konsol..nereye kadar..
SONUNA KADAR KATILIYORUM.:ok::ok:
AMA SURDA SIZE KATILMIYORUM ÖTEKI ARACLARI PASSTA BENZETMISLER BENCE.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;251126

Bana söylesene la passatın bi ilginç özelliğini.:D

Superbin donanımını zenginleştirip motor seçenekleri arttırılıp3.0 TDI gibi önümüze koysalardı herkes A6 ile rahatça kıyaslardı.Yoksa superbin a6 ile kıyaslanmasında pek bişey yok araç hakediyor bunu.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;251366

Superbin donanımını zenginleştirip motor seçenekleri arttırılıp3.0 TDI gibi önümüze koysalardı herkes A6 ile rahatça kıyaslardı.Yoksa superbin a6 ile kıyaslanmasında pek bişey yok araç hakediyor bunu.
:ok::ok::ok::+1::+1::+1:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah