škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TDI Krom Egzost Çıkışı

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

1.6 TDI arabama krom egzost çıkışı taktırmak istiyorum fakat yetkili servis parça fiyatını bile 230 TL+ KDV diye verdi, daha bundan bir de işçilik alacaklar. Dışarıda yaptıran oldu mu hiç? Maliyeti ne oldu?

Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

1.4 tsi aracım için 10.05.2011 tarihinde servisten resimde görülen egzost başlıklarını 98 tl'+ kdv 115 tl'ye aldım dışarıda 20 tl ye montajını yaptırdım montaj yaptırdığım yerde 35 tl ye aynı başlıklardan vardı servisler çok pahalı malesef araştır mutlaka bulursun ucuza kapatırsın aynı malzemeden bahsediyorsak durum bu abi
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2011, 03:59:44 Gönderen: cafer superb »

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;252029
Merhaba Arkadaşlar,

1.6 TDI arabama krom egzost çıkışı taktırmak istiyorum fakat yetkili servis parça fiyatını bile 230 TL+ KDV diye verdi, daha bundan bir de işçilik alacaklar. Dışarıda yaptıran oldu mu hiç? Maliyeti ne oldu?

Şimdiden teşekkürler.

sanayıde taktırın derım daha ucuza mal olur.
bız tsı aracımızı ılk aldıgımızda babama dedımkı degıs su egzostları cok kötu gorunuyo servıs bıze 2 bın tl gbı bı fıyat verdı tdı lardakı komple egzost için.tdı lardako egzostların sadece baslıgnı  takmıyolarmıs.
sanayıde 50 tl ye taktırdık hıc bır paslanma fln da yok gayet memnunuz.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisle pazarlık yapın biraz.KDV ve işçiliği almasınlar.Bir daha buraya bakıma gelmem deyin bende işe yarıyor genelde:)

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafer superb;252073

1.4 tsi aracım için 10.05.2011 tarihinde servisten resimde görülen egzost başlıklarını 98 tl'+ kdv 115 tl'ye aldım dışarıda 20 tl ye montajını yaptırdım montaj yaptırdığım yerde 35 tl ye aynı başlıklardan vardı servisler çok pahalı malesef araştır mutlaka bulursun ucuza kapatırsın aynı malzemeden bahsediyorsak durum bu abi

İşte benim istediğim egzost çıkışı da bu aynen, bana neden o kadar fazla fiyat çekmişler anlamadım ben. Size yine iyi fiyat vermişler. Ümraniye Sanayide bu çıkışlardan bulamadım, hangi servisten aldınız?

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;252093
Servisle pazarlık yapın biraz.KDV ve işçiliği almasınlar.Bir daha buraya bakıma gelmem deyin bende işe yarıyor genelde:)
adam dıcek gelmessen gellme :D

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;252096
İşte benim istediğim egzost çıkışı da bu aynen, bana neden o kadar fazla fiyat çekmişler anlamadım ben. Size yine iyi fiyat vermişler. Ümraniye Sanayide bu çıkışlardan bulamadım, hangi servisten aldınız?

dediğim tarihlerde atik plaza'dan ama gerek yok emin ol montaj yapan yerde aynısı vardı duruyodur hala çünkü adam bayadır elimde demişti maslak atatürk sanayi sitesinde isterseniz sizin için gidip öğrenirim ordaysa adresi burdan veririm gider bakarsınız

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafer superb;252103
dediğim tarihlerde atik plaza'dan ama gerek yok emin ol montaj yapan yerde aynısı vardı duruyodur hala çünkü adam bayadır elimde demişti maslak atatürk sanayi sitesinde isterseniz sizin için gidip öğrenirim ordaysa adresi burdan veririm gider bakarsınız

Çok teşekkür ederim teklifiniz için ama hiç bunun için yorulmayın, sizi yormaktansa ben biraz daha bakınayım, elbet buluruz. Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Orjinal aksesuar isterseniz FDC610 001 aksesuar koduyla istediğinizde size fiyat söylerler. Kendiniz şu siteden de getirtebilirsiniz. Ya da benzerleri vardır mutlaka.

http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-OEM-Sport-exhaust-tip-14TSI-18TSI-20FSI-19TDI

Orjinal aksesuarı alacaksanız küçük bir not egzozun kesilmesi ve kaynak yapılması gerekiyor. Ben siteden alıp serviste taktırdım , ama servistekiler ürünle gittiğimde parça numarasıyla arama yaptıklarında daha önce orjinali yok dedikleri ürünün çok yakın fiyata gelebildiğini  "aaa"deyip öğrenmiş oldular.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Benimde taktırmam lazım aynı bundan :(

2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı super.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafer superb;252073

nasıl olur benden 230 aldılar işçilik almadılar sadece parça parası
 ve faturası da mevcut eminmisiniz o fiyat olduğundan teki için olmasın o?

Çevrimdışı super.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;252230
Skoda Orjinal aksesuar isterseniz FDC610 001 aksesuar koduyla istediğinizde size fiyat söylerler. Kendiniz şu siteden de getirtebilirsiniz. Ya da benzerleri vardır mutlaka.

http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-OEM-Sport-exhaust-tip-14TSI-18TSI-20FSI-19TDI

Orjinal aksesuarı alacaksanız küçük bir not egzozun kesilmesi ve kaynak yapılması gerekiyor. Ben siteden alıp serviste taktırdım , ama servistekiler ürünle gittiğimde parça numarasıyla arama yaptıklarında daha önce orjinali yok dedikleri ürünün çok yakın fiyata gelebildiğini  "aaa"deyip öğrenmiş oldular.

şimdi evet doğru ucuza bulunur ama fabrikadan olanı özel köpük le gelir arasında açısı ayarlı gelir kaynak yapıldıktan sonra o süngerler çıkarılır.
 Ben ilerde herhangi bir paslanma veya oksitlenme parçanlanma olursa diye o fiyata aldım. Garantisini kullanıırım diye..

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: super.b;258046
nasıl olur benden 230 aldılar işçilik almadılar sadece parça parası
ve faturası da mevcut eminmisiniz o fiyat olduğundan teki için olmasın o?

benimde faturam elimde mevcut montaj için eski başlıkları kesmediler üstüne giydirdiler sonra dipten puntaladılar hepsi bu belkide sizin egzost daha kaliteli felandır bilemicem montajı dışarıda yaptırdım

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Superb lerin eksiklerinden birisi o nasıl bir  Egzost çıkışıdır insan bir krom uç takar ama genede kızamıyorum:) Adamların herşeyi koymuşlar :D Bu arada fotolardaki araçlar çok güzel olmuş allah bana da nasip eder inşallah bakınmaya devam.

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende haftasonu yetkili servis oguslarda 30 bin bakımında taktirim
Arkadaslar. Simetrisi için arasında özel bir köpük ve özel bir bandaji
Vardı. Montaj dahil 2 uca 100 tl gibi birsey aldılar. Aracın sekli semalı
Birden değişti. :)