škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

iç cephe duvar boyası hk.

usedat · 34 · 14538

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;252404
Analı babalı büyütün öncelikle :ok:
Dyo'nun Nano'sunu kullanıyorum ben, ışıkla kendi kendine temizleme gibi özellikleri var, hakikatende kaç sene oldu ne kir oldu ne is duvarlar, sanki dün sürülmüş gibi aynen parlak. Bir de çocuk odaları için özel boyaları duydum, onlarıda araştırabilirsiniz.
teşekekkürler iyi dilekleriniz için .
sanırım bende dyo nano kullanıcam :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bebe mobilyalarının 2 ay solvent kokusu var. Doğumdan 2 ay önce alıp bolca silin ve havalandırın derim  ;)

Gerçi ilk aylarda odasında yatmıyor, beşikte sizin yanınızda oluyor, genel olarak  :)

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;252426
Allah analı babalı,sağlıklı büyütsün.
Sahra beji su bazlı kullandık boya kokusu 4 günde çıktı evden.Cidden irfan abinin dediği gibi her renkle her mobilya ile uyum sağlıyor.Bu arada küf ve su kabarması şikayetimiz vardı bizimde bununiçin sika diye bir ürün var(sarı bidonda ufak) harç katkısı bütün evi onunla kapladık(sıvadık) ve ne nem ne küf ne rutubet sorunu olmadı.
teşekkürler iyi dilekleriniz için
aslında kullandığınız üründen benimde almam lazım.çünkü çocuk odasının ufak bir balkonu var ve bazı yerlerı rutubet yapmıştı geçen kış bu senede yapmaması için kullanabilirim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;252492
teşekkürler iyi dilekleriniz için
aslında kullandığınız üründen benimde almam lazım.çünkü çocuk odasının ufak bir balkonu var ve bazı yerlerı rutubet yapmıştı geçen kış bu senede yapmaması için kullanabilirim.

Rutubeti kesmeden içeriden izolasyon veya "su kes" "su tut" tarzı ürünler kullanma. Rutubeti kestikten sonra betonun kuruması için de zaman tanı, yoksa iç ve dış yüzeyler arasında kalan nem yine bir yerden patlar çıkar.

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;252490
Bebe mobilyalarının 2 ay solvent kokusu var. Doğumdan 2 ay önce alıp bolca silin ve havalandırın derim ;)

Gerçi ilk aylarda odasında yatmıyor, beşikte sizin yanınızda oluyor, genel olarak :)
evet abi bu bilgiyi gezdiğim mobilya dükkanlarındada söylediler o yüzden bir an önce boyayı bitiricem.sonrada beyimizin :) mobilya siparişlerini vericez kasım sonu yada aralık başı dogum beklenıyor ama ben erken dogumuda goz onune alıyorum (ole bır rısk yok sımdılık ama) bu ay ortasında sıparslerı verıcem ınsallah.tesekkurler.

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;252495
Rutubeti kesmeden içeriden izolasyon veya "su kes" "su tut" tarzı ürünler kullanma. Rutubeti kestikten sonra betonun kuruması için de zaman tanı, yoksa iç ve dış yüzeyler arasında kalan nem yine bir yerden patlar çıkar.
o işlemi yaptım abi mayıs ayında guzelce kazıdım spatulayla 20 gun sonradaboyamıstım. zaten 15*15 cm buyuklugunde bıryerdı

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de elektrik düğmesi olarak dimer koy, loş ışık çok lazım oluyor  ;)

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;252501
Bir de elektrik düğmesi olarak dimer koy, loş ışık çok lazım oluyor ;)
ayarlı oluyor dimi abi normal anahtarı soköp takabilirmiyim onun yerıne ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;252509
ayarlı oluyor dimi abi normal anahtarı soköp takabilirmiyim onun yerıne ?

Aynen öyle  ;) Çok pratik. Bebe gece uyandığında çok hafif açıp gerekeni yapıyoruz  :)

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;252511
Aynen öyle ;) Çok pratik. Bebe gece uyandığında çok hafif açıp gerekeni yapıyoruz :)

tesekkurler abı guzel bır detay hıc aklıma gelmemıstı :ok::+1:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önceeden boyamı vardı vurun sıvayı çıkın :hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: usedat;252498
evet abi bu bilgiyi gezdiğim mobilya dükkanlarındada söylediler o yüzden bir an önce boyayı bitiricem.sonrada beyimizin :) mobilya siparişlerini vericez kasım sonu yada aralık başı dogum beklenıyor ama ben erken dogumuda goz onune alıyorum (ole bır rısk yok sımdılık ama) bu ay ortasında sıparslerı verıcem ınsallah.tesekkurler.
Mobilya işinde çok fazla acele etme bence zira altı aylık olana kadar yanınızda yatacak.:D Ben kızım için hiç acele etmedim. 4,5-5 yaşına gelince aldım oda takımını. Hem de onun istediği gibi oldu. Mis gibi de oldu.:D

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;252523
Mobilya işinde çok fazla acele etme bence zira altı aylık olana kadar yanınızda yatacak.:D Ben kızım için hiç acele etmedim. 4,5-5 yaşına gelince aldım oda takımını. Hem de onun istediği gibi oldu. Mis gibi de oldu.:D
ah abi gelde hanıma anlat :++::++:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;252523

Bizim o kadar bebe eşyasını koyacak yerimiz yoktu, mecbur aldık. Zaten şimdiki yataklar ve renk seçimleri genç odası da olabilecek şekilde  ;)

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet abı yatagın baza gıbı yerı cıkınca 190 cm lık yatak oluyor epeyce kullanılıyor