škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Başbakanimizin araci

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

BMW’nin amiral gemisi 7 Serisi’nin zırhlı versiyonu olan araç 760Li High Security adını taşıyor.

Zırhlı 760Li’de 544 HP gücünde 6.0 lt’lik çift turbo beslemeli V12 motor görev yapıyor.

Acil durumlarda gerekli kaçış ve takipler için 0-100 km/s hızlanmasını 6.2 saniyede tamamlayan 760Li High Security’nin maksimum hızı ise 210 km/s’de sınırlandırılmış.

Aracın saydam olmayan bölümleri şu an kabul gören en yüksek balistik koruma seviyesi olan VR9’u karşılarken, bunun anlamı aracın içindekileri ağır makineli silahlardan el bombalarına kadar etkilenmemesi.

BMW 760Li High Security, sadece ateşli silahlara değil, aynı zamanda biyolojik silahlara, gaz bombalarına ve yangınlara karşı da dayanıklılık sunuyor

Almanya satış fiyatı 450.000 Euro olan BMW 760Li High Security, Başbakanlık tarafından kamu yararını gözetmek adını Almanya’dan aylık 6.500 Euro karşılığında kiralandı.

Michelin imzalı patlamayan özel lastikler hem yükselen ağırlıkla baş ediyor hem de parçalanmaları halinde bile yola devam edebiliyorlar.

Bagaj hacmi standart modellere göre küçülmüş olsa da hacim hala yüksek. İstek üzerine hem bagajda hem de iç mekanda iki makineli tüfek için özel muhafaza bölümleri sunuluyor.

6 cm kalınlığındaki polikarbonat camlar VR7 balistik koruma seviyesi sağlıyorlar.

Acil çıkışlar için kilitler bu düğme üzerinden serbest bırakılıyor.

İyi bir görüş için ön camda buz çözücü özelliği var.

Aracın dış görünümünde zırhlı olduğunu belli edecek özel detaylardan kaçınılmış.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kerem Bey Size Bugünlerde Birşeyler Oldu :D Açılmış Olan Konuları Tekrar Açıyorsunuz :D Nazar mı değdi yoksa :rm::rm:

Yinede Teşekkürler :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;252660
Kerem Bey Size Bugünlerde Birşeyler Oldu :D Açılmış Olan Konuları Tekrar Açıyorsunuz :D Nazar mı değdi yoksa :rm::rm:

Yinede Teşekkürler :)

acıldıgını hatırlamıyorum acan arkadas k.bakmasın lutfen.ınternette rastladım actım.bu aralar forum cok sakın bende elımden geldıgınce ufak tefek bıseyler olsun acıyorum.forum sıkıyo yoksa

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allahtan başka kimseden korkmayan başbakanımıza bu özellikler biraz fazla gibi:D

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;252663
Allahtan başka kimseden korkmayan başbakanımıza bu özellikler biraz fazla gibi:D
sonucta basbakan korunması gerek elbet.

6 cm cam sasırttı benı.yalnız bagaj hıc yok bea :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;252662
acıldıgını hatırlamıyorum acan arkadas k.bakmasın lutfen.ınternette rastladım actım.bu aralar forum cok sakın bende elımden geldıgınce ufak tefek bıseyler olsun acıyorum.forum sıkıyo yoksa
:ok::)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Az bile bence tank versinler daha ucuza gelir:bnn:

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;252666
Az bile bence tank versinler daha ucuza gelir:bnn:

tank yollara zarar verır devlet zaarar eder :D

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;252669
tank yollara zarar verır devlet zaarar eder :D

:D :) .....

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;252672
:D :) .....

anladın sen onu :++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben konuyu daha önce açmıştım ama arkadaş görmemiş demek ki.neyse o kadar kusur kadı kızında da olur.hem daha iyi olmuş aracı teferruatlı bi şekilde inceleme fırsatımız oldu.aylık 13 milyar kira.ne desem bilemiyorum ki.Bununla afrika da kaç tane aç isan karnını doyurarak açlıktan ölümden kurtulur bilemiyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;253416
ben konuyu daha önce açmıştım ama arkadaş görmemiş demek ki.neyse o kadar kusur kadı kızında da olur.hem daha iyi olmuş aracı teferruatlı bi şekilde inceleme fırsatımız oldu.aylık 13 milyar kira.ne desem bilemiyorum ki.Bununla afrika da kaç tane aç isan karnını doyurarak açlıktan ölümden kurtulur bilemiyorum.

Bence,  Başbakanlık makamına tahsisli ve bundan daha iyi zırhlandırılmış, mercedes marka araç (lar) var. Tamamı ile luzüm görüldüğü için değil, gösteriş amaçlı alınmıştır. (burada kamu yararı nerededir bilen varsa açıklarsa sevinirim.)

Bu arada, 10 dan fazla alınan GMC YUKON ları da unutmamak lazım :knp:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

O zaman bizde satalım arabaları şahin alalım artan parayla Afrika'da ki insanları açlıktan kurtaralım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;253463
O zaman bizde satalım arabaları şahin alalım artan parayla Afrika'da ki insanları açlıktan kurtaralım.
aslında fena olmaz gerçekten bu da iyi fikir.:+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

forumda bı canlılık olsun  diye bıraz fazla konu actım demek bunu gözumden kacırmısım sizin önceden actıgınzı bılmıyordum k.bakmayın.