škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İphone 4'ü Nasıl Bilirsiniz :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kerem61;254110
herkez her malı begenecek dıye bısey yok ama ben anlamadım hasan abimiz neden aypon alacak n8 gbı cıhaz varken :D
hdmı cıkısı var telefonda daha ne olsun yav :D bıraz ısletımı yavas aypondan ama olsun :D

nokia isterse hdmı veya usb girişi olan telefon yapsın genede almam. nokia devri artık kapandı gelişen teknolojiye symbian ile devam ediyor telefonların hepsi donuyor , kendi kendine kapanıyor. telefon konusunda iphone , htc , samsung bu üç markadan şaşmayın derim...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;254115
nokia isterse hdmı veya usb girişi olan telefon yapsın genede almam. nokia devri artık kapandı gelişen teknolojiye symbian ile devam ediyor telefonların hepsi donuyor , kendi kendine kapanıyor. telefon konusunda iphone , htc , samsung bu üç markadan şaşmayın derim...
:ok::ok::ok::+1:
Alıntı yapılan: kerem61;254110
herkez her malı begenecek dıye bısey yok ama ben anlamadım hasan abimiz neden aypon alacak n8 gbı cıhaz varken :D
hdmı cıkısı var telefonda daha ne olsun yav :D bıraz ısletımı yavas aypondan ama olsun :D
Nokia'ya 1.000 TL Hatta 700-800 TL'nin Üzerinde Para Vermem ;).Nokia N8 İyi Güzelde Parasını Haketmiyor.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;254139
:ok::ok::ok::+1:

Nokia'ya 1.000 TL Hatta 700-800 TL'nin Üzerinde Para Vermem ;).Nokia N8 İyi Güzelde Parasını Haketmiyor.

tercıh meselesı..
Alıntı yapılan: Gearbox;254115

bence telefonda para verılmeyecek tek markadır samsung. ayponu zaten begenmıyorum htc yı de henuz bılmıyorum.gayet memnunum nokyadan ben gene alacak olsam nokya alırım c7 fln.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;254153
tercıh meselesı..
Aynen Öyle:ok:

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Dün 2 Saat kada Samsung Galaxy S2 Kullanma fırsatım oldu.. 3 Aydır İphone 4 kullanıyorum öncesindede Samsung i8910 HD vardı.

Şunu söyleyebilirmki Galaxys2 şuanda telefonların babası durumunda.. Gerçekten son noktaya gelmişler artık dedim kullanırken.. HTC EVO gelene kadar en iyi telefon budur.

Çift Çekirdekli 1.2 Ghz işlemci bulunuyo telefonda Android 2.2 işletim  sisteminin yanında Samsungun kendi Wizard'ıda var.. 8 MP Hd çekim  yapabilen ve HD oynatabilen Full amoled ekrana sahip ve dokunmatiği  İphoneden önde diyebilirim..Ekranı çok kullanışlı ve büyük.. Yanlış hatırlamıyorsam 4.3'' gibi bir ekrana sahip fakat çok ince bir telefon..

Daha önce Hiçbir telefon beni bukadar heyecanlandırmamıştı DLNA dan GPS e kadar herşey mevcut telefonda.

1500-2000 TL aralığında telefon düşünenlere kesinlikle Samsung Galaxy S2  yi öneriyorum.. Çıktığı an itibariylede dünyada 3 Milyon adet satışı  bulmuş durumda kendileri.

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kerem61;254153

bence telefonda para verılmeyecek tek markadır samsung. ayponu zaten begenmıyorum htc yı de henuz bılmıyorum.gayet memnunum nokyadan ben gene alacak olsam nokya alırım c7 fln.

size şöyle söyleyim bu güne kadar bir çok telefon kullandım. nokia 5800 , samsung star , iphone3g şuanda nokia x6 kullanıyorum. 5800 aldığımın 3 haftasında değiştirdim telefonu dokunmatik diye aldım ama keşke almaz olsaydım hiç bir işe yaramıyor telefon donuyordu hafıza kartını görmüyordu vs , sonrasında samsung aldım telefon müthiş hiç bir donma yaşamadım telefon elimden düşünce parçalandı ve iphone 3g kullandım gerçekten iphone güzel telefon ama itunes pek hoşuma gitmedi şuan x6 kullanıyorum iki işlemi aynı anda yapamazsınız telefon kasıyor ve kapanıyor. tercih meselesi ama nokia artık tarih oldu piyasanın  devleri belli samsung , htc , iphone bu markalar her zamn kendini yeniliyor. nokia bi symbian tutturmuş gidiyor. nokia n8 özellik vs bakımından güzel telefon ama her nokia da işlem yaparken telefon donuyorsa bu işte bir yanlışlık var demektir. eğer boş zamanınız varsa nokia n8 ile galaxy s i gidip bir mağazada test edin. galaxy s2 nin dengi bir telefon üreteceğini sanmam nokia nın
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2011, 13:00:18 Gönderen: Gearbox »

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;254196
size şöyle söyleyim bu güne kadar bir çok telefon kullandım. nokia 5800 , samsung star , iphone3g şuanda nokia x6 kullanıyorum. 5800 aldığımın 3 haftasında değiştirdim telefonu dokunmatik diye aldım ama keşke almaz olsaydım hiç bir işe yaramıyor telefon donuyordu hafıza kartını görmüyordu vs , sonrasında samsung aldım telefon müthiş hiç bir donma yaşamadım telefon elimden düşünce parçalandı ve iphone 3g kullandım gerçekten iphone güzel telefon ama itunes pek hoşuma gitmedi şuan x6 kullanıyorum iki işlemi aynı anda yapamazsınız telefon kasıyor ve kapanıyor. tercih meselesi ama nokia artık tarih oldu piyasanın devleri belli samsung , htc , iphone bu markalar her zamn kendini yeniliyor. nokia bi symbian tutturmuş gidiyor. nokia n8 özellik vs bakımından güzel telefon ama her nokia da işlem yaparken telefon donuyorsa bu işte bir yanlışlık var demektir. eğer boş zamanınız varsa nokia n8 ile galaxy s i gidip bir mağazada test edin. galaxy s2 nin dengi bir telefon üreteceğini sanmam nokia nın

tercıh meselesı.n8 den memnunum.5130xpm var ondanda memnunum.
5800 bende begenmıyorum ıgrenc :kus2:

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;254139

abi nokia ya bundan sonra 50 tl verirsem adam değilim...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;254196
size şöyle söyleyim bu güne kadar bir çok telefon kullandım. nokia 5800 , samsung star , iphone3g şuanda nokia x6 kullanıyorum. 5800 aldığımın 3 haftasında değiştirdim telefonu dokunmatik diye aldım ama keşke almaz olsaydım hiç bir işe yaramıyor telefon donuyordu hafıza kartını görmüyordu vs , sonrasında samsung aldım telefon müthiş hiç bir donma yaşamadım telefon elimden düşünce parçalandı ve iphone 3g kullandım gerçekten iphone güzel telefon ama itunes pek hoşuma gitmedi şuan x6 kullanıyorum iki işlemi aynı anda yapamazsınız telefon kasıyor ve kapanıyor. tercih meselesi ama nokia artık tarih oldu piyasanın devleri belli samsung , htc , iphone bu markalar her zamn kendini yeniliyor. nokia bi symbian tutturmuş gidiyor. nokia n8 özellik vs bakımından güzel telefon ama her nokia da işlem yaparken telefon donuyorsa bu işte bir yanlışlık var demektir. eğer boş zamanınız varsa nokia n8 ile galaxy s i gidip bir mağazada test edin. galaxy s2 nin dengi bir telefon üreteceğini sanmam nokia nın
Allah Allah.Herkes n8 İçin Donuyor Filan Diyor Ama Telefon Bende 1 Kere Donmadı.Hemde Herşey Yüklü.Nerdeyse Telefonda Hafıza Kalmadı  Ama Hiç Donma Olmadı.
Alıntı yapılan: Gearbox;254200
abi nokia ya bundan sonra 50 tl verirsem adam değilim...
Doğrudur.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;254213
Allah Allah.Herkes n8 İçin Donuyor Filan Diyor Ama Telefon Bende 1 Kere Donmadı.Hemde Herşey Yüklü.Nerdeyse Telefonda Hafıza Kalmadı Ama Hiç Donma Olmadı.

telefon annemdeyken donmus bı kere :D

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada baslık cok hosuma gıttı :D nasıl bılırdınız? ıyı bılırdık tahmetlıyı :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;254223
bu arada baslık cok hosuma gıttı :D nasıl bılırdınız? ıyı bılırdık tahmetlıyı :D
:++::++: Onun İçin Koydum Zaten Başlığı :ok:
Alıntı yapılan: kerem61;254219
telefon annemdeyken donmus bı kere :D
:++::++: Bizde Donmuyo :rm::rm:

ALLAH'ın Sevgili Kuluyuz Demekki :D

Gearbox

• Ziyaretçi
hasan abi senin konuda asıl amacından kaydı kusura bakma :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;254242
hasan abi senin konuda asıl amacından kaydı kusura bakma :)
Telefondan Bahsediyorduk Hala Telefondan Bahsediyoz :rm: amaçtan kaymadı.Zaten Amaca Ulaştım :D. Daha Telefon Gelmedi. Babamın Ev Adresini Verdim.Telefon Oraya Gidecekti.Ama Daha Haber Yok :rm:

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;254249
Telefondan Bahsediyorduk Hala Telefondan Bahsediyoz :rm: amaçtan kaymadı.Zaten Amaca Ulaştım :D. Daha Telefon Gelmedi. Babamın Ev Adresini Verdim.Telefon Oraya Gidecekti.Ama Daha Haber Yok :rm:

gider gider :D