škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia-Cooper Style ;)

Can · 43 · 14540

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Gökçen abiyle buluşup aracın tavanına beyaz folyo çektirmek için yola çıktık. Yeri çok aramadan bulduk. Bizden önce mat beyaz bir Scirocco vardı,bu bile geldiyse kesin iyidir deyip beklemeye koyulduk.
O ara anteni söktürüp gelin dediler,ilk gittiğimiz yer sökerim ama döşeme zarar görür vs diye saçmalayınca ordan ayrıldık,başka bir yere gittik.Neyse adam söktü anteni;

Daha sonra folyo işlemine başlanıldı.Fakat işte bir terslik olduğu en başından belliydi.Folyo büyük ihtimal Çin malı,ancak Alman diye kakalamaya çalışıyorlar sanırım.Ben karışmak istemediğimden bir şey demedim baştan ve işleme başladılar;

Elemanlar tertemiz arabanın marşpiyellerine acımadan bastılar :(

Dengesizler aracı ne hale getirdiler; :(

Neyse iş bitti,incelemeye başladık.Resmen şok olduk,işçilik berbat :(
Folyo dandik,çok ısıtınca alttan boyanın rengi belli oluyor. Kesim yerleri baştan sağma,kıvrımlı yerler zaten Allahlık.
Bakınız;

Sonra gittik tekrar aynı yere anteni taktırmaya.Dayı anteni taktı,ve 10 lira istedi :D
Gökçen abi tüm parayı folyoya verdi,benim yanımdada hiç para yoktu.Biraz mal mal bekledik,adam kimlik bırakın felan demeye başladı.O sırada Gökçen abi hafif aşağı saldı arabayı çaktırmadan,direksiyon tam sağ,1.vites,vıınn :lol::lol:
Valla kaçtık :lol: Adam arkamızdan küfür ediyordu en son :lol:
Bir anten söküp takmaya 10 lira istenirmi yahu :(
Ama mecbur kaldık kaçmaya :lol:

Neyse,sonuç olarak uzaktan bakınca çok güzel oldu,fotoğraflardan kat be kat daha güzel.Ancak ince işlik sıfır.Biraz kullanıp sağdan soldan atmaya başlayınca sökücek Gökçen abi,yenisini çektirir heralde daha güzel bir yere :)

« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2011, 21:51:54 Gönderen: Can »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çekenlerin eline sağlık demek yerin Allahlarından bulsun diyorum.

Adamların tiplerinde nur yok zaten hele o kırmızılı tam dayaklık.Bu arada sokak ortasında folyo çekeni ilk defa görüyorum.:D

Ama uzaktan gayet hoş gözüküyor.Güle güle binsin Gökçen Abim:)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen,folyo ve işçilik iyi olsaydı çok daha güzel olurdu.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
el frenini salıp kaçtınız ha :D olsun ya bi anten takmaya buralarda var git işine derler para almazlar iyi yapmışsınız.

keşke bu kırolara çektirmeseydiniz iyi olurmuş ama en azından güneş çekmez tepeye araba bu yönden bakmak lazım. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya valla kaçmak zorunda kaldık,yoksa kimsenin ahı kalsın istemeyiz.Ama iki civata sıktın Allahsız adam,10 lira,ramazan günü ayıptır.Kimliğini bırak falan dedi zaten,tipinde hayır yoktu. Az ileri al dedi,biz komple ileri aldık arabayı :D

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben olsam müdahele ederdim ayakkabılarını cıkartırırıdım. bi söz vardır ucuz alıcak kadar zengin degilim diye. biraz ucuz olsun diye gönlünüzün rahat etmiycegi seyleri yaptırmayın.1kere olan seyler bunlar gunde 5 lira sigaraya veriyosunuzdur zaten.biraz fazla olsun ama temiz olsun kafanız rahat olsun.siniriniz kalkmasın memnun ayrılın.en sonunda antene nye para istiyo zaten onların isi degilmiki.anteni al adamın.... :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz değil ki :)
Tanıdık yönlendirdi diye orayı istedi Gökçen abi,ama sonuç hüsran.
Yok anteni takan adam ayrı yerdeydi,folyocu gönderdi.Aslında yanlış yaptığımız ama,para yoktu nabalım :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla tanıdık diye gittim açıkçası işe başladıktan sonra ben gidiyorum hadi eyvallah diyemezdim kafaya takmıştım sonuç önemliydi.

Adamların işçiliği kötü çıktı. Gittiğim yer Karagümrük bu arada. Folyoyu çekende karagümlüklü delikanlı kabadayı modda takılan bir abimizdi.  Piyasa çok b*ktan ne olduğunu bilemezsin daha önce yaptırıp memnun kalan birinin tavsiyesiyle gitmek lazımdı. Soydular benide yok yandan bombe geliyomuş rüzgarlık varmış bilmem ne.

İşe iyi tarafından bakmak lazım. Dikkatli yıkarsam falan bana 1 sene gider bu. Çokda kötü değil aynalar berbat. Tavan güzel oldu. Can ile ufakda maceramız oldu. İyi oldu. Sağolsun bana eşlik etti tek başıma gitmezdim canım sıkılırdı zamanıda geçirdik eve gittim iftar sofrasındayım :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taner_octavia;254421
ben olsam müdahele ederdim ayakkabılarını cıkartırırıdım. bi söz vardır ucuz alıcak kadar zengin degilim diye. biraz ucuz olsun diye gönlünüzün rahat etmiycegi seyleri yaptırmayın.1kere olan seyler bunlar gunde 5 lira sigaraya veriyosunuzdur zaten.biraz fazla olsun ama temiz olsun kafanız rahat olsun.siniriniz kalkmasın memnun ayrılın.en sonunda antene nye para istiyo zaten onların isi degilmiki.anteni al adamın.... :D

Ayakkabılarını çıkar ne yaptın kirlettin ! diye çıkıştım ama söz dinlemedi önemli değil bi nemli bezle geçtim tertemiz oldu. :)  Folyonun markası oracal dedi, belkide çok ısıttı yapamadı. Ama görüntü perfect :ok: Can bakışlar değişti demişti :hanz:

Sonrada bir işyerine uğramam gerekti, Buda Bonus foto :

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son fotoğraf son noktayı koymuş güle güle kullan :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Moral bozmayım ama sök gitsin :D

Usuldan kaçtınız ha :D AntenTurkey forumunda sizden bahsediyorlar haberiniz olsun :++::++::++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;254388

Ama uzaktan gayet hoş gözüküyor.Güle güle binsin Gökçen Abim:)

Alıntı yapılan: Birkan;254466
son fotoğraf son noktayı koymuş güle güle kullan :)

Çok sağolun :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;254468
Moral bozmayım ama sök gitsin :D

Usuldan kaçtınız ha :D AntenTurkey forumunda sizden bahsediyorlar haberiniz olsun :++::++::++:

Aynaları sökebilirim tavan no problem :D

Valla cebimde 5 kuruş yoktu kusurabakmasın olmayan paranın neyini vericem arasınlar dursunlar :++:

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaçtınız ha vay be sabah sabah ne güldüm yaf :D yakışmış en azından uzaktan öyle duruyo :D o kırmızılı bebeyi dövseydiniz ya orda :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com