škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lastik derinliği

fenomen · 67 · 31409

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;29126
Sen geçersin Beytullah abi bişi olmaz daha yeni o lastikler.

ben nerden geçiyom yaw... sölede bende bileyim... geçerken pot kırmayalım...:kiki::++::++::++:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;29132
ohoo ben kalkalı yıl oldu be 12.30 da kaktım taaa... :++:
hakan sen gece 03.00 civarlarında sitede dolaşıyordun benden başka yoktur diyordum,sanırım forumda gece nöbetini beraber tuttuk.ama ben mecburen sabah 05.10 a kadar bekledim sabah namazını kıldırmam için.sonra yattım 10.00 da mecburen kalktım yaz kur-an kursu var çocuk okutuyoruz malum.bu gece kaçta yatarız bilemem,hanımda yok bekarız 1 hafta.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;20660
rot balans yaptırdığım yerde eleman sıfır lastiğin diş derinliği 10 mm olur demişti (yazlık)...benim taktığım 4000 km filan olmuştu... önler 1 mm arkalar yarım mm aşınmış ön arka değiştirdim demişti... yazlık lastikte sınır 1,6 mm, kışlık ta 3 mm diye biliyom.. yazlıkta da emniyet için 3 mm altına düşürmemek lazım... ben 4 mm de değiştirdim... evde 4 mm de 4 adet lassa duruyo.. tüv de ne olması gerek bilmiyorum..

Alıntı yapılan: demir_01;29122
tuvde 5 mm altı gecmıyor dıye bılıyorum ben en yakın zamanda hakan gırdı bıde ona sormalı

Alıntı yapılan: hakanerdogan;29126
Sen geçersin Beytullah abi bişi olmaz daha yeni o lastikler.

Alıntı yapılan: beytullah;29158
ben nerden geçiyom yaw... sölede bende bileyim... geçerken pot kırmayalım...:kiki::++::++::++:
İnsan kendi sorduğu soruyu unutur mu yahu?!:hoh::++::++::kiki::kiki::kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
alemsin Uğur Abi ya :lol:

valla fenomen Hocam, gece bizim başka forumlarda ekonomik geyikler dönüyor ondan kapatıp yatamayıp burdada bulunuyoruz :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;29125
neden bu kadar çok kullanıyorsunuz sıkışık trafikden dolayımı hızlı mı kullanıyorsunuz.zira benim octi 17000kmden bu yana henüz balata dasorun yok..

Seri ve sert araç kullanıyorum da :hanz::kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;29222
Seri ve sert araç kullanıyorum da :hanz::kiki:

bence araba hiç kullanıldığını düşünmüyodur.

birinin yanından fişek gibi geçtiğinde ilerde ışık olur durursun, sıkıştırıp geçerken salladığın adam yanına gelip durunca, sora kalkıştada geçince kötü hissedersin :kiki::kiki:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;29230
bence araba hiç kullanıldığını düşünmüyodur.

birinin yanından fişek gibi geçtiğinde ilerde ışık olur durursun, sıkıştırıp geçerken salladığın adam yanına gelip durunca, sora kalkıştada geçince kötü hissedersin :kiki::kiki:

İzmit-Gölcük arasında 17 km. lik yeni yol üzerinde 2 tane trafi ışığı var. Bu 17 km.lik yol üstünde hiç kimseye 1 kere selektör yaparak yol istemedim (önüme gelen sanırım gelişimden tırsıp kenara çekiliyordu :) ), yanından bahsettiğin şekilde geçtiğim araçlardan hiç biri de o 2 ışıkta yakalayıp geçemedi :) İnşallah ben almadan şu corsayı sen satmazsın traktörünü Hakan'ım :) :hanz:
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2009, 18:54:49 Gönderen: ero__ »

hakanerdogan

• Ziyaretçi

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam ben de üstüne çıkarım :D :D :D

Kartinge gel diyoz ondan bile kaçıyonuz kardeşim :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
timeout olmalı, kaçan kim :hih: :hih:

:lol:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana uyar aaabisi taam mıııııı :D :hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:) :hanz: Unutma ki corsanın Türkiyede 1.8 i de var :D ama yüksek ihtimal 1.4 olacak...