škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Üye'den detaylı inceleme..

MadeN · 40 · 13323

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelly chery gbi markalari kucumsememek lazim bence.cunku daha ne oldugunu bilmiyoruz.kimle calisiyo ne yapiyo bilmiyoruz.sanki vw ilk ciktiginda oo bu kral arabadir diyipmi aldi millet? Bine bine ögrendiler.

Her malin bir aliicsi vardir elbet ve tercih meselesidir bu isler.senin beegendigini kimse begenmeyebilir.eger herkez ortak biseyi begenseydi neler olurdu bi dusunsenize.her taraf ayni arac.yada söyle dusunun tum erkekler azra akinla evlenmek isterken tum kizlarda behlulle beraber olmak pesinde :)

kisacasi benm tercihim peugeottan yana olmazdi :)
SAYGI DUYUYORUM.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peugeout marka güzel işler yapıyor. 207 hb örneğin çok tatlı bir araç. Tasarımı hep kendilerine özgü, bence fiyat ve performans bakımından oldukça iyi. Bana sorarsanız Alman alırım varsın boş olsun. Sanki burda peugeout ladaymış gibi konuşuyosunuz.Kişilikleri 5 para etmez insanlar olduğu icin ben tercihi sadece o yönden yanlış buluyorum.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DAĞILIN :D:D PEUGEOT'A LAF YOK ARABANIN BABASI BU.. 607

Çevrimdışı Aksel

• Johnny Bravo
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mütiş bi arac gerçekten.ilk cıktıgında bir çölde çekilen test fotolarını gördügümde hastası olmustum ozamanlar

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, Şu pejonun en son çıkarttığı üst segmentteki bir aracı var ya ona bayılıyorum :) Oldukça sade bir tasarımı var..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;265122
Hayırlı olsun, Şu pejonun en son çıkarttığı üst segmentteki bir aracı var ya ona bayılıyorum :) Oldukça sade bir tasarımı var..

508 mi Gökhan abi ? Odur büyük ihtimal :D Tasarımı güzel ama içi güzel değil,95 model mercedeste bulduğum konforu bulamadım 508'de.. insanın içini daraltıyor.

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

« Son Düzenleme: 21 Ocak 2012, 22:29:48 Gönderen: MadeN »

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;309541
İbrahim abi,plakalık iptali... Lütfen :)

kardeşim havalar öyle kötü ki.. bu fotolar 2 ay öncesinin.. yapacağım ilk fırsatta öne ise başka bir fikrim var..

Çevrimdışı McOğuz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biz de 206 SW Outdoor almaya gitmiştilk. Satıcının iticiliği esas olmak üzere ön koltuğu kendime göre ayarladıktan sonra ardına giremediğim için yüreğim burularak vazgeçtik.
Fransız olmasa birden fazla araç alabilme bütçesi olsa garajımda olmasını istediğim bir aletti.
Keyifle kullanın.

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: McOğuz;309548
Biz de 206 SW Outdoor almaya gitmiştilk. Satıcının iticiliği esas olmak üzere ön koltuğu kendime göre ayarladıktan sonra ardına giremediğim için yüreğim burularak vazgeçtik.
Fransız olmasa birden fazla araç alabilme bütçesi olsa garajımda olmasını istediğim bir aletti.
Keyifle kullanın.

evet arka koltuk bende de biraz problem genelde yolculardan biraz ufakça olanları arka tarafıma alıyorum..

fakat ön tarafın genişliği gerçekten çok iyi..

teşekkürederim..

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;309547
kardeşim havalar öyle kötü ki.. bu fotolar 2 ay öncesinin.. yapacağım ilk fırsatta öne ise başka bir fikrim var..

Havalar çok bozuk abi,bu gün deri direksiyonu zımpara atıp boyayayım dedim hava müsade etmedi. 1,5 aydır çamurlu araba. Yarın güzelmiş hava. Yarın yaparsam paylaşırım fotoları :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;309537

Roomi'yide çekmişsiniz,  önde :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;310069
Roomi'yide çekmişsiniz,  önde :D

romi can dır gökhan :favo1:

buda yağışlı havada ve kirli hali.. jantlara dikakt :D

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
İnceleme için teşekkürler.. Güle güle kullanın aracınızı..

2005 yılında 0 Peugeot 206 1.4 Hdi almıştım,Kuzenlerimde 2008 yılında 2 adet 0 ,207 almıştı.. Eniştelerimde yine 306 ve 407 ye sahipti..

Yani ailecek Pejocuyduk..

Ben 206 dan hiçmi hiç memnun kalmamıştım,0 olarak alıpda ömrü hayatımda bindiğim en berbat arabaydı.. Daha 16.000 Km deki arabanın heryeri oynuyor heryerinden ses geliyordu..Keza bu durum kuzenlerimin 207 lerindede aynıydı,henüz 30 bin km deki 207 sanki 120-130 bin km deki bir araba hissi veriyordu.

Kuzenin 207 sinin Fren müşürümü ne bozulmuştu,kuzende sağlam pejocudur.. 106 sı vardı eskidende yarışlara katılırdı ödülleri vardı neyse 2008 model 207 nin fren müşürü 98 model 106 nın fren müşürüyle aynı çıkmıştı ve 106 dada aynı sorunu yaşamıştı kullandığı yıllarda.. 2008 model arabada 10 yıl önceki aracın bir parçasının çıkması bizim için büyük süpriz olmuştu.. Parçada okadar dandik birşeyki anlatamam..

Buna benzer 10 larca anımız oldu Peugeot araçlarla.. Şuan hiçbirimizde Peugeot yok.. Bahsettiğim kuzenim Guilettaya geçti,diğerleri farklı Alman araçlarına yöneldi.. Kısacası Peugeot dan hiçbirimiz memnun kalmadık.

Ne bir Volkswagen,Fordun,Opelin konforu,yol tutuşu sağlamlığı hiçbiri yoktu bu araçlarda..

yazdıklarımı kesinlikle bir markayı kötülemek amacıyla yazmıyorum,kullandığımız bindiğimiz hatta zamanında bizimde fanatikliğini yaptığımız araçlardı peugeotlar.. En son 508 i ve yeni Citröen c4 ü inceledim ve birkez daha yanılmadığımı görerek içimden
''Anlaşıldı Fransızlar sadece parfümü iyi yapıyor'' dedim.. :)

Yeni C4 ü büyük bir beklentiyle incelemeye gittim.. Birde ne göreyim 206 nın cam açma tuşlarını,207 ile ortak kullanılan parçaları gördükçe 2012 model 50 bin tllik bir Fransızdan bukadar soğuyacağımı tahmin edemezdim.

508 1.6 eHDİ Auto6r ile de geçtiğimiz ay test sürüşü yaptım.. Bu araç için ne düşündüğümü yazarsam kavga çıkıcağını düşündüğümden hiç yazmıyorum bile :++:

306 ve 406 serilerinden sonra Peugeot benim için bitmiştir zaten.. Düşük maliyetli üretimi benimseyerek alt sınıf araçlarındaki malzemeleri üst sınıf araçlarında kullanması,araçların sanki birbirinin kopyası gibi olması,Aslında D segmenti bir Fransıza binerken,B segmenti bir Fransızın parçalarını görmek beni Peugeot ve Citröenden tamamen soğuttu.

Bence Peugeot,Citroen 30 bin Tl ye kadar alınabilir araçlardır,fakat bu rakamın üstüne çıkıldığında alternatifi Alman veya Japon araçları tercih edilmelidir.

Dizayn konusunda ise Peugeotun Dizaynerlerini değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum.. 508 ne öyle.. Arabanın kıçı başı hiçbişeyi yok,Tampon ve bagaj adeta birbiriyle bütün dümdüz,ön kaputda farlar içe gömülmüş,tampon daralarak aşağı iniyor.. Araba dediğin biraz kaslı olur biraz tamponu çıkık olur..508 gördüğüm en rezil tasarıma sahip Peugeotdu..406 yı mumla arıyorum..

Ekleme ; 207 nin yol tutuşu çok çok iyi veya çok çok memnunum gibisinden birşey söylemişsiniz sanırım ; Renault Symbol ve 206 dan sonra 207 yol tutuşundan ve direksiyon tepkilerinden memnun kalmadığım tek arabaydı.

Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimden oluşmaktadır..

Kolay gelsin :)
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2012, 11:31:36 Gönderen: Perfect »