škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2007 Roomster 1.2 Satıldı!(Yeni araç arıyorum)

mygokhan · 108 · 11816

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertozbek;259808
madem benzin ve 26 ya kadar çıkıyosun bu da olabilir bence :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-17000-km-de-hatasiz-kusursuz-bravo-57519531/detay/

Aslında düşünmüyor değilim..İyi aklıma getirdin yav..Bu arabalar çok hoşuma gidiyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şahsen fiat ın active versiyon hiçbir aracına 26.000 tl mi vermezdim :):) hele ki benzinlisine asla.. :)

arkadaşlar, bildiğiniz temiz bir dizel var mı 20-21 civarı...
arada bana da bir araba bulabilirsek güzel olur..

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;259572
Bu benim çok hoşuma gitti abi... :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-orijinal-elegance-dizel-fabia-55222903/detay/

bu fabianın ekranı falan dot ekran ama 2010 2011lerde bu sekilde ekranlı fabia yok sanırım ?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taner_octavia;259819
bu fabianın ekranı falan dot ekran ama 2010 2011lerde bu sekilde ekranlı fabia yok sanırım ?

Yok.Makyajlı kasa fabia 2de maxi dot yok.Sadece makyajsız fabialarda var.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hyundainin ön konsollarını begenmiyorum ben bildigin sert plastik yapıyolar. biraz yumusak estetik olsa iyide.vurunca tak tak tak ses geliyo :) zamanla yolda cok ses yapar gibime geliyo :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taner_octavia;259827
hyundainin ön konsollarını begenmiyorum ben bildigin sert plastik yapıyolar. biraz yumusak estetik olsa iyide.vurunca tak tak tak ses geliyo :) zamanla yolda cok ses yapar gibime geliyo :)

Sert plastik ama benim Roominin içindeki plastik ondan daha kötüydü bence..Ses yapmıyordu ama kötü görünüyordu.Hatta İ20'nin içi daha güzel.Tabikide i20'nin konsolundaki boyalı kısım kullanımla çabuk soyulacak gibi duruyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim hayırlı olsun gitmiş maviş, ilana baktım da şimdi içim burkuldu, seninle özdeşleşmişti o araba, nerede mavi romy görsem seni hatırlıyordum, neyse daha iyilerini alırsın inşallah. Valla şu an imkanım olsa benim arabayı satar hemen alırdım senin arabayı, kendi arabamı satmaya kıyamıyorum ama seninki gibi temiz bir araba denk gelirse anca satarım heralde. Tekrardan hayırlı olsun.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şaşırdım. Bu konuyu görceğim aklıma geliyordu gerçi. Sıfır arabalara bu ara sıcak bakmaya başladın.:) Sevindim desem yalan söylemiş olurum üzüldüm vallahi bende yakından görmesemde sitede hoş anıları falan olmuştu, güzel arabaydı :) Gözün arkada kalmasın abi o arabaya gözü gibi bakcaklarından eminim.

Hayırlısı olsun.

Alıntı yapılan: mygokhan;259610
Aslında mantığıma uyuyor ama aklım skoda diyor :) Skoda almazsam aklım kalır gibime geliyor yahu ..

Punto evo çok güzel aslında..Ama fiyatları ne alemdeki ?

Abi full evo çok güzel de, yakından incele parasını haketmiyor, 2011 1.6 TDI fabia onunla aynı fiyat sadece park sensörü yağmur sensörü falan yok ;)

Alıntı yapılan: Sertan_c;259818
şahsen fiat ın active versiyon hiçbir aracına 26.000 tl mi vermezdim :):) hele ki benzinlisine asla.. :)

Sonuna kadar katılıyorum :ok:

Alıntı yapılan: mygokhan;259826
Hyundai i20 nasıl arkadaşlar..Aslında mantıklı geliyor bana..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-al-bunu-kacirma-bayan-ogretmenden-hatasizzzz-56957895/detay/?#

i20 nin tipi banada güzel geliyor abi, yalnız "i20 ve fabia" ilk günler zevkli gelsede ilerde pişman olursun i20 alırsan ayrıca sen roomsterdan indin o yüzden sana böle minnacık araba değilde fabia daha uygundur içi tatmin edici ferahlıkta i20 punto gibi arabalarda boğulursun.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatın aracına 26 vermezdim deniliyor fakat bi albea yada paliodan bahsetmiyorum golf le aynı sınıf bir arabadan bahsediyorum hemde son kasa tabiki golf mu bravo mu diye bir karsılastırma yapmayacağım ama 1,2 fabiaya o paralar verilene kadar bravo daha mantıklı geliyor bna

naçizane :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;259835
Kardeşim hayırlı olsun gitmiş maviş, ilana baktım da şimdi içim burkuldu, seninle özdeşleşmişti o araba, nerede mavi romy görsem seni hatırlıyordum, neyse daha iyilerini alırsın inşallah. Valla şu an imkanım olsa benim arabayı satar hemen alırdım senin arabayı, kendi arabamı satmaya kıyamıyorum ama seninki gibi temiz bir araba denk gelirse anca satarım heralde. Tekrardan hayırlı olsun.

Valla öyle oldu be kanka :) Sağolasın..Bakalım ne alacağımızı düşünüyoruz şimdiden..

Alıntı yapılan: gokcen59;259836
Şaşırdım. Bu konuyu görceğim aklıma geliyordu gerçi. Sıfır arabalara bu ara sıcak bakmaya başladın.:) Sevindim desem yalan söylemiş olurum üzüldüm vallahi bende yakından görmesemde sitede hoş anıları falan olmuştu, güzel arabaydı :) Gözün arkada kalmasın abi o arabaya gözü gibi bakcaklarından eminim.

Hayırlısı olsun.

Abi full evo çok güzel de, yakından incele parasını haketmiyor, 2011 1.6 TDI fabia onunla aynı fiyat sadece park sensörü yağmur sensörü falan yok ;)

Sonuna kadar katılıyorum :ok:

i20 nin tipi banada güzel geliyor abi, yalnız "i20 ve fabia" ilk günler zevkli gelsede ilerde pişman olursun i20 alırsan ayrıca sen roomsterdan indin o yüzden sana böle minnacık araba değilde fabia daha uygundur içi tatmin edici ferahlıkta i20 punto gibi arabalarda boğulursun.

Gökçen; valla bende düşünemiyordum ama bir anda oluverdi :)

Alıntı yapılan: mertozbek;259856
fiyatın aracına 26 vermezdim deniliyor fakat bi albea yada paliodan bahsetmiyorum golf le aynı sınıf bir arabadan bahsediyorum hemde son kasa tabiki golf mu bravo mu diye bir karsılastırma yapmayacağım ama 1,2 fabiaya o paralar verilene kadar bravo daha mantıklı geliyor bna

naçizane :ok:

Bilmiyorum ki komutanım, yani kararsızım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gökhan abi makyajlı dizel korsa düşünmez misin hiç fena değil

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White