škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabıa 2 ye gaz taktıran varmı?(ANKARA)

Fabia · 11 · 4318

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara trafıgınde ne yakıyorsunuz? ATA da taktırıcam lpg yı brc takıyorlarmıs garantı kapsamındanda cıkmıyormus. ATA da taktırıp sorun yasayan oldumu ona gore and da taktırıyım SES VER ANKARA!:kork1: Bu arada bagaj kapagım gıt gıde kotulesıyor ankara ıcın gun sayıyorum eve yuklerı atar atmaz atada bıtıcem:((:favo1:

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ata'da skodaya lpg taktırınca garantiden çıkmıyormuymuş?

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yok cıkmıyormus ama bıraz tuzlu:) 1500 tldıyorlar daha oncelerı cok okudum motor arıza ısıgı yanıyormus lpgden sonra bılg. kodları gırılmeı gerekıyormus ınce ayar falan yapılması gereklıymıs onun ıcın dedım ata beceremıyorsa and da taktırıyım servısınde takılırsa garantıden cıkmaz heralde

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çıkabilir yinede siz dikkat edin.. 1500TL Brc marka kite 10 taksitli fiyatsa geçen senenin fiyatı diyebilirim gayet uygun bence..

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
daha once ataya dıreksıyon soyulması sorunuyla gıdenler olmus burada okumustum yıne araca 4 yıl garantılı demısler 1.5 yıl sonra bu sorunla gıdınce 2 yıl garantılı oldugunu soylemısler. boyle bı durum olursa ısın rengı degısır çarsı karısır orda yetkılı kımseler soyledı garantı kapsamında kalır dıye o yuzden dızel almadım.:krk:

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;258473
daha once ataya dıreksıyon soyulması sorunuyla gıdenler olmus burada okumustum yıne araca 4 yıl garantılı demısler 1.5 yıl sonra bu sorunla gıdınce 2 yıl garantılı oldugunu soylemısler. boyle bı durum olursa ısın rengı degısır çarsı karısır orda yetkılı kımseler soyledı garantı kapsamında kalır dıye o yuzden dızel almadım.:krk:

önemli olan motor garantisi ve elektrik aksamı garantisi siz bence detaylıca öğrenin bu işi.. skoda'mı garanti veriyor yoksa ata bayii olarakmı yoksa brc mi garanti veriyor??

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Lpg aracı garanti kapsamından çıkartıyor.Dikkat et bence bir problem cıkarsa arkasında durmazlar.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;258473

Benmiyim ki bu kişi:++:

Dedikleri olay iyi niyet garantisi 2 yıldan sonraki.İndirim yapıyorlar yani.

İyi araştırın.Genelde var böyle garantiyi bozmayan uygulamalar.Mesela ABT garantiyi bozmadan chip yapıyor.ATAda da vardı böyle bişey.İyi araştırın.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;258840
Benmiyim ki bu kişi:++:

Dedikleri olay iyi niyet garantisi 2 yıldan sonraki.İndirim yapıyorlar yani.

İyi araştırın.Genelde var böyle garantiyi bozmayan uygulamalar.Mesela ABT garantiyi bozmadan chip yapıyor.ATAda da vardı böyle bişey.İyi araştırın.

olabılır burda okumustum soyuk dıreksıyon olayı:D ama hakkaten tebrık ettım ıyı ustune gıtmısınız bende bagaj kapagına aynını yapıcam:D banada ornek oldunuz tesekkur ederım:ok: