škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lutfen yardım:(

Fabia · 23 · 6414

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çizikleri kendinde halledersin ama ufak vurukları ya da göçükleri; değişim olmadan sanayi de bir ustalara göster derim, ellerinde vuruk ve göcük düzeltici sistemleri olan yerler bulman mümkündür, Dolgu ile o yerleri düzeltirler..

Arabadan soğumana gerek yok, bu tarz vuruklar nazarlık olmaz, sen en iyisi gözün alışmadan sanayi de bir göster ama - bakarız abi, arabayı bırak falan tarzı konuşan yerlerden uzak dur, bu işi profesyonel yapan yer bulman lazım, baktın olmuyor; Servise götürüp değişim olmadan: DÜZELTME ile halletmen gerekebilir.

Aklında olsun servis düzeltme işlemleri ile pek uğraşmayı sevmediğinden hemen değişelim moduna girerler aklında olsun, ne derlerse desinler değişim olmadan düzelecek bir vuruk ve çiziktir.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;258788
Çizikleri kendinde halledersin ama ufak vurukları ya da göçükleri; değişim olmadan sanayi de bir ustalara göster derim, ellerinde vuruk ve göcük düzeltici sistemleri olan yerler bulman mümkündür, Dolgu ile o yerleri düzeltirler..

Arabadan soğumana gerek yok, bu tarz vuruklar nazarlık olmaz, sen en iyisi gözün alışmadan sanayi de bir göster ama - bakarız abi, arabayı bırak falan tarzı konuşan yerlerden uzak dur, bu işi profesyonel yapan yer bulman lazım, baktın olmuyor; Servise götürüp değişim olmadan: DÜZELTME ile halletmen gerekebilir.

Aklında olsun servis düzeltme işlemleri ile pek uğraşmayı sevmediğinden hemen değişelim moduna girerler aklında olsun, ne derlerse desinler değişim olmadan düzelecek bir vuruk ve çiziktir.

servısıne goturucem heralde gokhan abı ama kaskosu karsılarmı masraflarını o da var az evvel benden bıraz daha agır hasarlı araca 2.5 bın masraf cıkarmıslar servısınde ondan korkuyorum kapı koluda gıtmıs sımdı gordum sol yanı bıtık duruyor kesın satıcaz ama alan temız bınsın fotograflarınıda beraberınde verıcem adama

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kasko varsa karşılar elbette; o kadar fiyatta tutmaz. Ama diğer özel servisler de kasko şirketleri ile anlaşmalılar oralara götürmeden ben servise verme derim...

Bu vuruklar yüzünden satmaya karar vermek yanlış bir tercih, şahsen o şekil davranma derim. Güzelce yaptırt ve kazasız bir şekilde aracını kullan, bu kadar da değer verme,cana gelmesin Barış.. Büyük kaza yapmamışsın,değişecek bir hasarın yok vsvs ufak tefek şeyler bunlar ki doğasında var.

Eğer kesin olarak satmaya karar verdiyesen aracı yaptırtma bu şekil ver, Tramer kaydına sonuçta "HASAR" olarak yansıyacak ve oradan silinmesi mümkün değil, fotoları göstersende çoğu kişi için bu soru ? işareti olarak kalacaktır. Bilgin olsun... Servisler kaskodan daha fazla para almak için hasarı büyütürler.

Ama ne olursa olsun, Canını sıkmaya ve moralini bozmaya dünyalık malı için değmez...

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gecmıs olsun bıtek ölumun caresı yok bunuda yaparlar elbet

ılk ıkı resım cok damardan olmus.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;258802
gecmıs olsun bıtek ölumun caresı yok bunuda yaparlar elbet

ılk ıkı resım cok damardan olmus.

olumu bılmem ama kaskodan yaptırıcam arabayı ıns. evet en cok canımı yakan yerlerı oralar kapının acma koluda gıtmıs:(
tesekkur ederım :)

çok haklısın gokhan abı soylenecek tek kelıme yok :) şoku atlatmak uzun suruyor bıraz.

abı bıde zaten planda o vardı bıraz erkene almıs olduk muhtemelen opele donucek peder bey ama nası yapıcak bılmıyorum opel alıcam dıyor
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2011, 19:24:32 Gönderen: Fabia »

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hasarlı olan yerlere dolgu denılen malzeme (su beyaz macunu) mu suruyorlar?

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;258810
hasarlı olan yerlere dolgu denılen malzeme (su beyaz macunu) mu suruyorlar?

Aynen,Oraları macunla doldurup lokal boya yapacaklar...

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;258814
Aynen,Oraları macunla doldurup lokal boya yapacaklar...

ben bırakıp gıdıcem bana gostermesınlerde:/