škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia II Monte Carlo hakkında...

crash · 46 · 12098

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Fabia II Monte Carlo ülkemizde satışa sunulacak mı acaba ? Yada özel siparişle gelebilir mi ? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.Birkaç bayii aradım fakat ilgilenmediler diyebilirim.Yada bana Yüce Oto' nun mail adresini verebilecek olan varsa mail atalım belki bu konuyu çözebiliriz bu şekilde.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Ugur A.

• Ziyaretçi
YÜCE AUTO MOTORLU ARAÇLAR TİC. A.Ş
                          Adres: E5 Karayolu Fil Yokuşu No:24 | 34846
Maltepe - İstanbul - TÜRKİYE
 Tel: +90 216 383 80 80
 Faks: +90 216 383 80 32
 E-Mail: info@yuceauto.com.tr

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağol Uğur abi.Hemen maili gönderiyorum.Eğer geliyorsa anında siparişi veriyorum :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer ciddiysen bayiye git abi maille felan uzar gider:)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haklısın bi gidip öğrenelim şu işi :)

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Türkiye Stoklarında bir tane vardır.En son gelen mailde ;

Elektronik klima (Climatronic) ,  Elektrikli arka camlar , 3 kollu kırmızı dikişli deri direksiyon simidi, vites topuzu, el freni ,  Ön kol dayama , Mercekli bi-halojen ve içi siyah çerçeveli ön farlar ve sis farları ,  17’’ siyah Trinity alaşım jantlar
Siyah çerçeveli ön ızgara ,  Arka hoparlör sistemi , Özel siyah lake dış kaplamalar, tampon difüzörleri ve tavan spoyleri ,  Çelik pedal seti , Karartılmış arka camlar ,   Spor süspansiyon , Siyah tavan ,  Spor koltuklar , Ön marşpiye kaplaması . . .

Araç buydu duruyorsa :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bu Monte Carlo kısa mı uzun mu acaba?!:rm::adm::hanz::kro:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;259068
Türkiye Stoklarında bir tane vardır.En son gelen mailde ;

Elektronik klima (Climatronic) , Elektrikli arka camlar , 3 kollu kırmızı dikişli deri direksiyon simidi, vites topuzu, el freni , Ön kol dayama , Mercekli bi-halojen ve içi siyah çerçeveli ön farlar ve sis farları , 17’’ siyah Trinity alaşım jantlar
Siyah çerçeveli ön ızgara , Arka hoparlör sistemi , Özel siyah lake dış kaplamalar, tampon difüzörleri ve tavan spoyleri , Çelik pedal seti , Karartılmış arka camlar , Spor süspansiyon , Siyah tavan , Spor koltuklar , Ön marşpiye kaplaması . . .

Araç buydu duruyorsa :)

Bu mail size nezaman ve neye istinaden geldi acaba öğrenebilirmiyim ? Yani stokta varsa demekki bu araba siparişle falan geliyor Türkiye' ye.Aracın motor ve rengi neydi acaba ?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnanç kendine mi alacaksın ki?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;259177
İnanç kendine mi alacaksın ki?
Bu soruyu bekliyordum. :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nasipse kendime düşünüyorum Gökhan.Bıktım benzine para vermekten.Arabam şehiriçi 7.2 lt yakıyor fakat litresi 4.33 TL' den benzin aldığım için resmen ocağıma incir ağacı dikiyor.Hergün işe git gel 35 km yol yapıyorum.Hergün olmasada bunun gezmesi tozması var...Yavv arabayı satsammı satmasammı karar veremiyorum birtürlü.Bir yandan arabaya bir ton masraf yaptık satsam yazık olacak, diğer taraftan benzin fiyatları ne yapacağımı şaşırdım.C segmenti araba almayı düşünüyordum kendimi fazla kasmak istemediğim için baktım bu Monte Carlo cidden harika bir araç dedim bi araştırayım.Nedir ne değildir geliyormu gelmiyormu derken böyle bir konu açtım yardımlarınıza başvurmak için.Şimdi diceksinizki sen Doğuş çalışanısın bizden daha iyi bilirsin :) Skoda' nın yarısı Yüce olduğu için sistemleri farklı.Adamlar Doğuş personeline indirim bile yapmıyor :) beni biraz gaza getirinde şu arabayı alayım yavv bıktım valla düşünmekten :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Monte carlo görünüşte çok farklı bir araç. Türkiye'de tek olma açısından iyi fikir gibi görünüyor. Yalnız 2012 fabia RS'lerin fiyatı 52,500 olduğuna göre monte carlonun yaklaşık 56-57 olacağını zannediyorum.

Polo GTI cam tavanlı full bir araç alıp üstüne garanti kapsamında bir ABT yazılım attığınızda 210 hp civarı oluyor bu araç benimde kafama şu sıralar yatmış durumda :) 2012leri bekliyorum şuan için bi bakıp incelemekte fayda var. Ama monte carlo'nun da görünüşü mükemmel zor tercih. Hangisini tercih ederseniz edin pişman olmayacağınızı tahmin ediyorum :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kry1459;259204
Monte carlo görünüşte çok farklı bir araç. Türkiye'de tek olma açısından iyi fikir gibi görünüyor. Yalnız 2012 fabia RS'lerin fiyatı 52,500 olduğuna göre monte carlonun yaklaşık 56-57 olacağını zannediyorum.

Polo GTI cam tavanlı full bir araç alıp üstüne garanti kapsamında bir ABT yazılım attığınızda 210 hp civarı oluyor bu araç benimde kafama şu sıralar yatmış durumda :) 2012leri bekliyorum şuan için bi bakıp incelemekte fayda var. Ama monte carlo'nun da görünüşü mükemmel zor tercih. Hangisini tercih ederseniz edin pişman olmayacağınızı tahmin ediyorum :)

Avrupa fiyatlarına baktığımızda Monte carlo 1.6 TDI RS' den 3.000 euro daha ucuz görünüyor.Monte Carlo' da 1.4 180 HP özel bir motor ve DSG şanzıman kullanılmadığı için RS' den daha ucuz olacaktır.56-57 olursa zaten kafadan vazgeçirim araçtan :D