škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Red VRS...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=rtwVDpV4WEA

2.0 t ile vrs videosu buldum. önce başabaş sonra insignia açıyor arayı.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende çok rahat fabia alır diye düşünüyodum ama youtube da bi iki video izledim ıhh 220 sonrası yok.İnsigniada 200de yakalar fabiayı zaten.İnsignia 1.6 Turbo 180hp 230nm:)

Gerçi 200den bahsediyoruz fabia 200e kadar farkı atıp sinyali verip çektimi sağa insigniacı mor olur:D

Gearbox

• Ziyaretçi
aracın ağırlığından dolayı bence insignia geride kalır. polo gtı ile insignia 1.6 turbo tokatladım tecrübe ile sabit..

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 korna 2 araba 1 kazanan :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fazlasıyla ateşli :D

İnsignia konusuna gelirsek 0-200 de fabi rahatlıla öttürür dsg nin avantajı ağırlık avantajı insignia yı geride bıraktırır :D

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2 gün önce g.antep-nizip arası otobanda 225 km/h'e çıktık (dijital gösterge açıktı). pilot ( :) ) koltuğunda bi arkadaş vardı. yaklaşık 30 sn bu hızda gittik ama bende ahirete bi gittim geldim. tırsmaktan foto çekemedim. o hızda insanın aklına her türlü kötü şey geliyor. yavaşlayıp 190 km/h ile sabit ilerledik. velhasılı araç yüksek hızda bile hızlanırken km göstergesi 5'er 5'er atlıyor. 220 km/h gibi hızlara çok rahat çıkıyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın fabrika verisi 225 zaten o hıza çıkması çok kolay olur.Ama 180hp olunca daha fazlasını istiyor insan:)225 üstüne çıkınca yorumlarınızı bekliyoruz tabi önce güvenlik:ok:

Mesela insignia 250li hızlara şişmeden çıkabiliyor.4 vites 204km/h:D

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya insignia ne alaka vrs ne alaka sınıfları bile farklı

rengi cok tatlıymıs ama yinede ben maviciyim
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Gearbox

• Ziyaretçi
kırmızı vrs tavan beyaz jantlar piano black süper !!

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;260058
Aracın fabrika verisi 225 zaten o hıza çıkması çok kolay olur.Ama 180hp olunca daha fazlasını istiyor insan:)225 üstüne çıkınca yorumlarınızı bekliyoruz tabi önce güvenlik:ok:

Mesela insignia 250li hızlara şişmeden çıkabiliyor.4 vites 204km/h:D

kışkırtmayalım lüften :favo1:. 200 lü hızlar sonrası yolun düz olması gerekli gibime geldi. çok derin olmayan virajda bile hafif yatmalar yaptı. çok güvenemedim açıkçası. ama insignia'ya bişey olucağını zannetmiyorum haliyle. girdiği gibi çıkar.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gprs teki hızım en yüksek 255 km olmuştu ve o hızda ilerlerken 3 şeritli otoyol tek şerit gibi geliyor insana bu hızda ortalama 12 km kadar ilerlerdim bir daha çıkarmıyım o hızlara altımdaki aracı ne kadar tanıdığıma ve yol şartlarına bağlı (nede olsa 245 le radar yakalanabilen bir babanın oğluyum) :)

sürat felakettir 140 tan sonra yoldaki en ufak bir taş parçası bile yoldan çıkmaya sebep olur yaptıklarımız doğru değil ama işte arada sırada oluyor
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kışkırtma sezmiyorum dediğim gibi önce güvenlik:ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;260150
gprs teki hızım en yüksek 255 km olmuştu ve o hızda ilerlerken 3 şeritli otoyol tek şerit gibi geliyor insana bu hızda ortalama 12 km kadar ilerlerdim bir daha çıkarmıyım o hızlara altımdaki aracı ne kadar tanıdığıma ve yol şartlarına bağlı (nede olsa 245 le radar yakalanabilen bir babanın oğluyum) :)

sürat felakettir 140 tan sonra yoldaki en ufak bir taş parçası bile yoldan çıkmaya sebep olur yaptıklarımız doğru değil ama işte arada sırada oluyor

Aynen... deneme amaçlı motoru rahatlatmak icin basıyorum arada. 180den sonra ter icinde kalıyorum üc bucuk... need for speed oyunlarındaki gibi ekran bulanıyo gibi geliyo banada :D en ufak taşı bırak, direksiyonu o hızda parmak ucuyla tutan multi zeki insanlar var.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ertuğrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben Peugeot rcz 156 lık ile 224 e çıktım çok güvenliydi çünkü aşırı yere yakın ve oturuş pozisyonu mükemmel o hı o hızzla neredeyse 5 dk gittim yol müsaitti yani araçların yanından vınn die geçmek çok güzel ya ah işte vrs biraz daha yere yakın bi karoser olsaydı ya (bu arada araçların dibinden geeçmedm o hızla yanlış anlaşılmasın) mesela citroen c3 ile ds3 ün karoseri farklı ve ds3 daha yere yakın fakat ds3 te çok havadar:)