škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapora dolandırıcısı mı acaba?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aradım adamı, nerden arıyorsun diye sordu önce :)
sonra ben gelene kadar satılırsa ne yaparız dedim,
bi kapora geçersin hesaba bekleriz dedi,
ne kadar geçelim dedim,
1.000 lira göndersen yeter dedi :):)
lan dingil bunun adı kapora, arabanın parasını ödetecek utanmasa,
kapora dediğin 100 lira 200 lira paradır, niyetin belli olsun :)
bence bu pek sağlam değil... sizin de bilginiz olsun...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-accent-era-1-5-crdi-vgt-team-2010-model-57423720/detay/

Ugur A.

• Ziyaretçi
Vay arkadaş! KaporTa dolandırıcısı diye okuyorum, diyorum o ne biçim bir dolandırıcılıktır!:rm:

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;259719
Vay arkadaş! KaporTa dolandırıcısı diye okuyorum, diyorum o ne biçim bir dolandırıcılıktır!:rm:

ya bende öyle okudum iyimi :haha:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: MadeN;259737
ya bende öyle okudum iyimi :haha:
Oh be! Tek değilmişim!:kiki:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle kaporamı olur ya..Adam bana 300 TL gönderdi kapora olarak..Anca o kadar olur kapora dediğin şey..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdiye kadar hiçbir araçtan kapora almadım vermek isteyen bir kaç kişi oldu ama hepsine söylediğim şey gelip bakacam diyorsan sözüne güveniyorum dediğin gün ve saate kadar aracı senin için satmıyorum o saate kadar gelirsen bakarsın babadan kalma bir alışkanlık sanırım ticaret hayatımdada ne çek ne senet kullandım hep söz verdim o tarihte de ödemesini yaptım söz namustur ağızdan bir kere çıkar günümüzde pek bi değeri yok ama benim için halen öyle inş. çocuklarımıda öyle yetiştirebilirim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaslar gercekten kime guvenecegini bilmiyo insan biliyorsunuz bu ara bi arac almaya niyetlendim dod a evet dod a 1 milyar kaptırdım a5 kasa oktavia almaya niyetlenmiştim uygunda geldi fiyatı sitelerinden baktıgımda sonra tanıdık araya soktuk fiyatta indirim yapmadılar 101 nokta bakımı dediler 120 lira tamam dedik istanbula gitmeyi goze aldık bakmadan arac temiz dediler tanıdıga yalan soyleyecek halleri yoktu ama soylemedikleri araba rehinliymiş ondan ucuz mus bu civarda para heba oldu...sonra octavia 1.8 t L&K almaya niyetlendim ancak hepsi de dolandırıcı araclarında ne odlgunu soylemıyorlar kayseride beyaz bir tane var arac kazalı cıktı tam gitmek uzereyken trafikten arkadas iletti adama saydım acıkcası ben bilmiyorum benden once olmustur....yine ankarada dun baktıgım biri bir ilanına evlenecem acil satıyorum diye ilkan vermıs yoksa satmam sozlesme yapalım geri bile alırım borcumu odeyince gibi garip seyler neyse arac için anlastık konustuk ertesi gun gostereyim dedim adamdan ne ses var ne seda aradım cevap vermıyor ilanı kaldırmıs o arada ne goreyim farklı bi ilan aynı kişi esimin aracını satıyorum buyur... baska telden aradım hemen actı bende saydım yine tabi geliyorum abi dedi geldi utanc belası binbir turlu bahane iki gunde oluyor bunlar...unaldıya gittik kaporta curuk ezik buzuk yaramaz kesinlikle dediler motora bile bakmaya gerek kalmadı ne insanlar ne araclar gorundugu gibi değil arkadaslar aman dikkat aynı sey bursa da yakın var oradaki bi arac içinde farklı sekilde oldu aman dikkat ikinci elde ...tanıdık varsa arkadaslar halen 1.8 t arac arıyorum manuel haberiniz olsun en azından sohbetimiz bi aile ortamı olan buradan bi ses cıkarsa degerlendirelim :)
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2011, 13:24:50 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kesinliklke Dolandırıcı

250 TLmi bunlara kaptırmış biri olarak söylüyorum bariz belli zaten bunları çok araştırdım üye tarihi yeni, birde genelde bunlar hep tatil beldelerinden ilan koyuyolar.Resimlerede dikkatli bakınca 3 araba felan istanbul araçta istanbuldur kesinlikle fiyatıda çok uygun uzak durun aman bunlardan dünden beri 1000 kişi bakmış ilana, 5 dk arıyorum hep meşgul kimbilir kimin canını yakıcaklar...

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çete hocam bunlar ben savcılığa şikayette bulundum yapıcakları tekşey para çekilen ATMnin kamera kayıtlarını incelemekti ama nerde uğraşmadılar bile...

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hangi atm de kamera var ki?
olan da çalışmıyor %90 zaten...
tamam işte polisin işi de çete değil mi zaten...
ilgilensinler...

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bayram dolayısyla beninde acil bir araca ihtiyacım vardı büyük konuşmak gibi olmasın ama galericilere töbeli ettiğim için artık sahibinden arıyordum özellikle ama sagolsun her ne hikmetse sahibinden yazan vatandas hangi arac diye acıyor telefonu bayram dolayısıyla satışını alamıycagımı ilk pazartesi geleyim dediğimde kapora gönder diyor yada al paranı gel sözleşmeli satış yaparız kendi aramızda sonra alırsın üstüne :)
şaka gibiler ama artık sahibinden de bile sahibinden ilan bulmak zor olmuş

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oldum olası galeriden almam bende, her zaman derim, araba araba olsa galeriye düşmez zaten, satılmayan arabaları galeriye 3-5 aşağısına verip kurtuluyorlar, binde bir istisna hariç, onlar da kaideyi bozmaz.. :)
bana da denk geliyor öyle, hangi araç diyor, tamam oldu iyi günler deyip kapatıyorum...

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle