škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 araç arasında kaldım

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia I dizellerin comfortu yok diye biliyorum, Fabia I dizelin ful olanı ambiente,

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arabamı sattım kaldım yaya :S
1 nolu arac sahibi başoğlu otomobil hayatımda gördüğüm en pis satıcı
aracı ekspertise sokmak için önce arac pazarlıgı yapıp kapora almak istiyor arabada sorun cıkarsada araba benim çıkmazsa senin ama kapora yanar diyor bununlda kalmayıp aracı ustaya götürmeyi ( usta dediğim yer sokagın başı yüce oto ) ben senle mi ugrasıcam getir burda baktır ben anlamam diyor uslubu filan kesinlikle benden araba alma der gibi ilginç derecede rezil bi yer aracta benim bile anlıyabilecegim şekilde sag arka camurlukta boya var ölcüm aletiyle kendide ölcüp kabul etti ayrıca arka tamponda da bunlara ilaveten ön kapıt derin çizikler içerisinde.
servis bakımlı değil sözde 72 binde kısacası bu mekandan deil alışveriş selam bile alınmaz oldugundan elendi.
Dün gece buldugum ilandaki arav sahibi ise hangi arac için aradınız diyen fakat sahibinden yazan bir abimiz 1 ay önce almış satıyor bakımları yapılmış ama nerede bilmiyor noter olmaz ise sözleşme ile satarız diyorki bunları yapabiliyorsa kesin esnaf yada al satcı direk bundan da kaçıyprum.

2 nolu ilandaki arac inşaat şirketinde gibi onun için eledik kaldı geriye satmakta nazlanan çorludaki ilan pazartesi sabah çorluya gidiyorum 12 ye kadar noterler çalışıyormuş en azında narkadasın elinde expertiz raporuda var servis bakımlıda bu süre zarfında bende arac bakıp taksiye binicem :s

birde fabiaI fabia II hangileri ve farkları neler desem kızarmısınız :)
(daha almadan basınızı bu kadar agrıttım aldıktan sonra cekiceginiz var benden)
Unutmadan Velibaba sanayiden Skoda Şampiyon Musa ustanın arac hakkında oldukca yardımı oldu skoda alsamda almasamda gidip birebir teşekkür için ugruycam kendisine )

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende izmirden bir kişiyi aradım.Adam telefonda öyle bir konuşuyordu ki telefonla konuşunca bundan araba almaktan vazgeçtim yav..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: pc0576;260198
arabamı sattım kaldım yaya :S
1 nolu arac sahibi başoğlu otomobil hayatımda gördüğüm en pis satıcı
aracı ekspertise sokmak için önce arac pazarlıgı yapıp kapora almak istiyor arabada sorun cıkarsada araba benim çıkmazsa senin ama kapora yanar diyor bununlda kalmayıp aracı ustaya götürmeyi ( usta dediğim yer sokagın başı yüce oto ) ben senle mi ugrasıcam getir burda baktır ben anlamam diyor uslubu filan kesinlikle benden araba alma der gibi ilginç derecede rezil bi yer aracta benim bile anlıyabilecegim şekilde sag arka camurlukta boya var ölcüm aletiyle kendide ölcüp kabul etti ayrıca arka tamponda da bunlara ilaveten ön kapıt derin çizikler içerisinde.
servis bakımlı değil sözde 72 binde kısacası bu mekandan deil alışveriş selam bile alınmaz oldugundan elendi.
Dün gece buldugum ilandaki arav sahibi ise hangi arac için aradınız diyen fakat sahibinden yazan bir abimiz 1 ay önce almış satıyor bakımları yapılmış ama nerede bilmiyor noter olmaz ise sözleşme ile satarız diyorki bunları yapabiliyorsa kesin esnaf yada al satcı direk bundan da kaçıyprum.

2 nolu ilandaki arac inşaat şirketinde gibi onun için eledik kaldı geriye satmakta nazlanan çorludaki ilan pazartesi sabah çorluya gidiyorum 12 ye kadar noterler çalışıyormuş en azında narkadasın elinde expertiz raporuda var servis bakımlıda bu süre zarfında bende arac bakıp taksiye binicem :s

birde fabiaI fabia II hangileri ve farkları neler desem kızarmısınız :)
(daha almadan basınızı bu kadar agrıttım aldıktan sonra cekiceginiz var benden)
Unutmadan Velibaba sanayiden Skoda Şampiyon Musa ustanın arac hakkında oldukca yardımı oldu skoda alsamda almasamda gidip birebir teşekkür için ugruycam kendisine )

3. olur inşaallah... Bana baya temiz geliyor.

Fabia II şu kasa:

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler
Turker Abi
artık bayramdan sonrasını bekliycez bu arac için fakat 3 gündür clioya varana kadar gecici arac araken aynı aracın 67 bindekinin 18'e satıldıgını eski favorilerdeki ilanlardan görünce az kafam karısmadı değil.
bakalım kısmetimize bu sefer ne çıkıcak :)
FabiaII ler güzelmiş ama sanki pek tutmadı yoksa ben mi yanılıyorum (stw için konuşuyorum)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pc0576;260521
Teşekkürler
Turker Abi
artık bayramdan sonrasını bekliycez bu arac için fakat 3 gündür clioya varana kadar gecici arac araken aynı aracın 67 bindekinin 18'e satıldıgını eski favorilerdeki ilanlardan görünce az kafam karısmadı değil.
bakalım kısmetimize bu sefer ne çıkıcak :)
FabiaII ler güzelmiş ama sanki pek tutmadı yoksa ben mi yanılıyorum (stw için konuşuyorum)

67 binde ambiante TDI (2005 üstü) 18'e pek mümkün bir rakam değil. İlanda yazmayan bir kusuru vardır, ucuza verilmiştir.

Geçici çözümleri boşverin bence, doğru iş üzeresiniz :) SW piyasası diğerleri kadar canlı olmasa da kendince müşterisi var. Piyasası çok önemliyse sedanını düşünebilirsiniz, bagajı SW'den aşağı değil...

Edit : 1.2 HTP (lpg'li) düşünürseniz bayramdan sonra bir akrabam satabilir. Kendisi halkalı'da oturuyor. Şu an Ankara'da tatilde, önümüzdeki aylarda sıfır dizel almayı düşünüyor...
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2011, 00:56:55 Gönderen: turker »

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlandaki rakamlara bakınca ikinci el piyasa biraz artmış gibi geldi bana
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TheTuco;260552
İlandaki rakamlara bakınca ikinci el piyasa biraz artmış gibi geldi bana

Sıfır araçlarla birlikte ikinci el de arttı.

Biraz da Euro etkisi sanki...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;260557

fsi lerde arttımı acaba?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

biz buna daha cok bayram etkisi desek :)
kiralıklar bile 100 lira civarına cıkmış

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

peki bu fiyatlarla alan var mı :++: :++: :++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;260917
peki bu fiyatlarla alan var mı :++: :++: :++:

İhtiyacı Varsa Mecburen Alacak :)

Artık TRDE Ucuz Araba Kalmadı :knp:

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;260918
İhtiyacı Varsa Mecburen Alacak :)

Artık TRDE Ucuz Araba Kalmadı :knp:

iki ay'a kalmaz 5bin tl daha ucuza alacaksınız,ben olsam kiralama yapardım,çok acilse.zaten vergi avantajını da kullanırsınız,deftere tabi iseniz.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mecbur alıcaz :S gerçi ben 18 altına kapatmaya çalışcam ama,
iki aya kalamaz neden ucuzlasınki gene bayam öncesi olucak gene artıcak diye düşündüm ben,

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-cok-temiz-darbesiz-57547106/detay/

22 binden düştü telefonda 20.500 arac bası 20 gibi
sizvastan öğretmenden alınma bu sahibi aractan anlamıyor acil satması lazım mış,
servise baktırmaya kabul 2006 90 binde 80 beygir, 4 airbag işaretli alan adam nesi var bilmiyor boya makinası ile baktırmış tramerde de 250 tl hasar görünüyor,90 bin bakım vs de bilmiyor.
comfort serisi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2-sahibinden-75-beygir-abs-klima-airbag-vs-57458617/detay/.  

Türker abi aslında piyasa gercekten dengesiz neredeyse 3bin daha versem yeni kaza alicam , son 3yildir araba sürüyorum 3. Arabamı sattım artık düzgün bisey alıp en az 4/5yil kafam rahat olsun istiyorum bunun için km önemli 1,2 kasayı kaldırmaz diyorlarki kaldırmasa adamlar neden yapsın ama yinede dizel olsun istiyorum ayda temiz 1000km yapıyorum.

iki haftadır meşhur ettim bunu :D pazartesi için beni bekliyor 20 bine düşücek fakat 2005 ve 110 binde ayrıca 75 beygir ambiante serisi ( comfort ile bi fark göremedim :S )
serbvis bakımlı oldukca temiz.

pazartesiye sunun şurasında ne kaldı bide 2005/2006 model arabaya 20 bin vermekte mantıklı mı :S bi el atıverin baktıkça karışmakta kafa :)
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2011, 01:22:30 Gönderen: pc0576 »