škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti experience da olan bolero

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yeti experience da olan bolero tabiri caizse teypin full özellikleri nelerdir biliyormusunuz yada anlatılan bir link varmı

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
pardon sanırım benim kastettiğim Colombus  tam emin değilim bildiğim dokunmatik ve yetinin üst paketinde olduğu

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Radyo Bolero dokunmatik ekranlı entegre 6`lı CD-değiştiricli Radyo/CD/MP3 çalar (2DIN)
bunun tüm özelliklerini biliyormusunuz

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok fazla bi esprisi yok.Tek özelliği 6' lı cd değiştirici var.Birde normal teyplerdeki fonksiyonları dokunmatik olarak yapabiliyosun.Onun dışında bi artısı yok diye biliyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;260243
Çok fazla bi esprisi yok.Tek özelliği 6' lı cd değiştirici var.Birde normal teyplerdeki fonksiyonları dokunmatik olarak yapabiliyosun.Onun dışında bi artısı yok diye biliyorum.

:+1: ön konsola daha lüks bir hava katıyor.Columbus un ise başta navigasyon olmak üzere + ları var.

Boleroyu RCD 510
Columbusu RNS 510 diye aratırsanız daha fazla bilgi sahibi olursunuz.

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Zihnmde oluşan ; "Mp3 cd çalıştırılabilen bir teypte 6 lı cd değiştirici ne işe yarar ki ?" Sorusuna bir yanıt bulamadığım için swing ile yetinmiştim. Ön konsola havalı bir görünüş veriyor lakin hırsızlarda seviyor o havalı teypleri.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben geri vitese taktığın zaman arkayı gösteriyor diye biliyordum öyle birşey yok mu

Çevrimdışı Mandioka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bolero muzik unitesi oncelikle ve kesinlikle araca guzel bir hava katiyor. Muzikseverler icin herturlu opsiyon mevcut. Cd calma ozellikleri ve kullanimi cok rahat , cihazin bir cok kontrolu direksiyondan yapilabiliyor. Ancak dokunmatik ekran oldukca zevkli. Bunun yaninda bence en onemlisi Aux ve Sd kart okumasi, 8 Gb bir karti rahatlikla okuyor daha buyugunu denemedim ama ben 2 adet 8 likle 16 gb muzigi super kalitede dinliyorum. Sarkilari mp3 kayitederseniz tum bilgiler ekranda gorunuyor. Aux giriside i pod benzeri   cihazlar icin birebir, ancak parca isimleri ekranda gorunmuyor.
Geri viteste otomatik olarak arka gorusu var ve muzigin sesini azaltiyor.