škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 Peugeot 307 sonrası hakkında ?

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DaDaSHFtH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli ağabeylerim kardeşlerim 2005 model sonrası peugeot 307 hakkındaki bir skodacı olarak düşünceleriniz nelerdir? skodaturkey formuna yakın zamanda üye oldum takip ettiğim kadarıyla forumda çok ama çok değerli ve bilgili üyeler var bende sizlere danışmadan yapamadım :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-yeni-kasa-307-daha-temizi-yok-57145267/detay/

param olsa gözü kapalı şu aracı alcam ama http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-fabia-en-full-sifir-2011-m0del-2-000-km-34500-tl-46852061/detay/ :(

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
27 ye kadar çıkabiliyorsanız focus tdci bulabilirsiniz sanırım. 307 den daha sağlamdır.

makyajlı 307 nin ilk çıktığında yaşanan problemlerden sonra 1000 i aşkın parçasının yeniden tasarlandığını duymuştum.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı DaDaSHFtH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet yeni kasaları düzeltilmiş ve sorunu olan bir kullanıcı duymadım.evet focuslar 307 ye göre çok rahat arabalar sonuçta alman ama focus 1.6 motoru gitmiyor arkadaşımın var 1.6tdci otomatik aracı var ölü gibi bide klima açık oldumu hiç gitmiyor hatta rampada kalkmıyo araç :(

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;260348
27 ye kadar çıkabiliyorsanız focus tdci bulabilirsiniz sanırım. 307 den daha sağlamdır.

makyajlı 307 nin ilk çıktığında yaşanan problemlerden sonra 1000 i aşkın parçasının yeniden tasarlandığını duymuştum.

katılıyorum.. :+1:
Alıntı yapılan: DaDaSHFtH;260350
evet yeni kasaları düzeltilmiş ve sorunu olan bir kullanıcı duymadım.evet focuslar 307 ye göre çok rahat arabalar sonuçta alman ama focus 1.6 motoru gitmiyor arkadaşımın var 1.6tdci otomatik aracı var ölü gibi bide klima açık oldumu hiç gitmiyor hatta rampada kalkmıyo araç :(

bence arkadaşınız aracını bir kontrol ettirsin. turbo dizel bir aracın gitmemesi için hiç bir neden yok. 1.3 corsa bile bayırda bayılmazken 1.6 nın bayılabilmesi bence ihtimal bile olamaz. o araçta sıkıntı vardır bence....

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 tdci keçi gibidir. Ben en sağlam ve sorunsuz (manuel icin) motorlardan bilirim.Büyük bir yanlışınız var. Automatic için birşey diyemem kullanmadım hiç ama arkadaşınızın aracında sorun vardır muhakkak. Bende focus derim ;) ama peugeot seviyorsanız 207 bakın derim.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı DaDaSHFtH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet doğru ama babamda da 2006 yılında sıfır 1.6tdci otomatik chia focus vardı  aracı aldık sonrasında çok pişman olduk resmen kilima açıkken kalkmıyordu araç kalktığı zamanda çok geç toparlıyordu düz vites hiç kullanmadım onun için bişe söyleyemem :) hem bu fiyat aralığında temiz tdci focus bulmakta biraz zor tavsiyeleriniz için çok teşşekkür ederim :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajsız Kasalarındaki Hatalar Makyajlılarda Halledildi Diyolardı..
Bu Modele Yönelmenizdeki Düşünce Nedir ? Tip Motor Vs

Çevrimdışı DaDaSHFtH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;260499
Makyajsız Kasalarındaki Hatalar Makyajlılarda Halledildi Diyolardı..
Bu Modele Yönelmenizdeki Düşünce Nedir ? Tip Motor Vs

evet baktığım kadarıyla 2005 ve öncesi modellerde sıkıntı varmış ama sonraki modellerinde giderilmiş sıkıntılar bu araç hep tip olarak hemde motor olarak hoşuma gidiyor birde ilanını verdiğim araç bu segmente göre temiz daha 23.500 kmde ve maddi olarakta uygun geliyor ama kesin karar kılmış değilim siz olasanız ne yapardınız?

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DaDaSHFtH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;260678
27.000 tl olsaydı elimde, o arabayı almazdım... :)

peki ne alırdınız öneriniz nedir :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamamen zevk meselesi ama kız alıcaksan muğla dan, ev yapacaksan tuğladan, araba alacaksan almanya dan :):)
alman arabası olsun da, modeli çok önemli değil.
ha kendim fransız bakıyorum ama siz bana bakmayın, laguna hevesi sardı son zamanda, alınca uzun sürmez biliyorum ama bakalım kısmet...

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DaDaSHFtH;260350

ford almanmı? amerıkan dıye bılıyordum.....:krk:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;262127
ford almanmı? amerıkan dıye bılıyordum.....:krk:

bizim buralardaki fordlar fiesta mondeo focus vs. kölnde üretiliyor

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mimarsertac

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
307de kullanılan dizel motorla focusta kullanılan dizel motor aynıdır.

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;262130
bizim buralardaki fordlar fiesta mondeo focus vs. kölnde üretiliyor
Fordlar İspanya da üretiliyor.