škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabıa II dekı agır dıreksıyonu hıssettınızmı?

Fabia · 19 · 5590

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;262387
Bizim araçlarda yazılımdan direksiyon yumuşatılabiliyor ama fazla tavsiye etmem hatta hiç diyeyim daha doğru olsun. Pompayı hızdan dolayı daha zorladığı için arıza yaptırıyor ilerleyen zamanda. Bunu ayarlatmak neden var o zaman diye merak eden olursa, engelli sürücüler için düşünülmüş bir özellik çünkü. Evet bizim arabaların direksiyonu diğer hidrolik direksiyonlara göre kesinlikle daha sert, özellikle Renault'a göre. Kullandığım bu kadar araba içerisinde bana en yumuşak ve rahat gelen araba Megane II'nin direksiyonu oldu, inanılmaz yumuşak ve rahat dönüyor park sırasında, oyuncak gibi fırıl fırıl dönüyor, bizim Fabia'ların falan sert ben tek el ile seri şekilde hakim olamıyorum genelde, istediğim performansı vermiyor ama bu normal bir durum, standart sertliği bu çünkü. Kullanımı sonuçta hidrolik direksiyon elbette. Hiç kurcalatmayın derim ama karar sizin tabi.

dun and otomotivin kaporta bolumune gırdım hem su cızıkler hemde arkadakı sert bolgede olan ezıkler ıcın  gelmısken 2500 bakımıda yaptırıyım dedım o esnada dıreksıyonuda soyledım hemen ustayı cagırdılar, usta; renault fluence clıo 3  megane 2 gıbı arabaların dıreksıyonunun elektırıklı oldugunu, bizimkilerın hıdrolık elektırık karısık oldugunu soyledı skodanın dıreksıyonu hızlandıkca hafıflesırmıs (cok olmasada rahatlatır dedı)  renolardada hızlandıkca agırlasır dedı soyledıgı dogru flu yu uzun ytolda kullandım aynen oyle oluyor. zaten onun uzerıne kurcalatmadım hıc sımdılık boyle kaporta ıcınde ata skoda 700 kusur masraf cıkardı and otoda 300e yaptırıcam nasıl iş bu anlamadım... ama guzel oldu:) kesinlikle ankaralı arkadaslar and otomotıv musterısıne cok yardımcı oluyor ve candan davranıyor. bundan sonra atadanda bedava rs verseler almam.... son gıdısım sipariş verılen bagaj kilidi için olacak...:syg2:

zeki ünaldıyada gittim bana 450-500 cıkardı dedem gelınce 350-400 oldu onlarda ayrı bır dalga....

cok ımla hatası yapıyorum:(
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2011, 20:57:22 Gönderen: Fabia »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Fabia;262644
...cok ımla hatası yapıyorum:(
Acele yazmaya gerek yok. Hepsi aceleden oluyor.
Bir de arada noktalama işaretlerini kullan.:wnk::kiki:

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;262779
Acele yazmaya gerek yok. Hepsi aceleden oluyor.
Bir de arada noktalama işaretlerini kullan.:wnk::kiki:

dikkat edicem abı :syg:  geçmişte hangi turkce hocama sorarsan sor beni muhakkak hatırlarlar. ozellılle kompozisyon yazdıran hocalarım:D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Benim Roomster'dan sonra kuzenin Kara Bela Fabia II'sinin direksiyonu da sert gelmişti bana, sonuçta aynı takım, marka, tip...