škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octi ile heran vedalaşabiliriz

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hanımında sıkıştırmasıyle bir daire almayı düşünüyoruz.19 yıllık devlet memuruyuz yatırım adına bişicikler yapmadık.Emeklilik geliyor bunca yıldır tek yatırımımız octi onunda 3000tl hala borcu var.Hiç olmazsa satıpta yarısının eve diğer yarısıylede ayağımızı yerden kesecek bir araç alarakişe başlayalım diyoruz.Fethiye'de bir daire alıp yarısın parasını kiradan diğer yarısıylede taksit yaparak bir evimiz olsun istiyoruz.Ama bu ne zaman gerçekleşir bilemiyoruz.Kafamızın bir köşesinde duruyr ama octiyide gözden çıkaramıyorum.Ne yapsam bilemiyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abi ev bu.başka bişeye benzemez.arabasız bişekilde idare edilir.ama evsiz asla.varsın düsük bütçeli araba olsun.bence ev en iyisi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabiakonya;261935
abi ev bu.başka bişeye benzemez.arabasız bişekilde idare edilir.ama evsiz asla.varsın düsük bütçeli araba olsun.bence ev en iyisi
:+1:
Üstelik ev illaki prim yapar. Ya bir otomobil?:blm::hmm:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
değil yarısı, tamamını yatırmalısınız...ev işi önemli...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracın prim yapması sözkonusu olamaz bana göre.hele skoda ise biraz daha zor.ama octiyi satıpta komple eve yatırmakda bana biraz zor gelecek.ayağımı yerden kesecek bir araç olmalı diyorum.

Çevrimdışı y.tekin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı diyelim. Araç nasıl olsa bulunur diye düşünüyorum. Bence hiç düşünmeden ev işine girmeniz daha mantıklı olur.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede ev olsunda. Araba zamanla halledilir. Yine bi 80-90 sayfalık topic açarız :)

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;261937
:+1:
Üstelik ev illaki prim yapar. Ya bir otomobil?:blm::hmm:

Roomster olsa yapardı abi. :hhh::hhh:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam olmaz şimdi, arabayı alırken baya masrafa girdik, sayfalarca mesaja parmaklar çalıştı, ekranlar saatlerce açık kaldı, ülkenin internet trafiğinde belli bir yer işgal ettik. Buna izin veremeyiz. Henüz masrafı çıkarmadık :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ev tabi ki.Araba her zaman alınır.(klasik oldu biraz:))

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam kaça gider bilmiyorum ama senden de bu skoda aşkı geçmez :) bu yüzden 2001 2002 fabia sedan bulur binersin mis gibi; eviniz de olmuş olur...

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;262085
Bencede ev olsunda. Araba zamanla halledilir. Yine bi 80-90 sayfalık topic açarız :)

Roomster olsa yapardı abi. :hhh::hhh:
yaw topic olsada olur olmasada bu işin latife yönü zaten.ben zaten buranın gediklisiyim.:++:

Alıntı yapılan: turker;262120
Hocam olmaz şimdi, arabayı alırken baya masrafa girdik, sayfalarca mesaja parmaklar çalıştı, ekranlar saatlerce açık kaldı, ülkenin internet trafiğinde belli bir yer işgal ettik. Buna izin veremeyiz. Henüz masrafı çıkarmadık :)
evet üstad haklısın katılıyorum.ben octiyi satsam octi gitmem diye diretir gibi geliyor bana.(canım öyle istiyor)

Alıntı yapılan: Birkan;262134
hocam kaça gider bilmiyorum ama senden de bu skoda aşkı geçmez :) bu yüzden 2001 2002 fabia sedan bulur binersin mis gibi; eviniz de olmuş olur...
bende merak ediyorum kaça giderde ama kar yapacak halim yok zaten 500-1000tl zararına bile bana göre kar sayılır.ama inanın satsam bana çok zor gelecek evlat acısı gibi gelecek bana.Dün öğleden sonra ön panjurun siyah bölümüne wd-40 pas-kir sökücü sıktım alt tarafınada o kadar harika oldu ki sıfır gibi oldu mübarek.ayrıca slikon spreyide konsol ile ön cam arasına sıktım harika oldu.hanımda kıskanmaya başladı bana bu kadar önem vermiyorsun diyor birde detaylıgcı olsam eve getirmicek gibi geldi bana.:knp:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ben olsam düşünmez satardım ev alırdım.Ancak tabikide zor oluyor arabasız kalmak...Rahata çabuk alışılıyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;262161
...hanım da kıskanmaya başladı bana bu kadar önem vermiyorsun diyor...
Yengenin yüzüne de sprey sıkma sakın hocam!:rm::utan::kiki::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;262179
Yengenin yüzüne de sprey sıkma sakın hocam!:rm::utan::kiki::++:
:++::++:herıld yani canım olacak şeymi şindik bu:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sizce kaça gider bu octi,ne diyelim fiyat olarak.Haftaya baldızın düğünü var,akabinde resim çektirip koyalım diyorum.