škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SONUNDA MİSSİON L Gerçek RESİMLER

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın en geç 2012 Haziran' da satışa sunulması planlanıyor ;) Benim aldığım bilgiler bu yönde
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: crash;267860
Aracın en geç 2012 Haziran' da satışa sunulması planlanıyor ;) Benim aldığım bilgiler bu yönde

Çok yakın demektir...

Bu saatten sonra üretim kalıpları da değişmez o zaman, belki tampon-stop gibi ufak ayrıntılar değişebilir ama neredeyse üretim versiyonu o zaman.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;267863
Çok yakın demektir...

Bu saatten sonra üretim kalıpları da değişmez o zaman, belki tampon-stop gibi ufak ayrıntılar değişebilir ama neredeyse üretim versiyonu o zaman.
Tamponun, stopun dış hatlarında değişiklik yapılırsa, ister istemez çamurluk, ...vs. çizgileri de değişecektir.
Bence ya böyle çıkacak ya da çıkacağı şeklin kalıpları şimdiden hazırlandı bile.:wnk:

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
harika olmuş.kısmet olursa a5 octiden sonra bunu düşünebilirim.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mission L' nin Almanya başlangıç fiyatı 12.000 euro olacağı şeklinde iddalar var.Ne derece doğru bilmiyorum.Geçtiğimiz sene Dacia' ya çok müşteri kaptırmış o yüzden böyle bir karar almışlar.Otomobil dergilerinden birisinin iddaları bunlar.Benim pek inanasım gelmiyor.Dacia' yı rakip görüyolarsa neden Sandero ile Fabia arasında 10.000 TL fark var :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;268327
Tüm modellere bu yüzü çakarlar artık

Yeni octavia bu değilse yeni oktayı çok merak ediyorum zira daha dehşet bişey olacaktır.Eğer Sedan bir fabia-octavia arası araç ise yine süper zira bu tasarımla , fiyatta uygun olursa çok satabilir..Şu duruşa bak be!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
VW GRUBU'NUN KANATLARI ALTINDA UÇUYORUZ
  Frankfurt Otomobil Fuarı'nda markanın Yönetim Kurulu Üyesi Jürgen Stackman ile, Skoda'nın Avrupa'daki durumunu ve Türkiye planlarını konuştuk.

Stackman "VW Grubu yokken Skoda sadece Felicia modelini satıyordu, şimdiyse 20 ülkede 20.000 araç satıyor.Geçen yıl biz 100 farklı ülkede 760.000 araç sattık. 5 modelimiz vardı bu sayıyı arttırıyoruz" dedi. "Bu nedenle VW Grubu'nun bünyesinde çok iyi yerlere geldiğimizi düşünüyorum" diyen Stackman satış başarısında fiyatlandırmanın önemine dikkat çekti.

Bu yılın ilk 8 ayında yüzde 18'lik bir satış artışı yakaladıklarına dikkat çeken Stackman, Avrupa'daki satışların da yüzde 14 dolaylarında yükseldiğini söyledi. Avrupa dışında da işlerin iyi gittiğine dikkat çeken Stackman, bir milyonluk rakamların da mümkün olduğunu fakat en önemli olanın Avrupa'daki ekonomik durum olduğunu ifade etti.

Türkiye AB'ye Politik Olarak Değil Ekonomik Olarak Girdi Türkiye'nin henüz Avrupa Birliği'ne katılamamış olmasına rağmen özellikle ekonomi yönünden iyi bir rotada olduğunu söyleyen Stackman, "politik olarak Avrupa'ya katılmamış olmasına rağmen ekonomik hayatta Türkiye bu sistemde" dedi. Çin'in marka için çok önemli bir pazar olduğuna dikkat çeken Stackman, BRIC ülkeleri içerisinde Brezilya'nın Skoda için bir pazar olmadığını bildirdi. Kuzey Avrupa'da İyiyiz Ama Güney İçin Çalışmak Gerek Stackman, "Rusya ve Ukrayna'da işlerimiz iyi gidiyor.

Avusturya'da pazarın yüzde 5'i oranını yakaladık" dedi. Kuzey ülkelerinde işlerin daha iyi olduğuna dikkat çeken Stackman, "İtalya ve Fransa'da yüzde 1 İspanya'da ise yüzde 2'lik bir oranımız var ve bunu yükseltmemiz gerek" diye ekledi. Türkiye'deki Satışlarımızdan çok memnunuz Markanın Türkiye distribütörü olan Yüce Otomotiv'in performansından çok memnun olduklarını dile getiren Stackman, adetsel anlamda işler iyi giderken vizyonun sadece adetle sınırlı kalmadığını marka imajının da yükseldiğine dikkat çekti. Türkiye ekibiyle çok sıkı ilişkileri olduğunu ifade eden Stackman, pazarın büyük bir potansiyeli olduğunu söyledi.

Türkiye'de Şimdilik Para Kazanamıyoruz Türkiye'de şimdilik marka imajıyla ilgili çalışmaları güçlendirdiklerini söyleyen Stackman, "Dürüst olmak gerekirse şimdilik para kazanamıyoruz, rekabeti seviyoruz ve daha önce olmadığımız kadar iddialı olmaya kararlıyız".

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir toplantı için bulunduğunu söyleyen Stackman, pazarın koşullarını canlı gördükten sonra yeni model olan Missin L'nin Türkiye için biçilmiş kaftan olduğunu ve modelin başarısına inandıklarının altını çizdi.

Alıntı : http://www.otohaber.com.tr/Haberler/Soylesiler/2011/10/07/soylesi-vw-grubunun-kanatlari-altinda-ucuyoruz-556629858280

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;270657
VW GRUBU'NUN KANATLARI ALTINDA UÇUYORUZ
  Frankfurt Otomobil Fuarı'nda markanın Yönetim Kurulu Üyesi Jürgen Stackman ile, Skoda'nın Avrupa'daki durumunu ve Türkiye planlarını konuştuk.

Stackman "VW Grubu yokken Skoda sadece Felicia modelini satıyordu, şimdiyse 20 ülkede 20.000 araç satıyor.Geçen yıl biz 100 farklı ülkede 760.000 araç sattık. 5 modelimiz vardı bu sayıyı arttırıyoruz" dedi. "Bu nedenle VW Grubu'nun bünyesinde çok iyi yerlere geldiğimizi düşünüyorum" diyen Stackman satış başarısında fiyatlandırmanın önemine dikkat çekti.

Bu yılın ilk 8 ayında yüzde 18'lik bir satış artışı yakaladıklarına dikkat çeken Stackman, Avrupa'daki satışların da yüzde 14 dolaylarında yükseldiğini söyledi. Avrupa dışında da işlerin iyi gittiğine dikkat çeken Stackman, bir milyonluk rakamların da mümkün olduğunu fakat en önemli olanın Avrupa'daki ekonomik durum olduğunu ifade etti.

Türkiye AB'ye Politik Olarak Değil Ekonomik Olarak Girdi Türkiye'nin henüz Avrupa Birliği'ne katılamamış olmasına rağmen özellikle ekonomi yönünden iyi bir rotada olduğunu söyleyen Stackman, "politik olarak Avrupa'ya katılmamış olmasına rağmen ekonomik hayatta Türkiye bu sistemde" dedi. Çin'in marka için çok önemli bir pazar olduğuna dikkat çeken Stackman, BRIC ülkeleri içerisinde Brezilya'nın Skoda için bir pazar olmadığını bildirdi. Kuzey Avrupa'da İyiyiz Ama Güney İçin Çalışmak Gerek Stackman, "Rusya ve Ukrayna'da işlerimiz iyi gidiyor.

Avusturya'da pazarın yüzde 5'i oranını yakaladık" dedi. Kuzey ülkelerinde işlerin daha iyi olduğuna dikkat çeken Stackman, "İtalya ve Fransa'da yüzde 1 İspanya'da ise yüzde 2'lik bir oranımız var ve bunu yükseltmemiz gerek" diye ekledi. Türkiye'deki Satışlarımızdan çok memnunuz Markanın Türkiye distribütörü olan Yüce Otomotiv'in performansından çok memnun olduklarını dile getiren Stackman, adetsel anlamda işler iyi giderken vizyonun sadece adetle sınırlı kalmadığını marka imajının da yükseldiğine dikkat çekti. Türkiye ekibiyle çok sıkı ilişkileri olduğunu ifade eden Stackman, pazarın büyük bir potansiyeli olduğunu söyledi.

Türkiye'de Şimdilik Para Kazanamıyoruz Türkiye'de şimdilik marka imajıyla ilgili çalışmaları güçlendirdiklerini söyleyen Stackman, "Dürüst olmak gerekirse şimdilik para kazanamıyoruz, rekabeti seviyoruz ve daha önce olmadığımız kadar iddialı olmaya kararlıyız".

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir toplantı için bulunduğunu söyleyen Stackman, pazarın koşullarını canlı gördükten sonra yeni model olan Missin L'nin Türkiye için biçilmiş kaftan olduğunu ve modelin başarısına inandıklarının altını çizdi.

Alıntı : http://www.otohaber.com.tr/Haberler/Soylesiler/2011/10/07/soylesi-vw-grubunun-kanatlari-altinda-ucuyoruz-556629858280

Para kazanmıyoruz demiş! Ufak atta civcivler yesin :krk:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TÜRKİYE DE işler iyi gidiyor öyle mi?
İyi ki SuperB i satmışım.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;270684
Para kazanmıyoruz demiş! Ufak atta civcivler yesin :krk:

adamina gore degisir :) milyor dolar yok ortada :)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;270692
adamina gore degisir :) milyor dolar yok ortada :)

neden yok?
reklam var mı: yok.
test sürüşü araçlar var mı: pek yok
bu araçlar full mu: hayır
Elegance   1.8 TSI 160 HP DSG Tipt.   85.000 bin tl olur mu ya;allah'tan korkun.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: adorno;270698
neden yok?
reklam var mı: yok.
test sürüşü araçlar var mı: pek yok
bu araçlar full mu: hayır
Elegance    1.8 TSI 160 HP DSG Tipt.    85.000 bin tl olur mu ya;allah'tan korkun.

valla hocam butun markalar oyle. octi'den once 508 baktim. adamlar donanima soz veremiyorlar. ne oldugu belli olmayan arabaya para sayip aliyosun. renault'ya gidiyosun orda da her gittiginde donanim cikiyor. test araci dersen haklisin. reklam konusunda da haklisin. yuce oto biraz cabalasa iyi olacak ama nasilsa satiliyor ne diye ugrasacak ki. iyi ki satmisim derken onu anlayamadim?

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;270704
iyi ki satmisim derken onu anlayamadim?

Mercedes C180 K,2009 dan itibaren yüksek(kendince) satış rakamlarına ulaşınca 2011 de hemen makyaj ve donanım çeşitlemesine gitti.Ne istersen ben hazırım,sen paradan bahset anlamında...
Gel gör ki Skoda,zaten 10 tane araç satıyordu 20 tane satmaya başlayınca,%100 büyüdüm gibi saçma sapan konuşmalara başladı.Yahu 20tane birşey midir..!
(Rakamlar temsili )

Kaç kere dedim yine diyorum,superB amiral gemisidir,otomatik şanzımanlı bir araç alacağım dediğinizde 85bin tl istemek insafsızlıktır.1.4tsı için 200tork yetersizdir,en az 250 tork olmalıdır.Otomatik şanzıman opsiyonu da eklenmelidir.
Vizyonu olmayan bir firmanın aracını kullanmak istemem,onun için iyi ki satmışım.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence olmamış. Bütün modelleri böyle güncelleyeceklerse daha da fena. Tamam vurmayın :P Bi gelsin gerçeği ondan sonra bakarız. Belki ilk ben koşup alacam.