škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

donanımına göre en ucuz araç hangisi?

fenomen · 14 · 10573

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar donanımına göre sizce en ucuz araç hangisidir.Bana önceleri skoda öncelikli gelirdi ama son zamanlarda meganII GİBİ gelmeye başladı.Donanım olarakda,konfor olarakda diğer araçlardan megan başta gelirken toyoto corolla arkadan geliyor.Ama gerek tasarım olarak,gerek dizayn ve karizmatik duruş olarak megan mesela octi kadar değil.sizlerin kanaati nedir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle bizim de sahibi olduğumuz Cordoba bu konuda en iyilerden. Özellikle aldığımız 2007 sonu döneminde bu konuda daha iyisi neredeyse yok gibiydi.

Ha bir de Kia Cerato bu konuda hayret verici bir söz hakkına sahip. Donanımı incelerseniz bana hak vereceksiniz, eminim.:ok:
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2009, 00:41:04 Gönderen: SEAHAWK »
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
tam bilmiyorum ama çin arabaları olabilir.çünkü birçok özellik ve donanım var ama fiyatları uygun.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı toGah

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.togah.com
megane 2 güzel bir araç bayaaa gittim geldim alayım mı almayım mı diye, lakin octavia a5 mi megane 2 mi dersen düşünmeden octavia derim çünkü octinin kalitesi ile meganın kalitesi mukayese edilemez.

octaviaman

• Ziyaretçi
Kesinlikle tercihim olmaz ama sorunun cevabı: Hyundai,Kia ve çinliler gibi markalar uygun olabilir.Reno ya hiç bakılmaz hem pahalı hem de ,nerdeyse utanmasalar tek tek satacaklar donanımlarını ve ekipmanlarını.Tuzluya gelir.Fiat da ekonomik açıdan uygundur.Genel tercihler bunu gösteriyor.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2009, 15:12:39 Gönderen: octaviaman »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;21473
0 km passat 1.6 mpı trendline.

sen bu arabaya baya kafayı takmışsın hakancım :D bende hyundai ve kia diyebilirim hatta çin arabalarınıda işin içine katabiliriz
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;21635
sen bu arabaya baya kafayı takmışsın hakancım :D bende hyundai ve kia diyebilirim hatta çin arabalarınıda işin içine katabiliriz

en başta hem Nazi,

hem yüksek sınıf bi araç, bu çok şey demektir, yol sesi-motor sesi-tangırtı gıcırtı-malzeme kalitesi gibi donanım listesinde göremeyeceğiniz envai çeşit özelliği beraberinde getirir.

buna ek olarak ESP standart. o yazılan araçların üst modellerinde oluyor ESP ve fiyatları Passat segmenti ve kalitesinin çok altında olmasına rağmen Passata yakın, hatta geçebiliyor.

1.6 102 kaya LPG motor oluşuda ayrı bi avantaj.

octaviaman

• Ziyaretçi
he ya passat octavia dan daha uygun hale geldi satamıyor mu ne:)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Auto Show' daki testte Hyundai i30' un malzeme kalitesi ve donanım olarak neredeyse Golf' le kafa kafaya olduğu anlatılıyordu.:wnk:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;22075
Auto Show' daki testte Hyundai i30' un malzeme kalitesi ve donanım olarak neredeyse Golf' le kafa kafaya olduğu anlatılıyordu.:wnk:
:+1: bide ek olarak 115 hp lik dizel versiyonu dyno testinde 126 hp çıkmıştı

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;21642
en başta hem Nazi,

hem yüksek sınıf bi araç, bu çok şey demektir, yol sesi-motor sesi-tangırtı gıcırtı-malzeme kalitesi gibi donanım listesinde göremeyeceğiniz envai çeşit özelliği beraberinde getirir.

buna ek olarak ESP standart. o yazılan araçların üst modellerinde oluyor ESP ve fiyatları Passat segmenti ve kalitesinin çok altında olmasına rağmen Passata yakın, hatta geçebiliyor.

1.6 102 kaya LPG motor oluşuda ayrı bi avantaj.
hakan şimdiki süperb lerde de varmı yol ve motor sesi süperb lere hiç binmedim ve passata da binmedim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ