škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda superb direksiyon ...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim aracım comfort ve direksiyonumda deri  ve radyo teyp kumandaları yok , ben direksiyonumu değiştirmek istiyorum acaba servisde bu işlem yapılabilir mi kaça mal olur ? gerekli alt yapısı varmıdır araçta?
teşekkürler...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alt yapısını bilemiyorum ancak o özelliklerin olmadığı direksiyon simitleri bile serviste orijinal ekipman olarak ateş pahasıydı onu biliyorum.

Db1

• Ziyaretçi
tek yol ender elektronik. daha bu h.sonu kac tane direksiyon degistirdiler. ellerinde olmayabilir ama. siparisle getirirler.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ulysses;265805
tek yol ender elektronik. daha bu h.sonu kac tane direksiyon degistirdiler. ellerinde olmayabilir ama. siparisle getirirler.
Orijinal kullanmıyorlar kanımca, değil mi?

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;265828
Orijinal kullanmıyorlar kanımca, değil mi?

cuzdana bakiyor :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ulysses;265844
cuzdana bakiyor :)
Elleri işte, gözleri oynaşta demek ki! Ne demeye milletin cüzdanına bakıyorlar ki!:rm:

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;265805

hocam ulaşabileceğim bir numara yada internet siteleri varmı verebilirmisin?

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birisi acil cevaplasın bu soruyu... hemen hemen... ben de takipteyim bak... yoksa karışmam, sonuçlara katlanırsınız... :):) ah ulen ah... :)

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ender elekt.
orjinal direksiyon montaji yapmakta veya sizin kendi temin ettiiniz direksiyonu montaj yapmakta.
bu islemlerin fiyati 800 ile 1500 arasinda degisiyor fiyatlar vw fiyatlari.
skoda isler degisebilir.

Db1

• Ziyaretçi
bu arada montaj olayi cok kolay :) ben golfu izledim. direksiyon, silecek-far kolu, usutnu kapat :) adamlar guzel dusunmusler :)