škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon

Ziyaretçi · 13 · 5788

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Db1

• Ziyaretçi
Yahu kafayi yiyecegim. Bolero bulamiyorum. Hos simdi arastirdim bi esprisi yok. Fly Audio ve Necvox'a baktim. Necvox cok basit cin isi belli olan bi alet. Fly Audio bakiyorum acayip pahali. Cin mali olmasa orjinal olsa sorun yok o paraya. Ama Cin isine o kadar para vermek koyuyor adama. Ne alsam ne etsem bilemedim. Bi el atin.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;265964
Yahu kafayi yiyecegim. Bolero bulamiyorum. Hos simdi arastirdim bi esprisi yok. Fly Audio ve Necvox'a baktim. Necvox cok basit cin isi belli olan bi alet. Fly Audio bakiyorum acayip pahali. Cin mali olmasa orjinal olsa sorun yok o paraya. Ama Cin isine o kadar para vermek koyuyor adama. Ne alsam ne etsem bilemedim. Bi el atin.

bende fabiama düşünüyorum bı tane otobusle her yerı bılıyorumda dıreksıyonda bazen yerı sasırıryorum yarından sonra bı cıkıp sorucam pmden ulasırım eger guzel bir şey bulursam...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Fabia;265975
bende fabiama düşünüyorum bı tane otobusle her yerı bılıyorumda dıreksıyonda bazen yerı sasırıryorum yarından sonra bı cıkıp sorucam pmden ulasırım eger guzel bir şey bulursam...

Teypten olması şart mı? Telefonda navigasyon da pratik, hem daha uygun yerlere konabilir araçta, tutucuları var. Bizim araçlarda, giderken teyp ekranına bakmak sakat gibi...

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
600 tl ye çok temiz full hd android galaxy tab alınabilir. sıfırı 950 lira ama araba için olacağından sıfıra gerek yok. uygun ve güzel bir yere sabitleyip, hatta orta konsola teybin yerine double din niyetine kullanılabilir, özellik olarak full ve en baba double din den çok daha kalite görüneceği kesin... cihaz 7" olması lazım... arkadaş 07 hb civic vtec aracına aldı, müsait bir zamanda montajını yapıcaz, bence orjinal navisinden daha güzel olacak...

Db1

• Ziyaretçi
tablet ayri, telefon ayri, nav ayri. ben de zaten o soylediklerinizin hepsi var :) ama ben arabaya istiyorum :)

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Fabia;265975

bekliyorum hocam...

Tulgar

• Ziyaretçi
Ben garmin öneririm.Navigasyon dışındaki işlevlerde varsa, fiyat artıyor.(bluetooth,müzk dinleme vs.)

Çevrimdışı hibo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;266003
600 tl ye çok temiz full hd android galaxy tab alınabilir. sıfırı 950 lira ama araba için olacağından sıfıra gerek yok. uygun ve güzel bir yere sabitleyip, hatta orta konsola teybin yerine double din niyetine kullanılabilir, özellik olarak full ve en baba double din den çok daha kalite görüneceği kesin... cihaz 7" olması lazım... arkadaş 07 hb civic vtec aracına aldı, müsait bir zamanda montajını yapıcaz, bence orjinal navisinden daha güzel olacak...

bendede civic hb var,montajla ilgili resimleri burada paylaşabilirmisiniz,benim de düşündüğüm bir uygulama bu zira...teşekkürler şimdiden:)

Db1

• Ziyaretçi
sunu buldum ama iste cin mali bu para... aracla tam uyumlu, saticiyla mesajlastik. montaj dahil fiyat, faturali, garantili urun. gostergelerle ilgili herseyi de gosteriyor.

http://goo.gl/qM0zd

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hibo;266057
bendede civic hb var,montajla ilgili resimleri burada paylaşabilirmisiniz,benim de düşündüğüm bir uygulama bu zira...teşekkürler şimdiden:)

tabiki foto çeker eklerim ama biraz zaman alacak,
taşınma işi bittikten sonra yeni evin otoparkında yapmayı planlıyoruz, şuanda müsait yer bulamadık, üzerinde cd changer falan takılı onu söküp aux tan giriş işleri falan 3-4 saat en az sürer gibi...

Alıntı yapılan: ulysses;266095
sunu buldum ama iste cin mali bu para... aracla tam uyumlu, saticiyla mesajlastik. montaj dahil fiyat, faturali, garantili urun. gostergelerle ilgili herseyi de gosteriyor.

http://goo.gl/qM0zd

bence bu güzel, yurt dışı fiyatları da zaten buna yakın gümrük eklenince, artı adam 2 yıl da garanti veriyorsa makul, tek sıkıntı renk farkı olur, fotolardaki gibi göze batar...

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;266103
tabiki foto çeker eklerim ama biraz zaman alacak,
taşınma işi bittikten sonra yeni evin otoparkında yapmayı planlıyoruz, şuanda müsait yer bulamadık, üzerinde cd changer falan takılı onu söküp aux tan giriş işleri falan 3-4 saat en az sürer gibi...

bence bu güzel, yurt dışı fiyatları da zaten buna yakın gümrük eklenince, artı adam 2 yıl da garanti veriyorsa makul, tek sıkıntı renk farkı olur, fotolardaki gibi göze batar...

renk sorunu nasil?

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

fotodaki gibi sırıtır açık renk orta konsolda...
çakma durur biraz.
ama konsol da siyahsa uyum sağlar, sırıtmaz...

Db1

• Ziyaretçi
simdi resimlere baktim da benim arabada zaten etrafi ahsap kaplama. sorun olmaz o yuzden.