škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turkey VAG Meeting -25 Eylül 2011- Fotoğraf & Video Günü

kry1459 · 38 · 11909

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
11bucukdan 2bucuga kadar ordaydık. Hani orda olupta bizi göremeyen varsa diyicek bişey bulamıyorum :D 3 Passat 1 Fabia daha sonrada Koray geldi. muhabbet falan ettik güzel oldu :)  Bizim arabalar stock olduğu için facebook grubuna koymamışlardır. :)

Yalnız Koray geç geldiği için pek konuşma zamanı bulamadık. Kaçmış gibi olduk. Kusurabakmasın kardeşim ;)

Katılanlara teşekkürler.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;267292
11bucukdan 2bucuga kadar ordaydık. Hani orda olupta bizi göremeyen varsa diyicek bişey bulamıyorum :D 3 Passat 1 Fabia daha sonrada Koray geldi. muhabbet falan ettik güzel oldu :) Bizim arabalar stock olduğu için facebook grubuna koymamışlardır. :)

Yalnız Koray geç geldiği için pek konuşma zamanı bulamadık. Kaçmış gibi olduk. Kusurabakmasın kardeşim ;)

Katılanlara teşekkürler.

Skoda olarak 2 kişiydik sanırım Gökçen abiyle ben. ST ailesi olarak bidakine iyice organize olup kendimizi göstermemiz lazım :) Bide Türkiye'de VAG buluşması ilk kez düzenlendi. O yüzden oto pazarı havası verdi biraz :) Her telden araç vardı , sonuç olarak eğlendik güzel bir gün geçirmiş olduk.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benden herkese selam. gökçen temsil eder beni :)

not: sanırım buluşulmuş. :)
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2011, 21:17:12 Gönderen: Birkan »

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otopark kiralandığı için öyle oldu. Vol 1 olduğu için pek birşey  düşünmemişler,belki bu kadar katılım bile beklemiyorlardı.182 araç gelmiş toplam.Arabalarda baya iyiydi.Şöyle yeşillik geniş bir alanda yapılabilir.Ve sağlam sponsorlar eşliğinde bol etkinlikli güzel bir buluşma yapılabilirdi. Gerçi maksatı Fotoğraf&Video  

Alıntı yapılan: Birkan;267302
benden herkese selam. gökçen temsil eder beni :)

not: sanırım buluşulmuş. :)

Aleyküm Selam.
Etmezmiyim, temsil ettim tabi. Tek skoda bendim, daha sonra kırmızı offset jantlı bir Fabia I gelmiş. Görsem yanımıza alırdım. Sıkıldık biz 3 saat öyle durduk Can-Sercan falan olmasaydı ben o kadar bile durmazdım muhabbet olunca anlamadık. Ama olcaktı SkodaTurkey çekicektik tabureleri.Afiş bastırıcaktık. Çok iyi bir muhabbet ortamı olurdu. Skoda'nında Türkiye'de fan sayfası olduğunu yalnız olmadığını gösterirdik :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir ara tek Skoda bu sanırım diye dalga geçenler oldu. Ama Gökçen abinin Fabianın tavanla renk uyumuna bayıldı herkes.En az 5 kişi saydım aracı inceleyen,cidden dikkat çekiyordu araç,ama çok gerilerde kaldık erken gittiğimiz için.
Zatwn sonradan apaçizim doruklara ulaştı,egzos sesleri gelmeye başlayınca ortamın tadı bizim için kaçtı,kendi aralrında bir toplantı düzenlemişler gibi oldu :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kusura bakmasınlar da maganda leon sahibi olmak yerine (sözüm meclisten dışarı) fabiayla orda olmayı tercih ederdim ben :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu megachips Gazihanın değil miydi?O mu düzenledi acaba.

Bu arada o amarok a taktıkları jant ney öyle ya:D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Megachips sponsor du sanırım,bolca sticker ve anahtarlık dağıttılar.
Amarokun jantları çok güzeldi aslında fotoda cins çıkmış sanırım,gören bayıldı ona :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Fotolar için teşekkürler.

Arada bir tane eski kasa Sikirokko gördüm, bir de o Corrado güzeldi.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;267335
Fotolar için teşekkürler.

Arada bir tane eski kasa Sikirokko gördüm, bir de o Corrado güzeldi.

Sen git zaten nerde en bulunmayacak araba var onları gör abi :lol:
Şaka bir yana Corrado çok sağlamdı,Scirocco döküntüydü biraz :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur abi o Corrado'da bir motor sesi vardı ne sen sor ne ben söliyim subaru falan yanında halt etmiş :D Scirocco çok eski model olduğu için onu bzim gibi sihirli parmaklara vermeleri lazımki diri dursun, yoksa böyle apaçizm ellerde oldukça eskimeye devam eder :)  Seat demişken zaten 3te 2si seattı :) Bu kadar cok cupra olduğunuda bilmiyordum. 1.4 TSI 180 HP motordanda güzel bir horultu çıkıyor. :)

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım bu buluşmaya birisiyle araç getirmek için yola çıktılar. ancak küçükyalı d100 de minübüse çarpıp aracı pert ettiler. çok şükür onlarda bişey yok. ama "matte black auris" pert

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;267354
arkadaşım bu buluşmaya birisiyle araç getirmek için yola çıktılar. ancak küçükyalı d100 de minübüse çarpıp aracı pert ettiler. çok şükür onlarda bişey yok. ama "matte black auris" pert

Ben o aurisi gördüm otoparktan çıkarken. Mat siyah arkada çift egsoz falan vardı o sanırım ? Arkadaşınıza geçmiş olsun yav üzüldüm şimdi. :(

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;267373
Ben o aurisi gördüm otoparktan çıkarken. Mat siyah arkada çift egsoz falan vardı o sanırım ? Arkadaşınıza geçmiş olsun yav üzüldüm şimdi. :(

evet doğru . teşekkürler