škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Muhabbet Kuşu Hakkında

Mert · 76 · 20139

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;270073
Maaşallah çok tatlı. Dişi ve yavru bir kuş :)

Bana Erkek diye verdi adam ! Eğer öyle bişey varsa benden çekeri var,hiç sevmem o tür mevzuları...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mert,çok tatlı maşallah.
Eve bir alışsın,gör sen curcunayı,ciyak ciyak yerinde durmuyor keratalar.Şu an benimki yanımda,beraber çokonat yiyioruz :lol:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tüyleriyle nasıl baş ediyorsunuz? bıldıgım etrafa saçıyorlar ve durmadan kafes temizliği gerekiyor. bakım işini nasıl yapıyorsunuz veteriner falan gereklimi? biraz bakımla ve temizlikle ılgılı detaylı bılgı rica ediyorm:) yapabılırsem bende ıstıyorum cok tatlılar:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ana ! pembede erkekmiş :hanz: pembe gagalı erkekmi olur :D

Düzeltme: Barış, tüy falan sorun olmuyo nadirdir uçarken etrafa tüy saçması 1-2 tane o tüy düştüğünde benmki bakıyo tip tip tüyüne sinirleniyo :D bakım işini ben haftada 1 yapıyorum bazen 2 haftada bir,öyle akvaryum kadar falan uğraş istemiyor. :) Veterinere gerek yok çok hasta olduğunda gerekir, internette hastalıkların çözümü yazıyo zaten. ceyran yapmıyıcak odanın içi kötü hava bozuyo onları benimki grip mesela hapşiriyo bu aralar :) içerde olmasına rağmen
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2011, 22:26:05 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah çok tatlı :)

Ama dişi olursa erkek ister, kendi kendine yumurtlamaz mı ? Evden kaçma eğilimi bile gösterebilir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;270140
Ana ! pembede erkekmiş :hanz: pembe gagalı erkekmi olur :D

Düzeltme: Barış, tüy falan sorun olmuyo nadirdir uçarken etrafa tüy saçması 1-2 tane o tüy düştüğünde benmki bakıyo tip tip tüyüne sinirleniyo :D bakım işini ben haftada 1 yapıyorum bazen 2 haftada bir,öyle akvaryum kadar falan uğraş istemiyor. :) Veterinere gerek yok çok hasta olduğunda gerekir, internette hastalıkların çözümü yazıyo zaten. ceyran yapmıyıcak odanın içi kötü hava bozuyo onları benimki grip mesela hapşiriyo bu aralar :) içerde olmasına rağmen

Gökçen çok vakit istemiyorsa bende düşünürüm hatta uygularım 2-3 hafta sonra edinebilirim:) çok tatlılar... akvaryum bendede vardı çok uğraştrdı beni en son balıkları aldıgım yere goturdum hibe ettim geldim:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Al tabi aileden biri gibi oluyor. :) Benimkinin adı Sefa, sefaköyden gelmişti.

Alıntı yapılan: mygokhan;270142
Maşallah çok tatlı :)

Ama dişi olursa erkek ister, kendi kendine yumurtlamaz mı ? Evden kaçma eğilimi bile gösterebilir..

Evet erkeğide dişi istiyo çok eşleşme meraklılar abi, çift olarak alınırsada konuşmuyor hayvan. :)

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;270164
Al tabi aileden biri gibi oluyor. :) Benimkinin adı Sefa, sefaköyden gelmişti.

Evet erkeğide dişi istiyo çok eşleşme meraklılar abi, çift olarak alınırsada konuşmuyor hayvan. :)

çifleştirmek şart olmuyordur heralde :D    ama bide annem ölümüne korkar kanatlarını açması yeter kendini camdan atar aşağı. aileden değil anca benim kutuğe kaydolur o da çalışma odam sınırları haricinde yaşam alanı olmaz:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;270168
çifleştirmek şart olmuyordur heralde :D    ama bide annem ölümüne korkar kanatlarını açması yeter kendini camdan atar aşağı. aileden değil anca benim kutuğe kaydolur o da çalışma odam sınırları haricinde yaşam alanı olmaz:D

Şart değilde,oda bir canlı işte günah. :(

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;270177
Şart değilde,oda bir canlı işte günah. :(

sen nası kalkıyosun o işin altından?(çiftleşmenin) huysuz olma durumu vardır...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;270180
sen nası kalkıyosun o işin altından?(çiftleşmenin) huysuz olma durumu vardır...

Benmki tek, bi ara kız attık onun kafese neşesi yerine geldi :++: sonra tabi almak zorundaydık. Yine tek kaldı, bir sorun yok huysuz oluyor ama şu şekilde; bir enerji patlaması oluyo kafesin kapısına gaga atıyo açıyorum uçuyo biraz sağa sola,öyle geçiştiriyoruz :D Günah ama işte alıştı bize iyice aynası var arada onunla dertleşiyo :D . bu arada 7 yaşında.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizimkinin öğrenecek çook şeyi var :D Bıcır uzun zamanlar bizimle olur İnşallah...

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;270186
Benmki tek, bi ara kız attık onun kafese neşesi yerine geldi :++: sonra tabi almak zorundaydık. Yine tek kaldı, bir sorun yok huysuz oluyor ama şu şekilde; bir enerji patlaması oluyo kafesin kapısına gaga atıyo açıyorum uçuyo biraz sağa sola,öyle geçiştiriyoruz :D Günah ama işte alıştı bize iyice aynası var arada onunla dertleşiyo :D . bu arada 7 yaşında.

Allah bağışlasın. o aynadan bide benımkıne lazım olur ozaman:D zira evde hacılar var:D 2 tane:D