škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hız sabitleyici??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bugün bayiyi aradım hız sabitleyici fiyatı sordum.arabaya bakmaları gerektiğini.2011 fabiaların 2 çeşit çıktığını, normalde fiyatın 212 tl oldugunu ancak extra parça değişimi gerekirse(sanırım sinyal kolundan falan bahsetti orasını pek anlamadım) 900 tl ye malolacağını söyledi!yani fiyat 212 lirada olabilir 900 lirada!hız sabitleyici taktıran bu konuda bilgisi olan var mı??

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 2011 modellerin konfor ünitelerinin CC yi desteklediğini biliyorum ancak servisin dedigide doğru olabilir.Ambiente dinamik ile normal ambiente'lerde fark olabilir.Yoksa sadece kol değişecek ve CC çalışacak normalde.

Forumun en üstünde linki bulunan Sahkan oto ile gorusebilirsiniz.Sasiden sorgular konfor Ünitesi'nin destekleyip desteklemedigini.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Db1

• Ziyaretçi
erdem elektronik olarak da aratin google'da. onlar da yapiyor.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim makyajsız bile konfor ünitesi destekliydi sinyal kolu değişimi programlama işlem tamam.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;270644
benim makyajsız bile konfor ünitesi destekliydi sinyal kolu değişimi programlama işlem tamam.

bilgisayara bağlayıp bakacaklarmış!ya 300 gibi bi rakama yada 900 e mal olurmuş!heralde 2011 fabiaların bazılarında bişey mi eksikmiş neyse artık anlattı ama anlamadım.onun için 900 de olabilir dedi.2011 fabiaların 2 çeşit çıktığından bahsetti!

Çevrimdışı hamdiertan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evilonthemove;269137
bugün bayiyi aradım hız sabitleyici fiyatı sordum.arabaya bakmaları gerektiğini.2011 fabiaların 2 çeşit çıktığını, normalde fiyatın 212 tl oldugunu ancak extra parça değişimi gerekirse(sanırım sinyal kolundan falan bahsetti orasını pek anlamadım) 900 tl ye malolacağını söyledi!yani fiyat 212 lirada olabilir 900 lirada!hız sabitleyici taktıran bu konuda bilgisi olan var mı??

hangi bayiyi aradınız acaba yetkili servis mi? Çünkü geçende Skoda'nın resmi sitesinde hız sbitleyicinin fiyatını yayınladıklarında Ankara AND OTO'ya gittim sordum 700-800 arası bi fiyat verdi. 212Tl acaba yan sanayi fiyatımı böle bir aksesuar taktırırsak garanti bozulur mu?

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamdiertan;271628
hangi bayiyi aradınız acaba yetkili servis mi? Çünkü geçende Skoda'nın resmi sitesinde hız sbitleyicinin fiyatını yayınladıklarında Ankara AND OTO'ya gittim sordum 700-800 arası bi fiyat verdi. 212Tl acaba yan sanayi fiyatımı böle bir aksesuar taktırırsak garanti bozulur mu?

kayseri incar yetkili bayi!212 tl parça fiyatı dedi.yanlış hatırlamıyosam işçilikle birlikte 300 falan dedi.!hatta konya yetkili bayiyide aradım.fiyat vermediler.araca bakmamız lazım dediler!
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2011, 23:50:34 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kış kampanya indirimini bekleyn.tekrar fiyat alın.cihaza bağlanarak ünite anlaşılıyorsa aksarayda aycan vw var site sponsoru şahkanoto bh sorun

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hem bu forumda hemde ikamet ettiğim yerde bir arkadaş 300tl yi geçmemiş olduğunu söyledilerdi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
180YTL (o zmnlar ytlydi :D) Kötü Caddye taktırdım serviste sadece sinyal kolu değişti.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fmaka;271651
kış kampanya indirimini bekleyn.tekrar fiyat alın.cihaza bağlanarak ünite anlaşılıyorsa aksarayda aycan vw var site sponsoru şahkanoto bh sorun

15 Ekim'de bitiyor kampanya, bir sonraki bahara..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konya'da taktırmak istedim ben, aracı inceleyecek olan usta izindeymiş. Ama sistem bulunmuyorsa 500 lira civarı, varsa yarı yarıya düşer dediler.

Çevrimdışı hamdiertan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cruise control için AND 847TL fiyat verdi, kolçak için de 471TL  bunlara ek olarak da 200TL işçilik çıkardılar. Hız sabitleme için  sistemden aracın şasi nosunu kontrol edip fiyat verdi ama güvenemedim.  Yarın İNCAR'ı arıyacam zaten aracı da oradan aldım. Bakalım ora ne  diyecek. Herkese iyi akşamlar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamdiertan;272169
Cruise control için AND 847TL fiyat verdi, kolçak için de 471TL bunlara ek olarak da 200TL işçilik çıkardılar. Hız sabitleme için sistemden aracın şasi nosunu kontrol edip fiyat verdi ama güvenemedim. Yarın İNCAR'ı arıyacam zaten aracı da oradan aldım. Bakalım ora ne diyecek. Herkese iyi akşamlar.
neden bu kadar indirim yapmışlar:++:,yahu bunlar ne satıyorlar ne dediklerinin farkındalarmı:kork1:,250-300 tl ye yaptıranları her yerde okuyoruz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;271972
Konya'da taktırmak istedim ben, aracı inceleyecek olan usta izindeymiş. Ama sistem bulunmuyorsa 500 lira civarı, varsa yarı yarıya düşer dediler.
Bugün taktırayım diye gittim. Board varmış arabada. İyi hemen takın dedim ama bi fiyat sordum 750 lira dediler. %20 kampanya indirimiyle 600 liraya geliyor dediler. Board olmasa 1250 liraymış. Naptınız siz, telefonda böyle böyle demiştiniz dedim. Biz demedik kim dediyse onu da tanımıyoruz moduna girdiler hemen. Servise ilk bakımlar dışında bir daha uğramamak gerekliymiş onu anladım bugün dedim ve taktırmadım. Kendi kendime sabitlemeye devam yine.

Benim anlamadığım hem Doğuş Oto ayda bir bizi denetliyor diyorlar hem de hepsi farklı muamele yapıyorlar. Farklı servisleri geçtim, aynı servis içinde bile telefonda başka gidince başka fiyat söylüyorlar.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2011, 00:45:43 Gönderen: ailotana »