škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hız sabitleyici??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aracın bakımını Kayseri incarda yaptırdım!260 lira tuttu!hız sabitleyicinin indirimli fiyatı 760 liraymış ve bende taktırmadım!dediklerine göre octavia ve superb için daha ucuz oluyormuş.orjinal kol dayama 1200 tl civarında.haliyle onuda taktırmadım!ne biçim fiyat bunlar ya!heryerde farklı fiyatlar dönüyor!dahada servise gitmem!
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2011, 08:58:06 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
760 TL mi :kork1:

kolçak 1200 TL mi :kork1::kork1::kork1::kork1:

sakın hocam yaptırma serviste falan. aksesuar taktıracaksanız şahkan otomotivle irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yakinda servisler sadece arac alinirken satilirken kontrol islerine bakacaklar.bu sistemi sikayet edecek kontral altina alacak hic arac ureticisi yokmu arabayi satmakla hersey bitmiyor.araci aliyorsun aksesuar ve donanimini tamamlamak icinde bir okadar masraf ediyorsun.tabiki bi karin olacak ama bu kadarida cok asiri,kurda kuzuyu teslim etmisler kuzunun sahibi ortalikda yok.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende baya bi iddialaştım servisle bu ne pahalılık diye. Biz parçadan değil sadece işçilikten kazanıyoruz, 30 kişi çalışıyor burada dediler :)

Çevrimdışı arg44

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ustalara başbakan maaşı mı veriyorlar

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;276880
Bende baya bi iddialaştım servisle bu ne pahalılık diye. Biz parçadan değil sadece işçilikten kazanıyoruz, 30 kişi çalışıyor burada dediler :)
zaten sorun tam orda basliyo yanlarinda calisanlarin ucretlerini verebilmek adina yapilan tam bir katliyam halbuki az ucret cok is mantigiyla calissalar sorun yok ama onlar az musteri cok para pesindeler.ticarette surum ve musteri memmuniyeti cok önemli buna dikkat eden esnaf her zaman kazanir,ama ön plana cikan para kazanmaksa kazanir ama nereye kadar ki bu tur esnaflar gunumuzde cok.oynamakta maksat utmaktir ama 150tl ye aldigin parcayi 850 tl itelersen birde ustune musteriye cok afedersiniz it muamelesi yaparsan bu olmaz.sadece yag ve filitre degisimine 500 tl vermis biri olarak daha nedenirki.
bu acemiligime geldide yedim bu kazigi simdi kapisindan gecmiyorum.ha bide yetkilide degilmis.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fabia metal kapı eşiği koruma çıtasına bile 200 küsur fiyat verdiler!3-5 ay önce açılan konularda orjinal kolçak için 400-500 lü rakamlar telaffuz edilirken ne olduda 1200 lira oldu!ne biçim sektör bu arkadaş!

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kurlar da aldı başını gitti tabiki o faktör de var..

2 tl bandındayken şimdi 2.50 de euro. fiyatlar haliyle artıyor.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;276946
kurlar da aldı başını gitti tabiki o faktör de var..

2 tl bandındayken şimdi 2.50 de euro. fiyatlar haliyle artıyor.
tabiki bu kur farki olacak ama kurun fiyati denildigi gibi etkilemesi icin en az 1000euro luk is yaptirmak gerek,benim soylediklerim tum genel servisler icin gecerli degil azinlik gibi birseyler,bazi servisler varki telefonla her isini hallediyor obur azinlik ise yanina yaklastirmiyor.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde 2009 sonrası modellerde kol farklı onun için bu kadar pahalı dediler. Onu yazmayı unutmuşum bak. 2009 sonrası dediği makyajlı kasalar oluyor değil mi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ailotana;277198
Birde 2009 sonrası modellerde kol farklı onun için bu kadar pahalı dediler. Onu yazmayı unutmuşum bak. 2009 sonrası dediği makyajlı kasalar oluyor değil mi?

Makjajlı FII'ler 2011 modelle başladı diye biliyorum.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;277264
aynen öyle!

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;277264

Octavia için demiştim ben.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;274805
Bugün taktırayım diye gittim. Board varmış arabada. İyi hemen takın dedim ama bi fiyat sordum 750 lira dediler. %20 kampanya indirimiyle 600 liraya geliyor dediler. Board olmasa 1250 liraymış. Naptınız siz, telefonda böyle böyle demiştiniz dedim. Biz demedik kim dediyse onu da tanımıyoruz moduna girdiler hemen. Servise ilk bakımlar dışında bir daha uğramamak gerekliymiş onu anladım bugün dedim ve taktırmadım. Kendi kendime sabitlemeye devam yine.

Benim anlamadığım hem Doğuş Oto ayda bir bizi denetliyor diyorlar hem de hepsi farklı muamele yapıyorlar. Farklı servisleri geçtim, aynı servis içinde bile telefonda başka gidince başka fiyat söylüyorlar.

bu servis konmar mı?
Müsait bizaman tanışalım konyada hocam.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Konmar. Konya'da değilim ben Bozkır'dayım. 1-2 ayda bir geliyorum Konya'ya ama uygun bi zaman denk getirirsek tanışırız tabi, neden olmasın.