škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

xenon siparişimi verdim

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler irfan bey mtec ve phılıps arasında gittim geldim en sonunda phılıps e karar kaldım umarım doğru karar vermişimdir.Kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse sevinirim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mutluoztan;269210
teşekkürler irfan bey mtec ve phılıps arasında gittim geldim en sonunda phılıps e karar kaldım umarım doğru karar vermişimdir.Kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse sevinirim

4300 kit zaten ideal bence. Sadece xenon kodlaması yaptır ki arıza ışığı vb. dertlerle kaşılaşma, zira normal ampulden daha düşük watt'a sahipler.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun mutluben 8000k olanını kullanıyorumçok menunum . philips in renk tonları diğerlerine göre çok canlıdır kullanınca arkına varacaksın
Alıntı yapılan: lrfan;269212
4300 kit zaten ideal bence. Sadece xenon kodlaması yaptır ki arıza ışığı vb. dertlerle kaşılaşma, zira normal ampulden daha düşük watt'a sahipler.
hocam xenon kodlaması ne oluyoki attın kuyuya bir taş daha:hmm:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;269228

hocam xenon kodlaması ne oluyoki attın kuyuya bir taş daha:hmm:

Eğer araca xenon far takıldığında, araç bilgisayara bağlanıp xenon kısmı aktif edilmezse arıza ışığı yakıyor.Yani araca xenon far takıldığında beyinde xenon kısmını aktif etmek gerek.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı Olsun.. Ama Benim Tercihim Mtec Olurdu :) Senelerdir Mtec Kullanırırım Halojeni Olsun Xenonu Olsun Hiç Bir Sıkıntı Yaşamadım.. Philipsde İyi Marka Ama Philips Hakkında Deneyimim Yok

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
mtec ve philips arasında çok kararsız kaldım açıkçası mtec kullanan arkadaşlarımda var hepside memnun fakat genelde 6000 ve 8000 kullandıkları için ben pek istemedim forumda phılıps 4300 k nın aydınlatmasını gördüm hoşuma gitti buna dayanarak sipariş ettim umarım hayal kırıklığı yaşamam

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok Yok Yaşamazsın Philipsde Mtecde Kendini Kanıtlamış Markalar Sonuçta

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;269212

Bunların Balastı Otomatik Ayarlıyor Wattı Yani Arıza Işıgı Yakmıyor

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok yakın bir arkadaşım kendi aracına taktı oda phılıps 6000 k idi araçta 2011 jetta elinden de geldiği için bu tarz işler kendi taktı ve araçta arıza ışığı falanda yanmadı umarım benimde servise gitmeme gerek kalmadan hallederim diye düşünüyorum