škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1040481

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;444371
Hocam Salı günü dönüş yolundaydım, dün akşam eve girdim. Tesiste tatil bitince yapmamız gereken işler için Milas'a döndük, oradan da eve
Hoşgeldiniz, sâfâlar getirdiniz.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
replika jant düşünüyorum 16 inç tavsiye dermisiniz
audi jant modellerinden

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir yakınıma yakında bir araba alacağız.Roomster gibi ticari görünümlü olup ruhsatta otomobil geçenlerden.Kendisi yurtdışında kalıyor,buraya gelincede geniş bagajlı ticari görünümlü bir araba istiyor.Yılda 4-5 ay burada kaldığından çok fazla muayene ile vergiyle uğraşmayı pek istemiyor.Roomster gibi bildiğiniz ruhsatı binek olan ne var.Bipper Fiorino Nemo kardeşlerde yok galiba.Bütçeside 25 civarı olacak büyük ihtimal.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;444573
Bir yakınıma yakında bir araba alacağız.Roomster gibi ticari görünümlü olup ruhsatta otomobil geçenlerden.Kendisi yurtdışında kalıyor,buraya gelincede geniş bagajlı ticari görünümlü bir araba istiyor.Yılda 4-5 ay burada kaldığından çok fazla muayene ile vergiyle uğraşmayı pek istemiyor.Roomster gibi bildiğiniz ruhsatı binek olan ne var.Bipper Fiorino Nemo kardeşlerde yok galiba.Bütçeside 25 civarı olacak büyük ihtimal.

Dacia dooker ve lodgy tam dediğiniz tarza arabalar bakmadını tavsiye ederim

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;444579
Dacia dooker ve lodgy tam dediğiniz tarza arabalar bakmadını tavsiye ederim

Onlar daha yeni çıktığından ikinci elinin 25 bin civarına alacağımızı sanmıyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;444581
Onlar daha yeni çıktığından ikinci elinin 25 bin civarına alacağımızı sanmıyorum.

Ha pardon ustam o kısmı kaçırmışım :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
bugün çorludan yeni rio alıyor arkadaşım, 2012 10 bin km'de 1.4 cvvt otomatik. 4-5 aydır otomatik araba arıyorlardı, sonunda istedkleri gibi bi şey bulduk :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;444609
bugün çorludan yeni rio alıyor arkadaşım, 2012 10 bin km'de 1.4 cvvt otomatik. 4-5 aydır otomatik araba arıyorlardı, sonunda istedkleri gibi bi şey bulduk :)
Test sonuçlarını bekliyoruz.:wnk:

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Rio cok basarili bir araba... 6 ay kullanmisligim var... bende dizel duz vites vardi.. 1.4 90 hp ben aldigim zamanlarda yazilim yoktu sirf o yuzden sattim.. eger yazilim olsaydi muhtemelen biraz daha kulkanirdim.. b sinifi ama b plus bence...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;444573

Bildiğim kadarıyla doblo, fiorino gibi araçlar cüzi bir miktar parayla(!) Hususi oto yapılabiliyordu. Belki Ford C-max veya Touran olabilir

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
rio bugün sakaryaya gitti, yarın karabüke gelecek gibi. İzlenmlerimi yazarım.

@can77: 90'lık rio dizel nasıldı, çekiş mi yetersz geldi?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;444672
..

@can77: 90'lık rio dizel nasıldı, çekiş mi yetersz geldi?

Abi ben 1.4 CRDI 75hp İ20yi test etmiştim.Köpek gibi gidiyordu.Sanmıyorum ki 90lık yetersiz gelsin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;444371
Hocam Salı günü dönüş yolundaydım, dün akşam eve girdim. Tesiste tatil bitince yapmamız gereken işler için Milas'a döndük, oradan da eve
hoş gediniz hocam,seni bilmiyorum ama ben tatilden eve dönerken octi bi türlü eve dönmek istemiyor her daim gezi modunda olmak istiyor:lol: sen ne diyorsun yorularak mı dönüyorsun,yoksa dingin bi şekilde evi özlemiş olarak mı dönüyorsun?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;444719
hoş gediniz hocam,seni bilmiyorum ama ben tatilden eve dönerken octi bi türlü eve dönmek istemiyor her daim gezi modunda olmak istiyor:lol: sen ne diyorsun yorularak mı dönüyorsun,yoksa dingin bi şekilde evi özlemiş olarak mı dönüyorsun?

Ben evimi özlüyorum hep, o yüzden eve dönüşlerim daha hızlı ve canlı oluyor  :D

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;444671
Bildiğim kadarıyla doblo, fiorino gibi araçlar cüzi bir miktar parayla(!) Hususi oto yapılabiliyordu. Belki Ford C-max veya Touran olabilir

ilk alırken ödenmeyen ötv, yani %25i kadar cüzi para... yani çok o kadar da cüzi değil...
bir de ona ek plan proje, mühendislik firması, muayene, ruhsat ıvır zıvır gibi şeyler de var....