škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1041060

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ugurcnplt;445697
Düzelttim abi :D  Futbola eger ilgim olsaydi Terim'in de cd olurdu muhakkak.

Terimi sadece ingilizce öğrenmek için kullanıyorum :D
Alıntı yapılan: turker;445712
Look at the tabela :D (Terim)
You both have to see the front not the back! :rm:

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Bime çift kullanımlı halı ve kauçuk paspas gelmiş. Çıtçıtlı, sizce nasıl gideri varmı :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;445898
Bugün Bime çift kullanımlı halı ve kauçuk paspas gelmiş. Çıtçıtlı, sizce nasıl gideri varmı :D

1 ay sonra çöp oluyor geçen sene almıştım :D

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Karabükte Altın kalemin orda bir octiva kaza yapmıştı.Bizden biri değildir inşallah derse yetişmeye çalışıyordum duramadım.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;445923
Karabükte Altın kalemin orda bir octiva kaza yapmıştı.Bizden biri değildir inşallah derse yetişmeye çalışıyordum duramadım.

Bizim octi p.tesi günü İstanbula döndü sıkıntı yok :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;445923

ben de az önce çıktm kampusten, oradan geçerken polis ekibi vardı sadece, anlam veremedim. A5 kasa ise tanıdığım 1-2 kişi var inşallah onlar degildir.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın güncel durumunu görmek için (performans eksikliği var mı diye) bu akşama doğru kaymak asfaltta 0-100 denemesi yaptım. Yol çok hafif yukarı eğimli gibi, ya da düz ama kesinlikle aşağı değil. 10 saniye gibi görünüyor. (1-2-3. vitesler) Depoya bugün wurth mazot katkısı kattım, küçük şişeleri çıkmış, 15-25 litre yakıta ekleyin yazıyor. Bi süredir devirli kullanıyorum, bugün de biraz devir çevirdik işte :D Yeri Kadir bilir, Kadir'in yurttan karabük istikametine doğru.

[YOUTUBE]rqDmLEACP0U[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Alıntı yapılan: turker;445933
ben de az önce çıktm kampusten, oradan geçerken polis ekibi vardı sadece, anlam veremedim. A5 kasa ise tanıdığım 1-2 kişi var inşallah onlar degildir.

İlk kasa gri renkli hocam.Kimsede bişey yokmuş ama öğrendiğim kadarı ile.

Çevrimdışı mehmet ali bey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, ben 3 ay önce aracıma lpg taktırdım ve %40 tasarruf ettiğimi fark ettim ben çok memnunum, lpg taktırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet ali bey;446343
Merhaba arkadaşlar, ben 3 ay önce aracıma mercedes-mengerler davutpaşa şubesinde lpg taktırdım ve %40 tasarruf ettiğimi fark ettim ben çok memnunum, lpg taktırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. :)

Merhabalar, aramıza hoşgeldiniz..
güle güle kullanın, LPG tasarruflu.
%40 oldukça iyi bir oran. Bulunduğunuz yerde
benzin ve LPG litre fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.mynet.com/haber/ilginc-haberler/0-km-otomobil-aldi-34-yil-binmedi-817516-1
0 km otomobil aldı 34 yıl binmedi

'Bu ancak Karadeniz’de olur' denilen bir olay Giresun’da yaşandı.              
                      Son güncelleme: 2 Ekim 2013 12:31                           Mynet haber bugün 6.723.293 defa, bu haber 19.414                               defa okundu.                                

Giresunlu İshak Çakır, 34 yıl önce aldığı arabayı bir kere sürmeden koyduğu garajından ilk defa çıkardı ve çıkardığı gün de satışını yaptı.

Türkiye’de ihraç edilen ilk yerli otomobil olan 1976 model Renault  12’yi, dövizle sıra yazılarak Bursa’daki fabrikasından satın alan İshak  Çakır şoför tutarak Giresun’a geldi. Giresun’a geldiği gün bahçeli nizam  olarak aldığı evin garajına arabayı park ederek Almanya’ya döndü.Ardan  geçen yılların ardından tekrar Giresun’a dönüş yapan İshak Çakır,  yaşanan hızlı yapılaşmanın kurbanı olarak evinin garajındaki arabayı  çevresindeki binalar nedeniyle çıkartamadı. Aradan geçen tam 34 yılın  ardından ise ilk defa henüz 854 kilometrede bulunan 1976 model Renault  12 marka otomobil bulunduğu garajdan vinçler yardımıyla bir saatlik  çalışma sonucunda çıkartıldı.

Arabanın hikayesinden etkilenerek satın alan Cengiz Hocaoğlu “Böyle  bir arabanın varlığından efsane olarak söz ediliyordu. Meğer gerçekmiş  ve bende merakımdan dolayı satın aldım. Araştırdığıma göre arabanın  hiçbir vergi veya başka bir borcu bulunmamaktadır. Araç trafikte temiz  görünmektedir. Sadece biraz yürür aksamında bakım yaptırmam gerekiyor.  Arabanın kaportası, motoru hiç mi hiç bozulmamış. Tekerleklerin havası  inmiş o kadar” dedi.Daha bir kere arabaya binip hevesliğini almadığını  belirten araç sahibinin eşi Aynur Çakır ise “Araba Bursa’dan geldi  garaja girdi. Sadece zaman zaman kapısını açıp bakıyorduk.  Bu araba geldiğinde Giresun’da özel otomobili olan parmakla  gösteriliyordu. Bu arabayı almak için 1976’da sıraya yazıldık, 1979  yılında ancak alabildik. Fakat Bursa’dan alınıp gelindi ve garaja  konuldu. Sonrada etrafına ev yapılınca çıkartılamadı” diye konuştu.  (İHA)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Afedersiniz öküz gibi çıkarmışlar arabayı. 76 model sıfır arabaya böyle mi davranılır ???

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karabükteki gizli beygirleri olan tofaşçılardan gına geldi artık.Kar yağsada arabalarını çıkaramasalar...