škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1040474

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: kadir_;446588
Karabükteki gizli beygirleri olan tofaşçılardan gına geldi artık.Kar yağsada arabalarını çıkaramasalar...

:D

Asıl kar yağınca şenleniyor ortalık, arkadan itişli ya...

Dikkat ettiysen üni. girişinde 8 çizme izleri vardı geçen gün. Üniversite büyüdükçe derdi de büyüyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;446596

Dikkat ettiysen üni. girişinde 8 çizme izleri vardı geçen gün. Üniversite büyüdükçe derdi de büyüyor.

Abi yok böylr bir eziyet.Gecenin 2 sinde redline da çat-pat ses çıkartmalar.Bizim buradaki yolun asfaltını keşke yenilemeselerdi adamlar top speed deniyorlar.En sonunda il emniyete vericem plakaları :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;446596

Göster keratanın marifetlerini sen de onlara.:rm:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;446716
Göster keratanın marifetlerini sen de onlara.:rm:

Yok canım, onlarla işim olmaz :D Allah'ından bulsunlar, masumlara zarar vermesinler...

Bi de yardırkingciler türedi. Geçen Verso'nun biriyle makas atıyor vatandaş, tam gaz falan... Benim de yanımdan geçti ama ışıklarda yanyana gelmiş bulunduk :D Böyle olunca tutamıyorum işte, sarı yanmadan turboyu doldurunca... neyse kötü örnek olmayalım :fiuv:

Bu Baki abi nerde yaw...

Çevrimdışı romy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi günler 2011 model rooomstar panaroma aracım var egzoz arza ışığı yanıyo tüpten dolayımıdır?  bi de bu günlerde arabayı çalıştırdığımda nedense çok fonksiyonlu göstergede kar amblemi var siz de de var mı? tehlike ihtiva edeer mi sizce yazdıklarım?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;446730
Yok canım, onlarla işim olmaz :D Allah'ından bulsunlar, masumlara zarar vermesinler...

Bi de yardırkingciler türedi. Geçen Verso'nun biriyle makas atıyor vatandaş, tam gaz falan... Benim de yanımdan geçti ama ışıklarda yanyana gelmiş bulunduk :D Böyle olunca tutamıyorum işte, sarı yanmadan turboyu doldurunca... neyse kötü örnek olmayalım :fiuv:

Bu Baki abi nerde yaw...

Hocam sizi bu aralar geçen olmamış inşallah bayramda karşılaşmayız aynı ışıklarda bende bayadır launch controlle kalkmadım zaten dayanamam :) özelliklede merkez-safranbolu arası full ışık bayramda gözlerim sizi aricak :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;446733
Hocam sizi bu aralar geçen olmamış inşallah bayramda karşılaşmayız aynı ışıklarda bende bayadır launch controlle kalkmadım zaten dayanamam :) özelliklede merkez-safranbolu arası full ışık bayramda gözlerim sizi aricak :)

Yok yok, ben yavaş kalkıyorum :gaz: eko-moda geçtim artık, mazot katkısı da bitti ;)

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karabük mevzusu almış yürümüş. Ah o tofaşcılar. Daha geçen gece yanımdan geçerken kesiciye girdi 131'in teki. Cadde üstünde; nasıl bir fantezisi varsa artık.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşin kötü tarafı hepside yağ yakıyor bağardıkları kadar gitseler keşke :D Bende ilker ami gibiyim böyle tipler denk gelince kaşıntı tutuyor :D

En son Karabüğe gelirken Berceste dinlenme tesisinden çıktım soldan 2.şeritte 130 ile gidiyorum baktım beyaz bi doğan sol çekti heh dedim bana eğlence çıktı :D Arkadaşı dikiz aynasına sabitledim o bastıkça aynı oranda bende yükleniyorum sürekli eşit gidiyoruz.En sonra kadrana baktığımda 180 falandı baktım geriye düşüyor birde radar korkusu olunca ayağımı çekti tahminen 170 gibi bir hızla yanımdan aşağıya geçti eğimli bir yoldu tek kişi vardı arabada öğrenci olduğu belli valizide ön koltuğa koymuştu :D Neyse ben tekrardan 130 a düşüp devam ettim 15-20 km sonra tekrar önüme düştü birde ne göreyim egzosundan mavi mavi dumanlar geliyor soba bacası gibi.. Camı açıp "piston aşşa" diye bağırmak istedim ama bizimkiler uyuyordu :D :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: etms;446898
Karabük mevzusu almış yürümüş. Ah o tofaşcılar. Daha geçen gece yanımdan geçerken kesiciye girdi 131'in teki. Cadde üstünde; nasıl bir fantezisi varsa artık.

Ah o kesiciler keşke orjinal kesici olsa da yaptıkları bişeye benzese

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: etms;446898
"Kesici mi? Ne arar la kesici bazarda" diyesim geldi bir an için.:D
Bu arada 131' lerde kesici yok diye biliyorum. Direkt supapları kırıyorlar onlar.:rm:

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;447022
"Kesici mi? Ne arar la kesici bazarda" diyesim geldi bir an için.:D
Bu arada 131' lerde kesici yok diye biliyorum. Direkt supapları kırıyorlar onlar.:rm:

Anlam verdim desem yalan olur. Ama bildiğin vututututu :adm:
Ne yaptılar bilmiyorum yani :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;447022
"Kesici mi? Ne arar la kesici bazarda" diyesim geldi bir an için...
Alıntı yapılan: etms;447024
Anlam verdim desem yalan olur...
[YOUTUBE]vBaW2AV48bk[/YOUTUBE]

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben zaten kesiciye anlam veremedim Abi :) Espride sıkıntı yok :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: etms;447050
Ben zaten kesiciye anlam veremedim Abi :) Espride sıkıntı yok :D