škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1039802

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun,acil şifalar...inş.....
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ahmet20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slmlar octi 3 aldım üzerinde dunlop lastik geldi.Araç zaten biraz sert biliyosunuz.Aracıma michelin lastik alsam yumuşarmı biraz.3 gündür bununla uğraşıyorum.Genel görüş değişim olur yönünde.BaZı lastikcilerde olur ama aman aman bile değişmez dedi.Sizin böyle bir tecrübeniz olduysa paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet20;451325
Slmlar octi 3 aldım üzerinde dunlop lastik geldi.Araç zaten biraz sert biliyosunuz.Aracıma michelin lastik alsam yumuşarmı biraz.3 gündür bununla uğraşıyorum.Genel görüş değişim olur yönünde.BaZı lastikcilerde olur ama aman aman bile değişmez dedi.Sizin böyle bir tecrübeniz olduysa paylaşırsanız sevinirim.
farkedeceğini düşünüyorum,eğer aracınızı düz yolda kaymak gibi yolda kullanacaksanız değer,eğer kevgir gibi yolda kullanacaksanız değiştirmeyin.yokohama ac drıve 02 de güzeldir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2004 octavia aracımın ayna ayar düğmesi linkini eklediğim resimdeki gibi. Ayna kumanda düğmesi

Düğmeyi R konumuna getirdiğimde sağ aynayı kontrol ederken, L konumuna getirdiğimde sağ ve sol ayna aynı anda kumanda ediliyor. Düğme L konumunda iken sadece sol aynanın kumanda edilmesi gerekmez mi? Sorun nedir? Fikri olan var mı?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sekronizasyon aktif durumda galiba, menüleri kurcalayın biraz, pasif yapmalısınız,

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;451429
Sekronizasyon aktif durumda galiba, menüleri kurcalayın biraz, pasif yapmalısınız,

Mustafa Bey hangi menüyü? Biraz açıklar mısınız?

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palandoken;451430
Mustafa Bey hangi menüyü? Biraz açıklar mısınız?

a4 lerde menu yok onu kapatmak için .. bende de a4 kasa var hocam benimkide öyle bozuk değilmiş , sürücüye rahatlık olsun diye ikisini birden ayarlıyormuş

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;451431
a4 lerde menu yok onu kapatmak için .. bende de a4 kasa var hocam benimkide öyle bozuk değilmiş , sürücüye rahatlık olsun diye ikisini birden ayarlıyormuş

Cem Bey teşekkür ederim. Kullanma kılavuzuna şimdi baktım da onda da sizin dediğiniz gibi yazıyor. Konfor kullanımlı araçlarda konum L 'de iken sağ ve sol ayna aynı zamanda, konum R 'de iken sadece sağ ayna kumanda edilirmiş.