škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1039175

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Daha faça görünsün istemişlerdir :D Altını da mavi ledle ışıklandıracaklarmış :rm:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün akşam beledeyenin meşhur yol sulamaları! yüzünden kaza yaptım.2 şeritli duble yolda eğimli viraj kısmında çimenleri suluyoruz diye arkadaşlar yoluda sulamış benimde biraz hızım vardı su arabayı birden kaptı baktım duvara doğru gidiyorum kontra ver fren yap derken önce sağ tarafa savruldum daha sonra toparladım frene asıldım ama kurtaramadım karşı şeride geçip su kanalına düştüm anca durabildim.Allah korudu resmen yoksa duvarda fotokopim çıkabailirdi..

Çok şükür bende de arabada da sıkıntı yok en son su kanalına düşerken altı vurmuştu o da şasiye denk gelmiş şimdilik ucuz atlattım ama bu belediyeden şikayetçi olacağım bu yol sulama işine bir an önce çözüm bulmaları lazım..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Çok geçmiş olsun Kadirim.
Karşına ne zaman ne çıkacak bilemiyorsun İstanbul' da. Temkini elden bırakmamalı hiç bir zaman.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Kadir..Ankara'da da durum farklı değil.Çimi sularken hemde yoluda suluyorlar.Sol şeritler hep ıslak.Belki Octi'de esp olsaydı daha ucuz yırtabilirdin.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
geçmiş olsun Kadir, baya badire atlatmışsın anlaşılan, hiç mi bişey olmadı octiye? ( tabi sana da :) )

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;472198
http://www.konyamodifiyecenter.net/mobile/watch.php?vid=7bf838b26

Rs191 forumdamıydı yada satılıkmıydı tam hatırlayamadım ama yazık olmuş :)

:( vay be ne filmler cevrilmis eskide,
http://www.konyamodifiyecenter.net/kesin-izle-yok-boyle-kaza-video_22812a46c.html

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;472307
Dün akşam beledeyenin meşhur yol sulamaları! yüzünden kaza yaptım.2 şeritli duble yolda eğimli viraj kısmında çimenleri suluyoruz diye arkadaşlar yoluda sulamış benimde biraz hızım vardı su arabayı birden kaptı baktım duvara doğru gidiyorum kontra ver fren yap derken önce sağ tarafa savruldum daha sonra toparladım frene asıldım ama kurtaramadım karşı şeride geçip su kanalına düştüm anca durabildim.Allah korudu resmen yoksa duvarda fotokopim çıkabailirdi..

Çok şükür bende de arabada da sıkıntı yok en son su kanalına düşerken altı vurmuştu o da şasiye denk gelmiş şimdilik ucuz atlattım ama bu belediyeden şikayetçi olacağım bu yol sulama işine bir an önce çözüm bulmaları lazım..
Kadir geçmiş olsun. Belediyelerin bu tarz uygulamalarına ben de hasta oluyorum. Çoğu zaman yarardan çok zararı oluyor. Doğan'ın dediği gibi Ankara'da da durum aynı...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir kardesim gecmis olsun. Suc tamamen bekediyelerin oy kaygisiyla yeterince egitim almamis insanlari mevsimlik isci olarak ise aliyolar. Adam ne bilsin yolun sulanmayacagini veriyor coskuyu. Zabit falan tutturduysan dava ac bence

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uuv geçmiş olsun. Köstebek gibi deliyorlar caanım memleketimin yollarını, sonrası hiç..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;472320
geçmiş olsun Kadir, baya badire atlatmışsın anlaşılan, hiç mi bişey olmadı octiye? ( tabi sana da :) )

Yok abi Allahın sevdiği kuluymuum su kanalında bildiğin lifte alınmış gibi durdu araba altına yatıp baktım şanzıman kulağının tam bağlantı yerie yakın bi yerde şasi kısmında sürtme var tam orası denk gelmiş heralde çıkarması biraz zor oldu.

Tutanak falan tutmadım olayın şokuyla hasar falan olsaydı uğraşırdım bu namussuzlarla..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: DDŞ!;472365
Kadir kardesim gecmis olsun. Suc tamamen bekediyelerin...

He yolda hızlı gidenin hiç kabahati yok yani. Kendi dedi "biraz da hızlıydım" diye. Tamam belediyelerin hemen her işi tırt da biraz da temkin be kardeşlerim.

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;472434
He yolda hızlı gidenin hiç kabahati yok yani. Kendi dedi "biraz da hızlıydım" diye. Tamam belediyelerin hemen her işi tırt da biraz da temkin be kardeşlerim.

Abi zor bisey degil yahu alti ustu yollar sulanmayacak. Farzi meal yasal hiz limiti olan 50 ile gidiyordu tam oradan gecerken bir yaya yola firladi kadir kardesimde asildi frene.. Buyrun cenaze namazina.

Once neden vatandas tedbir aliyor? Once devlet alacak tedbirini sonrasi vatandasa kalacak. Yoksa devlet neden var?

Soyle ornekleyebilirim bir fabrikada kalip toplayan bir usta capaklari alinmamis dokum bir malzemeye elini surterse eli kesilir. Elinde eldiven olsa da olmasa da kesilir. Ama boyle bir is kazasi gerceklestiginde devlet fabrikaya sen bu adama neden eldiven vermedin diye fabrikayi suclar. İsciye oglum elini neden oraya sokuyon diye sormaz :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;472409
Yok abi Allahın sevdiği kuluymuum su kanalında bildiğin lifte alınmış gibi durdu araba altına yatıp baktım şanzıman kulağının tam bağlantı yerie yakın bi yerde şasi kısmında sürtme var tam orası denk gelmiş heralde çıkarması biraz zor oldu.

Tutanak falan tutmadım olayın şokuyla hasar falan olsaydı uğraşırdım bu namussuzlarla..

Bu kaçıncı kazanız sizin ? bayağı bir dikkatsiz ve hızlı kullanıyorsunuz herhalde ? geçenlerde de bir kaza yapmıştınız yanlış hatırlamıyorsam ? Aman dikkatli olun