škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1042504

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baddal91

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;489963
Ben TDI derim ama kişiye göre değişir. Daha çok ş.içi kullanılacaksa diğer panorama olanlar temizliğine göre değerlendirilir.

Öte yandan üçünün de içine bindiğinizde 1 ya da 2 tanesinde sizce bazı kusurlar bulabilirsiniz, geriye 1 tane otomatikman kalabilir. Yakındalarsa hepsine bakmak lazım yani.

teşekkür ederim :) altı yüksek mi acaba bu araçların köy yerinde kullanacağımda ?

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;489981
Buna benzer onlarda konu var forumda biraz karıştırırsanız artılarını eksilerini görmüş olursunuz:ok:

Ben genelde boş yere soru sormam hocam, tanıdıkça anlarsınız. Okuyorum tabi ki yalnız bariz şu sorunu var diyen pek yok. Olumlu yanları sıralanıyor da olumsuzdan dem vurulmuyor. Kolaya kaçmak için yazmadım yani :) İkinci el konusu zaten ortada...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: oztrk;489974
Merhaba, Superb 1.6 tdi dsg Elegance + prestij paket almaya çok yakınım. Olumsuzluk anlamında söyleyebilecek birşeyi olan var mı?

kullandıysanız çekiş konusunda bi fikriniz vardır herhalde. O kasa için uçurmasa da yeterli bi motor diyebillriz. Tek olumsuz (bi yandan da olmulu) yan dsg olabilir, garanti uzatırsanız iyi olur.

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sağolasın İlker hocam, benim çok performans beklentim yok. En fazla 110km ile gidiyorum, yakıt tüketimi daha öncelikli şu an. Garanti uzatma iyi bir öneri oldu, 2011 sonrası tamamen ortadan kalkmasa da azaldı sanırım şikayetler. Uzun vadeli düşündüğüm için her ihtimale karşı garanti uzatacağım. Tekrar teşekkür ederim.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayrıca forumda dsg kullanımı ile ilgili tavsyeler vardı bulabililrseniz faydalı olur. Şimdiden hayırlı olsun :)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baddal91;489995
teşekkür ederim :) altı yüksek mi acaba bu araçların köy yerinde kullanacağımda ?

skoda ailesinin genel olarak altı yere yakın. yerden yüksek birşey düşünüyorsanız, yeti ya da fabia scout a bakın

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dsg problemi ayni sistemler olmasina ragmen Skoda'da ben pek duymadim.Tabi bunda vwnin çok satmasininda etkisi vardir ama forumda da baktığım ikinciel ilanlarda da problemli olana denk geldiğimi pek hatırlamıyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Makascı transportercılara yeni alternatif forddan geldi :D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;491395

Makascı transportercılara yeni alternatif forddan geldi :D

Kısa şasili eski Transitlere n'olmuş sanki :huh: :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;491400
Kısa şasili eski Transitlere n'olmuş sanki :huh: :D

ne kıç atıyor onlar :) geçen sene ankarada tam önümde bir tanesi döner kavşakta 180 derece döndüydü :D ama canavar gibi gidiyor bazıları, cerato falan baş edemiyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ford Transit sport diye geciyor bu jantlari 18' 2.2 tdci 155 hp :D Tr de yok sanirsamds ingilterede tutmus bir model :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadirim tr de var eski kasada hatta motor inonu fabrikasinda uretiliyor. 2.5 200hp 400kusur nm tork. Ozel siparisle uretiliyor. Yanlis hatirlamiyorsam puma dan daha farkli ve 5 silindir blok. İzmirde nilufer turizmin servis araclarinda bindim bitek 200luge agzina kadar bavul insan doluyken bana misin demiyodu vallahi :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bindim ona yanlış yazmışım transit custom olacaktı :)

Adamlar testini bile yapmış tiff amca döktürmüş :D

[YOUTUBE]Yt3_xvcCVlM[/YOUTUBE]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İngilteredekiler bizden mi gidiyo bilmiyorum ama Türkiye yollarindaki butun transit ve cargo kamyonlar a dan z ye Türkiyede uretiliyor. Motor uretimi de bizde. Tabi arge ve tasarim yurtdisinda yapiliyor orasi ayri :)