škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1042475

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lassa snoways era ya karda buzda gecer not verdim. Yanlamami zorlastiriyo adeta. Bu kadar iyi kislik almiyim bidaha.
Bu gece conti de denedim ondan daha iyi. Conti de gercekten harika

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;491897
Lassa snoways era ya karda buzda gecer not verdim. Yanlamami zorlastiriyo adeta. Bu kadar iyi kislik almiyim bidaha.
Bu gece conti de denedim ondan daha iyi. Conti de gercekten harika
Öveçler-Kavaklıdere geldim sabah; öyle aman aman hiç araba geçmemiş yola girmedim ama "acaba" dediğim anlarda yüzümü kara çıkarmadı. Asıl maraton akşam:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne gerek var kendimi ve aracimi riske atacam bugün biraz erken kalkip servise binip geldim işyerine , üstelik gelirkende güzelce kestirdim yolda ... He he he hee hee

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla dun gece karin tutmasini saat 2 ye kadar bekledim. Kar tutunca sirf arabayla disari cikayim diye :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Madem karda kista arabaya binmeyeceksem niye lastik alayim yahu :D Tum arkadaslarim servisle gelmisti ben ise yan yan girdim okula :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu karar emsal karar olarak kabul etmek gerek ve bir yerlerden temin etmek gerek.
http://www.mynet.com/haber/guncel/hakimden-surucuye-tuzak-radar-cezasina-iptal-1643753-1
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;491936
Madem karda kista arabaya binmeyeceksem niye lastik alayim yahu :D Tum arkadaslarim servisle gelmisti ben ise yan yan girdim okula :D

Kapıdan girdiğim an çektim elfrenini kapattım asryi 4-5 tur döndüm temiz arabadan inerken kafeteryadan alkış sesleri yükseliyodu :) daha ne olsun yol boyu da sıkıntısız gelmişim servis mervis hikaye :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;492030
Kapıdan girdiğim an çektim elfrenini kapattım asryi 4-5 tur döndüm temiz arabadan inerken kafeteryadan alkış sesleri yükseliyodu :) daha ne olsun yol boyu da sıkıntısız gelmişim servis mervis hikaye :)

Mekanik el freninin yokluğunu arıyorum ben de :) karda bile arkayı koparamadım dün. Hem lastikler yeni, hem de el freni yok...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;492042
Mekanik el freninin yokluğunu arıyorum ben de :) karda bile arkayı koparamadım dün. Hem lastikler yeni, hem de el freni yok...

Samimiyetsizmiz abi ozman araba :)) passattada çekiyosun 4ü 1 sn kilitleniyo sonra tekrar bırakıyo

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;492043
Samimiyetsizmiz abi ozman araba :)) passattada çekiyosun 4ü 1 sn kilitleniyo sonra tekrar bırakıyo

Çekilebiliyorsa çekeyim ama zarar vermesin :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;492050
Çekilebiliyorsa çekeyim ama zarar vermesin :)

Tam momentumu yakaladığında bi çek bırak abi belki karda işe yarar belkide hiç çektirtmez emin değilim

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim Citroen c4 de vardı elektronik el frenini çeksen dahi bir şey oluyordu anca yukarı doğru basılı tutunca arkaları direk kilitlemeden sanki fren yapar gibi kendi kendine yavaşlatıyordu aracı.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Deneyesim gelmiyor :)

Arabayı alırken bayide tanıtım yapmışlardı, mesela normal kalkarken az zorlayınca kendisi bırakıyor el frenini ama siz frene basıp kendiniz indirin, böyle tavsiye ediyoruz demişti. Demek ki bozulabilitesi var.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim sercan passatta denemişti 1-2 sn ye tutup bırakıyor :D