škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1041511

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;492418
:D oynatmamak mantıklı canım o zaman...

Ama persembe günü bi şeye çok hayret ettim, siteden bi arkadaş ankaradan sıfır i20 (1.2 elite) getirdi, yazlık lastklerle nasıl geldi hala hayretteyim. Arkadaş sürdü iyi sofor falan diyor ama bana pek mantıklı gelmedi :)

Şoför önemli abi ehliyetsizken araba kiralayıp çubuğa gitmiştik dönerken kar bastırdı zinciri de beceremedik yan yan gelmiştik ya acayip gündü hatta şehir içinde etliğe girdik macunköye girdik demete girdik beşevlere geri bıraktık en son. heeyy gidi günler yaa efkarlandım çıkıp iki yanlıyım bari çok güzel kar var dışarda :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;492435
Şoför önemli abi ehliyetsizken araba kiralayıp çubuğa gitmiştik dönerken kar bastırdı zinciri de beceremedik yan yan gelmiştik ya acayip gündü hatta şehir içinde etliğe girdik macunköye girdik demete girdik beşevlere geri bıraktık en son. heeyy gidi günler yaa efkarlandım çıkıp iki yanlıyım bari çok güzel kar var dışarda :)

Bizim buralarda buna "deli cesareti" diyolla:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;492442
Bizim buralarda buna "deli cesareti" diyolla:D

Gençlik be abi şırnak plakalı arabayla neler geldi başımıza :) 10 senedir araba kullanıyorum daha bi defa polis ehliyet sordu onda da  kiralık başka bi arabayla emniyet genel müdürlüğüne girmiştim :) ulan hızlı geçti gençliğim be :)

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;492443
Gençlik be abi şırnak plakalı arabayla neler geldi başımıza :) 10 senedir araba kullanıyorum daha bi defa polis ehliyet sordu onda da  kiralık başka bi arabayla emniyet genel müdürlüğüne girmiştim :) ulan hızlı geçti gençliğim be :)
Şırnak plakayı bana sor...  [emoji4]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;492445
Şırnak plakayı bana sor...  [emoji4]

Şase yapmış korna sellektör çalışmadan ehliyetsiz 7 kişi 75 krş yakarak deli gibi makas atıyomuydunuz :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;492443

Okuyan da seni bizim gibi 30lu yaşlarda sanacak:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;492448
Okuyan da seni bizim gibi 30lu yaşlarda sanacak:)

4 sene askerlik yaptık abi boru mu kafadan 28im var şuan :)

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada vag-com vcds olayı ile ilgilenen kodlama yapan istanbuldaki ender elektronik gibi bir yer var mı?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar huawai p7 serisi 1 aylık kullanılmış genel teknik verileri gayet makul olan hızı beni tatmin edecek olan şu makine hakkında genel izlenimleriniz nedir.Ben you tube'dan inceledim pil/şarj şişmesi oluyor muhabbetleri dönüyor bilen tanık olan duyumu olanların yorumlarını bekliyorum.Benim şu anki makinem LG L9 P760 var kağnı gibi ilk zmanlar iyi idi ama ram kapasitesi 1 gb olmasına karşın 730 mb civarlarında.
P7 de 2 gb ram işlemci hızı makul ve çözünürlük gayet yüksek,depolama alanı samsung standartlarında.Tasarımı ise ıphone gibi hatta z1 gibi.
2.el sahibinden şu telefona pazarlık düşünüyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-1aylik-huawai-p7-acil-satilik-197724439/detay/
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;494930
Arkadaşlar huawai p7 serisi 1 aylık kullanılmış genel teknik verileri gayet makul olan hızı beni tatmin edecek olan şu makine hakkında genel izlenimleriniz nedir.Ben you tube'dan inceledim pil/şarj şişmesi oluyor muhabbetleri dönüyor bilen tanık olan duyumu olanların yorumlarını bekliyorum.Benim şu anki makinem LG L9 P760 var kağnı gibi ilk zmanlar iyi idi ama ram kapasitesi 1 gb olmasına karşın 730 mb civarlarında.
P7 de 2 gb ram işlemci hızı makul ve çözünürlük gayet yüksek,depolama alanı samsung standartlarında.Tasarımı ise ıphone gibi hatta z1 gibi.
2.el sahibinden şu telefona pazarlık düşünüyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-1aylik-huawai-p7-acil-satilik-197724439/detay/

Araştırmıştım hocam güzel telefon, ama soba gibi ısınıyormuş. Bu ısınma problemini G7'de aşmışlar, artı olarak şarjı çok iyiymiş. Ben G7 düşünürken biraz daha küçük olsun diye geçen hafta LG G3 Beat aldım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;494938
Araştırmıştım hocam güzel telefon, ama soba gibi ısınıyormuş. Bu ısınma problemini G7'de aşmışlar, artı olarak şarjı çok iyiymiş. Ben G7 düşünürken biraz daha küçük olsun diye geçen hafta LG G3 Beat aldım.
:ok::ok: beat'dan memnunmusun hocam,+ları ve -leri neler?kaç puan veriyorsun?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;494946
:ok::ok: beat'dan memnunmusun hocam,+ları ve -leri neler?kaç puan veriyorsun?

Hocam ilk android telefonum, daha önce Nokia E6-00 vardı. 1 haftada anladığım şey şu ki bana klavyeli tlf şart. Satıp blackberry Q10 alabilirim. Bilgisyarda da çoğu şeyi klavye ile yapıyorum, alışkanlık meselesi...

Bu ara cinslik var bende ne alsam beğenmiyorum :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce Efe Skoda servise gittim.Vites kolu fiyatının kol gibi olduğunu öğrenip çıktım.Ben tam çıkıp anayola inerken ender abi servise girdi.Ailecek olmasaydik geri diner tanisirdim ama ailecek gidecek yerler olduğundan donemedim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;494964
Biraz önce Efe Skoda servise gittim.Vites kolu fiyatının kol gibi olduğunu öğrenip çıktım.Ben tam çıkıp anayola inerken ender abi servise girdi.Ailecek olmasaydik geri diner tanisirdim ama ailecek gidecek yerler olduğundan donemedim.

:):):):)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LG g3 ve G7 ler güzel. İsteyenler Asus Zenphone 6 ya da bakabilir. Ben çok memnunum