škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1040797

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim yayları satıyorum, 3.5cm eibach  250TL   Fabia 2 benzinli modeller icin uygundur :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;494989
Benim yayları satıyorum, 3.5cm eibach  250TL   Fabia 2 benzinli modeller icin uygundur :)

Sağ kapıyı kaça veriyon gökçen reyiz :) ciddi ciddi parça parça satıyon ha arabayı :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;494989

Dizele uymuyor mu yauv:D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dizelde 5.5 indirir...:) yere yapışır araba...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5.5 degilde 4.5-5 indirir. 3.5 la 5cm arasinda kalan cogu kullanici biraz daha dussun ama 5 cm de olmasin die dizele benzinli yayi takiyor. Ben olsam yapmam ayri konu

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Angaranın 82 km/h lerini sevdim. Az yaktırıyor. Ort. Tüketim 4-4.5 arası. Radar olmasa o hızda da gitmem o ortalamayı da göremem... o başka...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;495060
Angaranın 82 km/h lerini sevdim. Az yaktırıyor. Ort. Tüketim 4-4.5 arası. Radar olmasa o hızda da gitmem o ortalamayı da göremem... o başka...
Selçuk hala Ankara'da mısın sen:) Kodlama işini halledebildin mi?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;495065
Selçuk hala Ankara'da mısın sen:) Kodlama işini halledebildin mi?
Evet hala Ankaradayım. Kodlama işi olumsuz. Ankarayı bilmiyorum. Dolayısıyla neyi nerde arayacağımı da bilmiyorum. [emoji1]  Birader sağolsun 1-2 yere götürdü ama adamları gözüm tutmadı. Bu iş te başka bahara kaldı gibi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;495021
Dizele uymuyor mu yauv:D

Dizelede uyuyo :) Gokcen yanlis kodlusunu almis sanirsam o yuzden dizel kodlu olanini alicak diye biliyorum.

Bana kalirsa benzinli yaylari daha iyi neden derseniz dizelin yaylarina göre 1 tık daha yumusak onuda canin polosuyla karsilastirinca anladim. Poloda h&r dizel yayi var yanilmiyorsam 40 yanak 16 jantlarida kasislerden gecerken bagaj kafama gecicek saniyorum arkasini iyi sektiriyor gokcenin yaylarda o olay yoktu mesela :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;495066
Evet hala Ankaradayım. Kodlama işi olumsuz. Ankarayı bilmiyorum. Dolayısıyla neyi nerde arayacağımı da bilmiyorum. [emoji1] Birader sağolsun 1-2 yere götürdü ama adamları gözüm tutmadı. Bu iş te başka bahara kaldı gibi...
Selçuk ben gitmedim, ancak bir arkadaşımın olumlu görüş bildirdiği bir yer var, onun bilgilerini sana özelden gönderiyorum, istersen bir de onlarla görüş derim hazır Ankara'dayken.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar daha önce Cd player in içine bozuk para atan oğlum şimdide orta konsoldaki havalandırmaların içine bozuk para atmış. Araç superb ll. Zararı olur mu? Para direk fana gider mi?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gündüz gözüyle ızgaralara baktım. Paranın içeri gitmesi pek mümkün görünmüyor. Tam eğimin başladığı yerde sesi absorbe etmesi için sünger koymuşlar. Paralar da orada kalmış. Zor oldu ama çıkardım. :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;495292
Gündüz gözüyle ızgaralara baktım. Paranın içeri gitmesi pek mümkün görünmüyor. Tam eğimin başladığı yerde sesi absorbe etmesi için sünger koymuşlar. Paralar da orada kalmış. Zor oldu ama çıkardım. :)

Aklınızda bulunsun aracın alt kısmında bir hortum oluyor onu çıkarınca giden şeyler düşüyor. Bir arkadaşımın başına gelmişti

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;495348
Aklınızda bulunsun aracın alt kısmında bir hortum oluyor onu çıkarınca giden şeyler düşüyor. Bir arkadaşımın başına gelmişti
Hortum plastik mi yoksa havalandırma için kullanlan alüminyüm benzeri bir maddeden mi? Yanlış bişey yapmayalım.[emoji5]