škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1040887

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lcdvscrt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Skoda Octavia 1.2 TSI DSG almayı düşünüyoruz.
Şu an Golf 7 1.2 TSI DSG kullandığım ve memnun olduğum için Octavia'da da aynı seçeneği düşündüm. Donanım olarak Elegance paket düşünüyorum. Ancak bazı sorularım var:

1) Ankara'da hangi bayiyi tavsiye edersiniz? İndirim yapılıyor mu?
2) Elegance paketin üzerine eklenebilecek ne tür ekstra donanımlar var? Mutlaka eklet diyeceğiniz şeyler var mı?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lcdvscrt;503768
Merhaba,

Skoda Octavia 1.2 TSI DSG almayı düşünüyoruz.
Şu an Golf 7 1.2 TSI DSG kullandığım ve memnun olduğum için Octavia'da da aynı seçeneği düşündüm. Donanım olarak Elegance paket düşünüyorum. Ancak bazı sorularım var:

1) Ankara'da hangi bayiyi tavsiye edersiniz? İndirim yapılıyor mu?
2) Elegance paketin üzerine eklenebilecek ne tür ekstra donanımlar var? Mutlaka eklet diyeceğiniz şeyler var mı?

Kessy,ön park sensörü,17jant elzem. Koltuk ısıtma ankara ayazında muhteşem oluyor 1.5 dk içinde sıcacık oluyor eğer varsa opsiyon olarak acc de alınabilir. Bunlar biraz daha lükse kaçıyor ama ilk saydıklarım elzem

Çevrimdışı lcdvscrt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;503770
Kessy,ön park sensörü,17jant elzem. Koltuk ısıtma ankara ayazında muhteşem oluyor 1.5 dk içinde sıcacık oluyor eğer varsa opsiyon olarak acc de alınabilir. Bunlar biraz daha lükse kaçıyor ama ilk saydıklarım elzem

Tavsiyeler için teşekkür ederim.
Kessy benim için elzem değil. Ama 17" jant, ön park sensörü ve koltuk ısıtmayı düşünebilirim. Bu donanımların fiyatlarını ne kadar? Toplu olarak yer aldığı bir liste var mı acaba?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lcdvscrt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;503784
Golfunuzu niye degistiriyorsunuz?

Golf'ü değiştirmiyorum aslında. :)
Aile için daha geniş bi arabaya ihtiyaç var. Daha çok babamın kullanacağı ya da uzun yolda hep beraber kullanabileceğimiz geniş bagajlı bi araba lazım. Jetta da düşündüm ama 1.2 motorunun 8 valf olması ve yakıt tüketiminin yüksek olması sebebiyle vazgeçtim.

Çevrimdışı lcdvscrt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tekrar merhaba,

Octavia Elegance donanımda ahşap kaplama seçebiliyor muyuz? Ücret farkı çıkıyor mu? Bir de iç döşeme rengi olarak bej seçmeyi düşünüyorum ama bej ile siyah arasında fiyat veya başka bir fark var mı? Kiri gösterme dışında bejin olumsuz bir tarafı var mıdır?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olabilir, ama yine plaka takacaksan bence hiç iptal etme

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok zayıf kalıyo bence tampona gireceksen biraz para biriktirip vrs tampon almak daha mantikli

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pişman olma olasılığı yüksek...10'a 20'ye hurdalıktan tampon alıp bir dene...beğenirsen uygula bence.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğukan simdi farkettim.  Sendeki kapi koruma kenarları ya da ismi her neyse orjinal mi yoksa sonradan mi taktin? Bende yok mesela, arkadasin 101 choice da var ama seninki gibi renginden degil siyah .

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla vrs tampona izgarasiydi sisiydi boyasiydi 1 milyar verdikten sonra o tamponun basina adam diker arabanin onune buyuk harflerle TAMPONA dikkat yazarim. Ya da en mantiklisi olarak o paraya buyuk turbo yaptiririm ;)

Hurdalikta 50₺ ye falan tampon bulup bantlariyla beraber doldurtabilirim. Onu yus yuvarlak olurum artik :D plakayi da cozerim biyere ya. Ya da arabanin orjinalini de cok bozmasam mi ki acaba oyuncaga cevirmesem mi hepsini

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;505030
Valla vrs tampona izgarasiydi sisiydi boyasiydi 1 milyar verdikten sonra o tamponun basina adam diker arabanin onune buyuk harflerle TAMPONA dikkat yazarim. Ya da en mantiklisi olarak o paraya buyuk turbo yaptiririm ;)

Hurdalikta 50₺ ye falan tampon bulup bantlariyla beraber doldurtabilirim. Onu yus yuvarlak olurum artik :D plakayi da cozerim biyere ya. Ya da arabanin orjinalini de cok bozmasam mi ki acaba oyuncaga cevirmesem mi hepsini

Yeter artık doyduk makyaja dumana boğ bizi 3 silindirli motorla rocco nasıl tokatlanır onu göster bize [emoji41]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar benim araçtaki far anahtarı bu ön sis kablosu hangi pine girecek bilgisi olan varmı? 2 kablo aynı pinemi giriyor acaba bunu sormamın sebebi far sensörü alıcam aliexpressden 13 pin girişi var bunlarda bende şuan ön sis kablosu çekili olmadan 13 pin dolu durumda.