škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1039851

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sonax firmasının nano koruma ürünlerini kullanan varmı, ürünü almaya değermi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;372696
Ovvv, tahmin ettiğim şeyi mi yaptı :D:D:D
:adm::adm::adm:

Fondan bi diiiit sesi geldi baktım araba +15 hp kazandı(benzine geçti) :D Daha sonra kavacıktan riva yoluna sallandık en son virajdan 140 la çıktığımızı hatırlıyorum gerisi yok :D Tabi daha sonra eleman akıllandı çektiği sağa :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;372703
Fondan bi diiiit sesi geldi baktım araba +15 hp kazandı(benzine geçti) :D Daha sonra kavacıktan riva yoluna sallandık en son virajdan 140 la çıktığımızı hatırlıyorum gerisi yok :D Tabi daha sonra eleman akıllandı çektiği sağa :D

Peder hiç gözünün yaşına bakmamış :D :adm::adm::adm: O Polonezköy yoluna bayılırım bende :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustang

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Erdem boya'ya nasıl ulaşıyoruz ticaretimiz... sitesindeki mail adresine mail attım 2 gün oldu geri dönen olmadı toplu alım yapacam, elinde istediğim ürünlerin olup olmadığını sormam lazım ve ödemeyi ticaretimiz... üzerinden mi yapıyoruz ?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;374294
Baki,Uğur abi size gelsin :D
:eyv.:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;374294
Baki,Uğur abi size gelsin :D

:eyv.:

Çevrimdışı Quadrifoglio

• swedespeed
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şu habere pek şarırmadım  doğrusu:

Merve'den Acun'a şok suçlamalar

29 Haziran 2012 Cuma - 18:02
Türkiye eski güzeli Merve Büyüksaraç, elendiği Survivor yarışmasıyla ilgili sert eleştirilerde bulundu. Yarışmanın adil olmadığını öne süren Büyüksaraç, "Her şeyi anlatacağım. Üstelik de bir ileri bir geri vites yapmadan, dümdüz” dedi.

İSTANBUL - - Türkiye eski güzeli Merve Büyüksaraç, elendiği Survivor yarışmasıyla ilgili eleştirilerine devam ediyor. Tıpkı Nihat Doğan gibi Acun Medya'yı hedef alan açıklamalar yapan ve yarışmanın adil olmadığını öne süren Büyüksaraç, twitter'da da bombalamaya devam etti ve “En bombayı sona saklıyorum. Çok yakında… Konu yoğurt değil hırsızlıktı da ondan… “ açıklamasını yaptı. Bir takipçinin “Birine hırsız demek bu kadar kolay mı ? Neyse bunun öbür dünyası da var o zaman haklı haksız belli olsun İnşallah” yorumuna da Büyüksaraç, Haklısın o yüzden söylediğim her sözde vicdanım çok rahat. Hepsi de doğru ve arkasındayım. Her şeyi anlatacağım. Üstelik de bir ileri bir geri vites yapmadan, dümdüz” cevabını verdi.

MERVE BÜYÜKSARAÇ'IN AÇIKLAMALARI

"Survivor'da sadece ben haksızlığa uğramadım. İnsanlar Acun Medya'dan çekiniyor. Adadan elendikten sonra çok üzüldüm. Yarışma sonrası Dominik'te Acun Ilıcalı ile görüşmek istedim ama benimle görüşmedi. Sağ kolu Ebru'yu gönderdi. Adadaki yayınlar adamına göre yapılmış. Annem, ailem çok üzülmüş. Sanki çok farklı biriymiş gibi gösterilmişim. Oraya çıkan bütün yarışmacılar bir şey için katılıyor, ün için, para için. Ben de bunlar için katıldım. Adada yaşananların çok küçük bölümü yayınlanıyor. Adamına göre montaj yapılması beni çok sinirlendirdi.

Mustafa Topaloğlu benden sonra 10. hafta elendi. Yüzme bilmeyen bir adam hepimizden fazla kalabiliyor. En çok zoruma giden ise ben adadan çıktıktan sonra Acun Medya çalışanları bana diyor ki "Survivor'da biz Mustafa Topaloğlu ile 10 haftalık elenmeyeceğine ilişkin sözleşme yaptık." Bence Hasan'a da çok haksızlık yapıldı. Bence orada bir yönlendirme söz konusu. Nihat kazandığı için mutluyum. Ekranda göründüğü gibi bir insan. Reyting için ada farklı yansıtılıyor. Yapım şirketi istediği için, elemede Doğuş'u yazmamız söylendi. Yazmasaydım ben elenirdim. Gönüllülerde de öyle oldu. Benim ismini açıklamam doğru olmaz.

YEMEK VERDİLER, AÇ DEĞİLDİK

Acun Medya'dan haftalık ödeme aldım. Paramı çok düzgün ödediler. SMS'lerin nereye gittiği belli değil. Noter diyorlar, hangi noter ismi belli değil. Benim imajımı bozdular. Öyle bir insan olmadığım halde herkes beni saygısız olarak kabul etti. Yemek verdiler. O kadar aç değildik. Gizlilik Sözleşmesinde yaşanları anlatmamız yasak . Ben bunu ihlal ediyorum göze aldım. Aykırı hareket etmenin bedeli 100 bin TL. Konuşmalarıma herhangi bir dönüşte bulunmadılar. Sessiz kalıyorlar. Son gün canlı yayına kadar bekledim Acun Ilıcalı bir açıklama yapar diye herhangi bir açıklama yapmadı. Orası Acun'un yarışması olmuş. Yarışmaya katıldığım için pişmanım. (Milliyet)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ehliyet sınavına bir uğrayıp geldim.Çok sıkıcı bir sınav :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;374617
Ehliyet sınavına bir uğrayıp geldim.Çok sıkıcı bir sınav :D

Sen girmemiş miydin? :D hadi hayırlı olsun bakalım :D ben 1 saatte hepsini bitirip milleti izlemiştim :D erken çıkartmadılar napim :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;374636
Sen girmemiş miydin? :D hadi hayırlı olsun bakalım :D ben 1 saatte hepsini bitirip milleti izlemiştim :D erken çıkartmadılar napim :D

30 dk da sorular bitti 10 dk da işaretleme tamamdır :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;374638
30 dk da sorular bitti 10 dk da işaretleme tamamdır :D

Aynen :rm::rm::rm: tırt bir sınavdır komple :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben nfs most wanted hiç oynamamıştım.şimdi oynadımda sıkıcı geldi hep kazanmak:++::++:başka önerisi olan var mı?aslında  favori oyunlarım kamyon tır simülatörleridir evde atletle oynarım ama birazda nfs oynayım dedim wost wanted sıktı önerisi olan var mı?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;374710
ben nfs most wanted hiç oynamamıştım.şimdi oynadımda sıkıcı geldi hep kazanmak:++::++:başka önerisi olan var mı?aslında  favori oyunlarım kamyon tır simülatörleridir evde atletle oynarım ama birazda nfs oynayım dedim wost wanted sıktı önerisi olan var mı?

PC'de Test Drive Unlimited :)
Konsolda Gran Turismo serisi komple :) geri kalan alayı yalan :D