škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1039259

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
baktım 6 gb mış.çarşıdan alsam daha rahat olacak galiba.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abilerim/dostlarım İstanbul anadolu yakasında gezilecek görülecek yerler neresidir?Bir süreliğine Maltepe'de kalıcam.Tarihi mekan, gezilecek yer vs olabilir.Öğrendiğim kadarıyla Kadıköy'den vapurla karşıya geçiliyor.Başka nerelere gidebilirim?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anadolu Yakasında H.Yüşa türbesi vardır beykozda olduğu yer manzara bakımındanda güzeldir aynı zamanda birazilerisinde Anadolu Kavağı vardır orasıda sessiz sakin güzel biyerdir.Daha sonra çengelköy beylerbeyide olabilir buralarda gezilebilecek güzel yerler.Aynı zamanda Çamlıca tepesi çengelköye gelmeden kanlıca var oranında yoğudu meşhurdur daha bir çok yer :)

Vapur olarak hem kadıköy hem üsküdar uygundur size hangisi yakında onu tercih edin derim :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;374710
ben nfs most wanted hiç oynamamıştım.şimdi oynadımda sıkıcı geldi hep kazanmak:++::++:başka önerisi olan var mı?aslında  favori oyunlarım kamyon tır simülatörleridir evde atletle oynarım ama birazda nfs oynayım dedim wost wanted sıktı önerisi olan var mı?

Şu Anda Scania Truck Sim. Çıktı En Son.. ONline Bir Ağır Vasıta Simulatörü Çıksa Hepinizi Rampada Alırdım :knp:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;375280
Şu Anda Scania Truck Sim. Çıktı En Son.. ONline Bir Ağır Vasıta Simulatörü Çıksa Hepinizi Rampada Alırdım :knp:

Sürüş tekniklerini öğretiyor acayip sıkıcı bir oyun yükledim biraz bakındım sildim :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;375280
oyun 4 part şuan 4.partın %33 ünü indirdim diğer oyunu ararken.

kalp kalbe karşe derler ya tır simülatöründede heralde piston pistonla yanyana denir heralde.dörtgözle bitmesini bekliyorum:ok::ok:
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Eğitimleri Hiç Oynamadım Direk Zor Koşullardan Başladım :D

Onları Bitirdim Şimdi Serbest Modda Takılıyorum Ama Tırın Feedbackleri Gerçeğe Çok Yakın Olmuş. Vites Geçişlerindeki Ses Scanialarda Bir Çıt Çıt Sesi Vrdır Gazı Bırakınca O Bile Aynı. Turbo Sesi Motor Sesi Aynı. Retarder Aynı Hırıltılı. BUda Benim Video Direksiyon Yoksa Hiç Yüklemeyin Direksiyona Göre Yapmışlar Oyunu. Bende Logitech Momo Var

[YOUTUBE]ud57t_0F-6M[/YOUTUBE]

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
videoyu izledim.direksiyon yok ama oyunu çok beğenirsem alırım bir tane.inşallah diğerleri gibi gerçekdışı değildir bir zamanlar ilk king of the road vardı orda scania kamyonla 180 i görürdü çok saçma gelirde inşallah böyle hatalar yoktur.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
King Off The Road Bu Oyunların Atası. Bana Göre Efsaneydi :) Bunlar İçin 180 Km / H İmkansız Degil Ama Oradaki Gibi Kolay Değil.. En Az 3 Sene Oynamışımdır KOTR yi  :) Hala Daha Yüklesem Oynarım O Derece Severim O Oyunu

Çevrimdışı Quadrifoglio

• swedespeed
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;374819
PC'de Test Drive Unlimited :)
Konsolda Gran Turismo serisi komple :) geri kalan alayı yalan :D
Güzel oyuna benziyor,malum yollardan ediniyorum şimdi :)

Alıntı yapılan: kaptan52;375296
King Off The Road Bu Oyunların Atası. Bana Göre Efsaneydi :) Bunlar İçin 180 Km / H İmkansız Degil Ama Oradaki Gibi Kolay Değil.. En Az 3 Sene Oynamışımdır KOTR yi :) Hala Daha Yüklesem Oynarım O Derece Severim O Oyunu

Bende king of the road'cılardanım:)
2006'da çok oynamıştım.Küçük hatalar olmasa güzel.Araçların birbirine,yere takılması sinir edici(özellikle m5'in).Suya düşünce oyunun bitmeside kötü.Greystone yollarında az toz yutturmadık:D

Şimdi pek oyun oynamıyorum.Arada point blank oynuyorum.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Quadrifoglio;375304
Güzel oyuna benziyor,malum yollardan ediniyorum şimdi :)

Bende king of the road'cılardanım:)
2006'da çok oynamıştım.Küçük hatalar olmasa güzel.Araçların birbirine,yere takılması sinir edici(özellikle m5'in).Suya düşünce oyunun bitmeside kötü.Greystone yollarında az toz yutturmadık:D

Şimdi pek oyun oynamıyorum.Arada point blank oynuyorum.

Ama M5 De Fena Gidiyordu Ya :D Onun Son Hızını Hiç Göremedim Altı Takılıyordu :D  Ben Genelde Volvo Çekici İle Takılıyordum Full Donanımlı :++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Truck similatorcüler de varmış :D bende çok oynamışımdır, son çıkanların dışında hemen hepsini oynamıştım uzun zaman, hatta sürücü yükler gibi her yeni sistemde yüklerdim mutlaka :D modifiye etmesi çok zevkliydi oyunu, hiçbiri standart değildi bende :D hele bir Actros'um vardı ki :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: bulent45;375272
abilerim/dostlarım İstanbul anadolu yakasında gezilecek görülecek yerler neresidir?Bir süreliğine Maltepe'de kalıcam.Tarihi mekan, gezilecek yer vs olabilir.Öğrendiğim kadarıyla Kadıköy'den vapurla karşıya geçiliyor.Başka nerelere gidebilirim?

Kadıköy'den Eminönü'ne geç vapurla, tarihi yarımada gez gez bitmez, ne görmek istediğine bağlı. Avrupa yakasında Beyoğlu-Taksim mutlaka görülmeli. Ortaköy de güzeldir o yakada...

Anadolu yakasında Üsküdar sahilinden Kızkulesi ziyareti yapabilirsin.