škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1039271

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar selam,

bi ufak sıkıntım var aslında benim için büyük...

dün mezar ziyaretine giderken su bidon unun kapağı tam oturtulmamıs fren yaptıgımda sağ ön paspasa döküldü 1 litre kadarı.. bende suyu dısarı bosaltıp paspası koyup devam ettim

bugun sabah arabaya bindiğimde malesef cok cok kötü bi kokuyla karsılastım paspas hala nemli onu cıkarttım eve bindim arabaya geldm işe...

bu koku gitmesi için napmalıyım arabnaın taban halısıda bi bölümü nemliydi...

canım cok sıkıldı yardımlarınızı tecrübelerinizi rica ediyorum

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
serkan bildiğim kadarı ile havalar sıcak arabanın kapılarını aç su dökülen döşeme ve paspas kurusun koku kalmaz..
bende çok döküldü..
yeni sıfır aldığım,tempra arabama köyden bidonla süt getirirken döküldü..
sen koku goglamamışsın yada koku nedir arabaya süt dökde öğren..:++:
araba aylarca eşşek ölüsü gibi koktu..
yeni arabanın komple döşemesini söktürttüm iki üç günde öyle bekledi..ne kimyasallar sıktırtdım..koku giderici..
yeni döşeme taktımda kurtuldummu bilemiyorum psiklojik sonunda arabayı sattım kurtuldum..

fakat su da çok döküldü..hala da dökülebiliyor..koku kalıcı değilde geçicidir..yoksa kendi arabama kokudan binemezdim..
kapıları aç iyice kurusun birazda spery sık..

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi aklıma geldi suyunu aldıgın bezide bagaja atmstm o anda yol sıkıstıgından sıkmadan koymstum oda kokmus güzelim bezi attım gitti şuan sinirden...

yanlız süt olayı efsaneymiş... :D

umarım geçer arabanın camları açtım güvenliğede söledm kardeş arabayı götürmesinler dikkat et gerçi binen arabayı çalmakdan vazgeçer :D bu kadar kötü kokuyla

Çevrimdışı SYSOP

• Kıdemli DT Üyesi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Malum yaz ayları nemli mayoyla oturulan döşemeler bir iki gün koku yapıyor kuruyup havalandıktan sonra bişey kalmıyor su sonuçta ;)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SYSOP;388901
Malum yaz ayları nemli mayoyla oturulan döşemeler bir iki gün koku yapıyor kuruyup havalandıktan sonra bişey kalmıyor su sonuçta ;)

o haltı bizim teyze yaptı. koca kıçıyla bir oturdu üstünede bez örtüğüm halde koltuğa geçti. bir altı ayda onun kokusunu çektim. siz siz olun sakın araba ile denize kimseyi götürmeyin yada duşu olan biryere götürün duştan sonra kurumalarını bekleyin.

Alıntı yapılan: ali dayı;388887
serkan bildiğim kadarı ile havalar sıcak arabanın kapılarını aç su dökülen döşeme ve paspas kurusun koku kalmaz..
bende çok döküldü..
yeni sıfır aldığım,tempra arabama köyden bidonla süt getirirken döküldü..
sen koku goglamamışsın yada koku nedir arabaya süt dökde öğren..:++:
araba aylarca eşşek ölüsü gibi koktu..
yeni arabanın komple döşemesini söktürttüm iki üç günde öyle bekledi..ne kimyasallar sıktırtdım..koku giderici..
yeni döşeme taktımda kurtuldummu bilemiyorum psiklojik sonunda arabayı sattım kurtuldum..

fakat su da çok döküldü..hala da dökülebiliyor..koku kalıcı değilde geçicidir..yoksa kendi arabama kokudan binemezdim..
kapıları aç iyice kurusun birazda spery sık..

abi ne diyorsun bizim yeğen yarım litre döktü. hemen üstüne su döküp sulandırıp emdirdim birkaç defa ama o koku var ya 1,5 sene çıkmadı. iflahımızı söktü. kışın ortasında bile pencere açtım.

Çevrimdışı SYSOP

• Kıdemli DT Üyesi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;388942
o haltı bizim teyze yaptı. koca kıçıyla bir oturdu üstünede bez örtüğüm halde koltuğa geçti. bir altı ayda onun kokusunu çektim. siz siz olun sakın araba ile denize kimseyi götürmeyin yada duşu olan biryere götürün duştan sonra kurumalarını bekleyin.

:D  baya ıslak binmiş sizin teyze galiba :kork2:
Valla ben akşamları 4-5 gibi gidiyorum denize bir iki defa girdikten sonra duş kurumayı bekleyip dönüyorum.Ama ne kadar olsa da biraz nemli kalıyor benim kumaş koltuklarda hissettim bikaç defa ama dediğim gibi uzun sürmesi :ok:

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gıcık,tilt,ifrit olduğunuz,görüntüsünü bırak adını duyduğunuzda bile huylandığınız,
karşılaştığınızda yüzünüzdeki,gözünüzdeki tik'lerin arttığı vücudunuzda seğrimeler başladığı
birisi varsa,
ne edip edip arabasının döşemesine pişmiş çiğ veya hazır farketmez süt dökün...:kiki:
dökün ve ertesi günü bakın arabaya binince ne yapıyor..
işi gücü bırakıp o kokuyu temizlemeye yada temizlettirmeye çalışacaktır..:hanz:
arabasına bir kere binen kokarca ile aynı yatağa girmiş gibi bir daha asla onun arabasına binmeyecektir..:++:
arabanın kokusu hakkında herkez fikir yürütecek fakat bir türlü çözüm bulunamayacıktır..
kişi kendiside arabadan nefret edecek hale gelecek arabayı tez elden satışa çıkaracaktır..
fakat müşteri bulmak ne mümkün..almak için arabaya binen kokunun keskinliğinden arabadan inmesi bir olacak koku burnuna sinişmeden ordan tüymenin yolunu arayacaktır..:lol:
zatı muhteremin,arabayı satabilmesi için döşemeleri söktürüp değiştirmesi gerekecektir..:adm:
lağım bile bu kadar kokmayacağına göre artık oh olsun diyebilirsiniz..:)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında paraya kıyıp gtechnic I1 fabric guard alıp uygulayacan rahata ericen. ben yeni arabaya ziebartta yaptırdım ne olur olmaz diye ama ne ürün kullandılar bilmiyorum.

Çevrimdışı SYSOP

• Kıdemli DT Üyesi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;389000
aslında paraya kıyıp gtechnic I1 fabric guard alıp uygulayacan rahata ericen. ben yeni arabaya ziebartta yaptırdım ne olur olmaz diye ama ne ürün kullandılar bilmiyorum.

Bence şart siparişi verdik bakalım sıkıntısız gelir inşallah bekliyoruz.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
günaydın beyler,

kokuda hafifleme var önerileriniz için saoln :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 saat sonra ümraniyeye geçeceğim octavia A4 için jant göbeği arıyorum geçen yıkamacı düşürmüş orjinalide bir dünya para ümraniyede nerde bulabilirim?

Parasn ile oto 2000 i aradım elimizde yok dediler.Üsküdar ve çevreside olabilir..

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,

Forumda en altta bulunan güncel konuların mesajları ve yandaki kısımlarda yükleniyor yazısı öylece bekliyor.

3 farklı tarayıcı ile denedim ancak nafile. Ne yapmam lazım?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: dgca;389198
Arkadaşlar,

Forumda en altta bulunan güncel konuların mesajları ve yandaki kısımlarda yükleniyor yazısı öylece bekliyor.

3 farklı tarayıcı ile denedim ancak nafile. Ne yapmam lazım?

www.skodaturkey.com sitesinden gir bence, bazı ayarlar diğer domainlerde sorun çıkarmıştı.