škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1036581

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;405918
Silecek kollarından sonra paslanmış jantlara el atacaktım ama gözümde büyüdü, krikoyla olacak iş değil çünkü :D

Jant yerine kapı kollarında olan çizikleri gidermek için zımpara ve linkteki ürünü kullanıcam. Koyu mat gri renginde, orijinal rengine yakın. Açıklamalarda astara gerek yok diye yazmışlar, astarsız mı yapsam yoksa?

http://www.motipdupli.de/index.php?id=tm_1019&L=2

Kriko ile o işe girişmek epey yorucu oluyor tecrübe ile sabit :D
Bu ürün hakkında bilgim yok ama ton farkı oluşursa sürekli gözüne batar :) Bu ürün yerine plasti dip kullansan olmaz mı, gri rengi yok mudur?

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Resim temsilidir.

Boyamak istediğim yer kapı açma kolu, etrafındaki çerçeve ve kapıyı kapatırken çektiğimiz yer. Bu kısım pütürlü değil, sadece bir kısmında ufak çukurlar var, sorun olacağını sanmıyorum.

Liftin nimetleri be Gökhan :D
Ton farkı olmaz, yani boyamak istediğim yer ve kapının geri kalan kısmı farklı tonlarda zaten ;)

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İç açma kolunu şeediyon sen tamam o zaman boya gitsin :D

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen :D Aslında inceden de zımpara yapsam fena olmaz :D Sınavlar beni rahat bıraksa garajda foam lance party yapıcam. Bunun gibi :adm:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fuardan yeni geldim.Doğuş grubu tam bir rezeletti özellikle audilerin kapısının kilitli olması beni çok sinirlendirdi.Bahaneleride arabaların satılması sahiplerinin içine binilmemesini istemesiymiş.Fuarda böyle bir saçmalığı ilk defa duydum görende Ferrari satıyor sanar.Maseratilerin bile kapıları açıktı yazık..

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende dış taraf sanmıştım. dedim nasıl sökecek. o zaman benim dediğim ürün işine yaramaz.

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;406176
Fuardan yeni geldim.Doğuş grubu tam bir rezeletti özellikle audilerin kapısının kilitli olması beni çok sinirlendirdi.Bahaneleride arabaların satılması sahiplerinin içine binilmemesini istemesiymiş.Fuarda böyle bir saçmalığı ilk defa duydum görende Ferrari satıyor sanar.Maseratilerin bile kapıları açıktı yazık..

+1.....

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben superb'i galerideki sergiden almıştım. millet in bin kapı ayarını bozmuştu (kapı düşmüş) sonra gidip düzelttirdim. eğer alınmışsa sahipleri haklı. öte yandan fuardaki malın satılması da  bir garip; belki başka alacaklar varsa bile inceleyemeyeceği için alamayacak.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;406201
ben superb'i galerideki sergiden almıştım. millet in bin kapı ayarını bozmuştu (kapı düşmüş) sonra gidip düzelttirdim. eğer alınmışsa sahipleri haklı. öte yandan fuardaki malın satılması da  bir garip; belki başka alacaklar varsa bile inceleyemeyeceği için alamayacak.

Bende buraya takıldım alan kişilerin suçu yok firmanın suçu var.Neden çıkıp fuardaki arabayı satarsın ki alıcak adam beklesin 3-5 hafta sonuçta bu arabalar sergilenmek için orada.Eminim ki dünyanın başka bir yerinde seri üretim araçlarda böyle bir saçmalık yoktur..

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öyle. tanıtım amaçlı getirdiğin arabayı satıyorsun. al siparişi git galeride sat.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar haftaya izmir'e gitmeyi düşünüyorum  ogs sistemi derdi var,bunu kısa yoldan nasıl hallederim bi sürü para vermek istemiyorum,5-10 tl  otoban ücreti için ciddi masraf yapmak istemiyorum.Bir daha ne zaman oradan geçerim kimbilir.kestirme yolu varmıdır bunun?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;406241
arkadaşlar haftaya izmir'e gitmeyi düşünüyorum  ogs sistemi derdi var,bunu kısa yoldan nasıl hallederim bi sürü para vermek istemiyorum,5-10 tl  otoban ücreti için ciddi masraf yapmak istemiyorum.Bir daha ne zaman oradan geçerim kimbilir.kestirme yolu varmıdır bunun?

30 tl verip hgs alman lazım hocam :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
muhammet kgs kart kullanılıyor hala. gişelere girmeden evvelki benzincilerde yükleme yapıyorlar ama satıyorlar mı bilmiyorum. önceden gişede satıyorlardı. inenler kazaya sebebiyet veriyorlar diye aldılar oradan.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi bir arkadaşdan kgs kart aldım içinde varmış herhalde olur,arkadaş oluyor dedi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ