škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1040987

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Hayırlı olsun şimdiden :) fiyat olarak ne aldınız?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler.:)

Fiyat olarak indirim yapmıyorlarmış prensip gereği.Yapılan indirimlerde sadece sonbaharda eski modeller için oluyormuş %2-4 arası.İndirim yolunu kapatmaya çalıştılar..Fiyatta araç hazırda olmadığı için garantisini vermediler.Ama Bugünkü liste fiyatıyla 65,800 civarı bir fiyat çıkardılar.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;419467
Bugün Doğuş Oto Çankayadaydık.Niyetimiz Golf idi ama Peder Beyin hoşuna giden Passat oldu.:) Bizde 2013 Passat 1.4 TSI Man. Comfortline+Sunroof lu modeli almayı kararlaştırdık.Eğer ekstrem bir durum olmazsa Mart sonu gibi siparişi geçeceğiz.Paylaşayım istedim zira şimdiden sabırsızlandım bakalım 5 ay nasıl geçecek:D

Aha bi passatçı daha :D

Hayırlı olsun sanada sınav hediyesi olmuş olur :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;419473
Aha bi passatçı daha :D

Hayırlı olsun sanada sınav hediyesi olmuş olur :D

Eyvallah Reiz.Passatçı sayısı günden güne artıyor vallahi :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağlam patlamış.5yıldızı da test etmiş oldular böylece..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Detailingturkey deki gibi likes butonu istiyorum. Buradan yetkililere duyurulur..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;420674
Detailingturkey deki gibi likes butonu istiyorum. Buradan yetkililere duyurulur..

Bence çok gereksiz bir buton.Hem teşekkür butonu hemde like butonu saçma geliyor bana..

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;420676
Bence çok gereksiz bir buton.Hem teşekkür butonu hemde like butonu saçma geliyor bana..
Şöyle izah edeyim..Bazı mesajlar faydalı bilgiler içeriyor. Bu yüzden teşekkür ediliyor. Bazılarıysa güzel bir söz söylüyo likes oluyo:)

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum:
geçengün bi yıkamacıda  idrolak sıkıp  su tuttum ve kurulamaya geçeyim dedim bu ürün sıkılınca  yıkama olmamalı sadece kurulamalısın. ikna edemedim ve dediği gibi  yaptık
sizce idrolak ı bu yıkamacı başka ürünle karıştırmış olabilir mi?
yıka sık ve kurula türü başka bi ürün varmı?
teşekkkürler

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;420728
başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum:
geçengün bi yıkamacıda  idrolak sıkıp  su tuttum ve kurulamaya geçeyim dedim bu ürün sıkılınca  yıkama olmamalı sadece kurulamalısın. ikna edemedim ve dediği gibi  yaptık
sizce idrolak ı bu yıkamacı başka ürünle karıştırmış olabilir mi?
yıka sık ve kurula türü başka bi ürün varmı?
teşekkkürler

Polishat denen ürün dediğiniz gibi oluyor diye hatırlıyorum.İdrolak ise yıka sık tekrar bir perde daha su vur ve kurula şeklinde uygulanıyor :)

Bilen arkadaşlara sorum olacak plaka lambalarındaki dipsiz duydan nereden bulabilirim?

Çevrimdışı okkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2009 kasa Octavia için silecek alabileceğim bir link ya da site önerebilecek olanınız var mı. Ayrıca normal araçların silecekleri gibi çıkmıyor gibi gördüm ben tüm kol olarak mı değişiyor sökmeyi başaramadım bir pratiği varsa onu da söylerseniz sevinirim.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: okkaya;421241
Arkadaşlar 2009 kasa Octavia için silecek alabileceğim bir link ya da site önerebilecek olanınız var mı. Ayrıca normal araçların silecekleri gibi çıkmıyor gibi gördüm ben tüm kol olarak mı değişiyor sökmeyi başaramadım bir pratiği varsa onu da söylerseniz sevinirim.

Silecek  değişmek için önce silecek kolunu  değiştirme pozisyonu için kontağa anahtar takılı iken silecek ayar konunu bir defa yukarı aşağı hızlıca hareket ettirip bırakın; silecekleriniz cam üzerinde dik pozisyona girecektir.  Daha sonra silecek kollarını rahatlıkla kaldırıp silecek lastiğini yatay pozisyonda koldan kurtarabilirsiniz.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: okkaya;421241
Arkadaşlar 2009 kasa Octavia için silecek  alabileceğim bir link ya da site önerebilecek olanınız var mı. Ayrıca  normal araçların silecekleri gibi çıkmıyor gibi gördüm ben tüm kol  olarak mı değişiyor sökmeyi başaramadım bir pratiği varsa onu da  söylerseniz sevinirim.
- Kontağı "I" konumuna alın
- Silecek kolunu bir kere aşağı bastırıp bırakın
- Silecekler sona gelip duracaktır
- Sonrasında silecek kolunu camdan ayırıp değişmini yapabilirsiniz.