škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1042300

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat üstünden düşünürsek 1 dakika bile durma bence al 45-46'ya sat :)

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya geçen hafta polo gti siparişi verdim o biraz kafa kurculuyor, aslında kurcalamıyor da yarın bi arıyım görüşiyim kendisiyle...

Bu arada bizim kazayı arkadaşlar bilir. 1 sene olucak neredeyse hala mahkemeler davalar sürüyor. Ergo sigorta, audi sahibinin açtığı 2 ayrı dava, dolmuşcunun açtığı dava hala ugrasıyorum.

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia RS almadan önce bende GTI düşünüyordum. Motor şanzuman aynı bunun tipi ve kullanışlılığı daha çok hoşuma gitti tercihim RS oldu. Alalı 2-3 hafta oldu çok memnunum arkadaşımda polo GTI var onuda kullanma şansım oldu. Açıkçası gti veya rs daha iyi diyemem ikiside gerçekten zevk veriyor. Ama ben polo gti sipariş vermiş olsam bile böyle bir ilanı kaçırmazdım. Sıfır GTI ile arasında 10 bin lira oynuyor en az çünkü. Seçim zor :)

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2000 km renkte güzel fiyatta güzel şuan o kadar nakitim olsa yarın gider alırım yaza kadar biner üzerine kar bile edilebilir.

Çevrimdışı kayaali38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar.bende 93 favorit var stop lambasının biri yanmıyor bunu kendim yapmak istiyorum stop u nasıl söküp yababilirim bilgisi olan varmı acaba.şimdiden teşekkürler.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bagajın içinden stopun denk geldiği yerdeki plastik parçayı tırnaktan kurtar. Sonrasında ampullerin dizildiği tabla elinde.:wnk:

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaw buraya yazim dedim far ampülü arayışı içindeyim xenon falan değil h7 helojen ne alsam çokça çeşit var pekte bildiğim konu değil.

Tavsiyeleri bekliyorum.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;317517
Yaw buraya yazim dedim far ampülü arayışı içindeyim xenon falan değil h7 helojen ne alsam çokça çeşit var pekte bildiğim konu değil.

Tavsiyeleri bekliyorum.

Abi bende 2 H1,4 H7 plakalıklarada 2 dipsiz led ampul alıcam. Osram,Philips önde gelen markalar. :)

06lkn66

• Ziyaretçi
kısalarda h7 osram megawhite kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi bu ampüller fabrikanın taktıklarından daha iyi görüş sağlar değilmi Çünkü benim gözler iyice gitti yaw gece kör ezbere gidiyorum.
Bir sevda bizimkisi.....

06lkn66

• Ziyaretçi
gözün bozuksa gece o şekilde araba kullanmak gözlerini çok daha yoruyo babamın gözünde et vardı şerit çizgisi olmayan yolda geceleri araba kullanmakta sıkıntı çekiyodu önce bi göz doktoruna git abi ampul işi kolay :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Sirius;317524
Osram Night Breaker tavsiye ederim.

Onun Plus olanı çıktı, daha iyi